atrakcja sale weselne ślub wesele event w Jastrzębiu Zdroju

Jastrzębie-Zdrój atrakcje na wesele i event

Czas czytania:3 minut/y, 52 sekund/y

Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne

Gdzie w Jastrzębiu-Zdroju organizowane są wesela, firmowe eventy i inne imprezy okolicznościowe? Jaka atrakcja weselna świetnie sprawdza się podczas takich imprez? Podpowiada Weselny Bywalec z Sadurski.com, który co jakiś czas odwiedza Jastrzębie-Zdrój.

Wesele w Jastrzębiu-Zdroju

Planujesz ślub i wesele w Jastrzębiu-Zdroju? Firmowy event, imprezę okolicznościową? Byłem na imprezach, organizowanych w wyjątkowych miejscach Jastrzębia-Zdroju, więc chętnie o nich napiszę.

Hotel Dąbrówka Jastrzębie-Zdrój

Hotel Dąbrówka (ul. 1 Maja 49) znajduje się w Parku Zdrojowym i jest zabytkiem. Zbudowano w 1905 roku i początkowo było w nim sanatorium. W 1997 r. zmodernizowano wnętrza, a obok dobudowano dwa budynki hotelowe – Willa I i Willa II. Łącznie jest tu 140 miejsc noclegowych, a w największej sali organizowane są wesela i inne uroczystości.

Z tyłu budynków, w niedużym parku jest staw, a od przodu, za jezdnią jest już Park Zdrojowy, którego mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic nie trzeba przedstawiać. Dąbrówka, to wymarzone miejsce na wspaniałe wesele i firmowy event.

Hotel Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju
Hotel Dąbrówka w Jastrzębiu-Zdroju (główny budynek, pozostałe poza kadrem)

Dąbrówka poleca najlepszych fachowców weselnej branży, począwszy od muzyków / DJ-ów, fotografów, cukiernie, wystrój sali, itd. Albo wszystkim zajmuje się, więc państwo młodzi i ich rodzice (organizatorzy wesela) albo firma organizująca wyjątkowy event, nie muszą się martwić o takie sprawy. Organizator może też zaprosić na swoją imprezę znakomitego karykaturzystę, który specjalnie na ten wieczór przyjedzie w Warszawy. Więcej na ten temat przeczytasz niżej.

Pałac Borynia w Jastrzębiu-Zdroju

Dawno temu Borynia była wsią szlachecką. Pałac wybudowano, gdy właścicielem ziem był austriacki szlachcic Jan von Schlutterbach. XVIII-wieczny, klasycystyczno-barkowy pałac, jest otoczony parkiem. Jego budowę ukończono w II połowie XVIII wieku. Podczas II wojny światowej był zdewastowany, potem było tu przedszkole i biura firm. Od 2010 r. trafił w ręce prywatnego inwestora.

Pałac Borynia Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne
Pałac Borynia Jastrzębie-Zdrój prezentuje się wspaniale

Obecnie jest tu hotel, organizowane są też wyjątkowe imprezy okolicznościowe firmowy i prywatne. Specjaliści od takich imprez z pałacu Borynia są w stanie doradzić w wielu sprawach. Od pyszności które znajdą się na stołach, przygotowywanych na miejscu, po dodatkowe atrakcje, które umilą uczestnikom wieczór i sprawią, że uroczystość będzie wyjątkowa i długo wspominana.

Bawiąc się w Pałacu Borynia podczas takich imprez, jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje wieczoru, zapamiętałem m.in. piosenkarza-konferansjera znanego z najpopularniejszych programów rozrywkowych różnych stacji telewizyjnych, efektowne muzyczne show kwartetu smyczkowego muzyków od wielu lat na co dzień zajmujących się muzyką w bardzo poważnej instytucji. Także wyjątkowego karykaturzystę, o którym nowojorska prasa pisała, że jest “jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

hotel Pałac Borynia Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne atrakcja na wesele
Salon myśliwski w Pałacu Borynia, pierwsze piętro. Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne
pokój hotelowy Pałac Borynia Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne
Jeden z pokoi hotelowych Pałacu Borynia, na trzecim piętrze. Jest tu 17 pokoi oraz 2 apartamenty.

Atrakcje weselne w Jastrzębiu-Zdroju

Wyjątkowe miejsce, w którym odbywa się uroczystość – to jedno, pyszności które zadowolą podniebienia przybyłych gości – to drugie. Na atmosferę spotkania oraz to, że zostanie zapamiętane na długo, mają też wpływ dodatkowe atrakcje wieczoru. Oczywiście jest to związane z budżetem, jaki przeznaczył na imprezę jej organizator.

Osoby, które zadbają o oprawę muzyczną (zespół lub DJ), to oczywiście ważna rzecz. Także fotografowanie uroczystości lepiej zostawić specjaliście. Tort, słodkości? O to też należy zadbać. Bo o przygotowanie wybranych wcześniej posiłków najlepsze miejsca oczywiście zadbają. Co jeszcze może się sprawdzić na weselu w Jastrzębiu-Zdroju i innych imprezach okolicznościowych, w tym firmowych eventach? Może karykaturzysta? Ale nie jeden z wielu przypadkowych plastyków, bo takie miejsca, jak Hotel Dąbrówka i Pałac Borynia na pewno takich nie proponują. Tu wszystko powinno być i jest na wysokim poziomie.

fajerwerki w Jastrzębiu-Zdroju atrakcja ślub wesele event
Efektowne fajerwerki. Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne

Znakomity karykaturzysta na imprezę w Jastrzębiu-Zdroju

Można wprawdzie pójść na skróty i zorganizować banalną atrakcję – fotobudkę. Ale wyjątkowy artysta ekspresowo rysujący dowcipne portrety uczestników wesela / eventu, to coś zupełnie innego. Z jednej strony – bardzo krótkie pozowanie i zaraz potem dużo śmiechu na widok swojej zabawnej podobizny (czyli atrakcja podczas uroczystości), z drugiej – niezwykła pamiątka po wyjątkowym wieczorze, która być może zawiśnie potem w ramce, na ścianie.

karykatury atrakcje na wesele dowcipy o weselu kawały weselne żarty
Błyskawicznie rysowane dowcipne portrety, w wykonaniu mistrza kreski z Karykatury.com

Co ciekawe, niezależnie od znanego w całej Polsce nazwiska autora karykatur oraz talentu czyli znakomitych efektów jego pracy, jest to artysta doświadczony i solidny. Do tego – robi to niezwykle szybko, znacznie szybciej niż inni. Jeśli organizujesz event lub wesele w Jastrzębiu-Zdroju (lub w innej miejscowości Śląska i Polski) i chciałbyś go zaprosić, warto o atrakcji w jego wykonaniu pomyśleć jak najwcześniej. To, co wyżej przeczytałeś i na dokładkę atrakcyjna cena powoduje, że na brak zajęć artysta z Karykatury.com nie narzeka.

Chcesz sprawić radość na twarzach uczestników swojej imprezy?
> Tu więcej informacji

Jastrzębie-Zdrój atrakcje weselne i miejsca na wesele – poleca Wasz Weselny Bywalec z (c): Sadurski.com

Sandomierz atrakcje co zobaczyć zabytki Poprzedni post Atrakcje zabytkowego Sandomierza
dowcipy o rolnikach humor rolnicy żarty rolnictwo Następny post Najśmieszniejsze dowcipy o rolnikach