projektowanie odzież sportowa SMMASH

Zwinność i tempo. Jak odzież SMMASH przyspiesza wyniki

Czas czytania:2 minut/y, 33 sekund/y

Jeśli sport nie jest Ci obcy, to orientujesz się, że każda dyscyplina wygląda nieco inaczej. Wymaga innych warunków i wyposażenia, indywidualnego podejścia do kwestii treningu i regeneracji, dopasowanej diety, aż wreszcie – odpowiedniej odzieży, która pozwoli sprostać wszystkim stawianym oczekiwaniom i umożliwi stałe podnoszenie sportowej poprzeczki. Jako firma rozwijająca się doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego od lat nie tylko udoskonalamy swoje produkty, ale również konsekwentnie rozwijamy ich portfolio – dając Ci trwałe, funkcjonalnie i niezawodne ubrania sportowe dopasowane do różnych dyscyplin. Kilkadziesiąt unikalnych kolekcji dla kobiet i mężczyzn – stworzonych po to, aby wspierać Cię podczas treningów i zawodów, w realizowaniu Twoich pasji, rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Chcesz zapoznać się z naszymi produktami? Zobacz, w jakich dyscyplinach sprawdza się odzież SMMASH!

#1 Sporty walki

Czy preferujesz intensywny kontakt z partnerami sparingowymi, czy też wolisz rywalizację wprost z konkretami na polu sportowej rywalizacji – niezależnie czy mówimy o zawodowcach czy amatorach?

Historia naszego zaangażowania w projektowanie i produkcję odzieży zapoczątkowała właśnie od sztuk walki, w tym: zapasów, muaythai czy MMA. Miliony minut spędzonych na: matach, ringach i w klatkach. Wszystko tylko po to, aby zrozumieć, że o postępach i finalnym wyniku sportowych zmagań decyduje nie tylko staranne przygotowanie motoryczne, sprawność fizyczna, siła i wytrzymałość, ale także – profesjonalna odzież.

Dlaczego ubrania SMMASH sprawdzają się w sportach walki i nie tylko?

Projektując odzież sportową marki SMMASH stawiamy nie tylko na nietuzinkowy styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Odzież SMMASH to także:

Trwały nadruk i solidna konstrukcja, które sprawiają, że nawet po ogromnej ilości treningów o wysokiej intensywności – ubrania SMMASH nadal wyglądają bez zmian. Mają intensywny kolor, a ich powierzchnia jest wolna od przetarć czy dziur.

Elastyczność i dopasowanie do sylwetki, które zapewniają lekkość i pełną swobodę ruchu – bez żadnych ograniczeń.

Komfort i bezpieczeństwo, dzięki technologii, powstrzymującej bakterie, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i hamuje rozwój niebezpiecznych związków.

#2 Biegi z przeszkodami

Wiedza zdobyta na treningach sztuk walki znalazła zastosowanie również w innych dyscyplinach sportowych, w których komfort, swoboda ruchu oraz wytrzymałość, wykonują bardzo istotne role.

To dzięki nim stworzyliśmy specjalne kolekcje odzieży OCR, które są nie tylko wytrzymałe i wyjątkowo komfortowe, ale przede wszystkim – zapewniają pełną funkcjonalność, która pozwala radzić sobie praktycznie z każdym wyzwaniem bez względu na czas, miejsce, porę czy warunki pogodowe.

#3 Tradycyjne biegi uliczne i terenowe

Pamiętajmy, także o “zwykłych” biegaczach, którzy wolą klasyczne odcinki – bez dodatkowy utrudnień w formie przeszkód. Biorąc ich również pod uwagę zaprojektowaliśmy dedykowaną odzież biegową, która jest przewiewna, komfortowa, trwała, a przede wszystkim – sprzyja pokonywaniu nie przeszkód, a po prostu – kolejnych sportowych granic. Nadaje się perfekcyjne do biegów typu trail, szybkich przebieżek na krótszych dystansach, jak i pokonywania maratonów.

#4 Crossfit, fitness i trening siłowy

Ostatnia na liście, jednak nadal bardzo ważna, jest wszechstronna odzież sportowa, która może Ci towarzyszyć przy innych aktywnościach na siłowni, salach treningowych, bieżni oraz wszędzie tam, gdzie liczy się dla Ciebie jakość, wygoda i bezpieczeństwo.

Szukasz odzieży, która sprosta Twoim wymaganiom?

Skup się na treningu, a firma SMMASH zrobi wszystko abyś był zadowolony. Odwiedź naszą stronę internetową, dedykowaną konkretnym dyscyplinom i rozpocznij realizację swoich sportowych aspiracji już teraz!

język hiszpański nauka języka hiszpańskiego Poprzedni post 5 najlepszych podcastów do nauki języka hiszpańskiego
kosmetyki z witamina C Następny post Kosmetyki z witaminą C na twarz – jak wybrać?