Pomysł na zimowe wieczory? HBO GO z Orange Flex

Orange Flex i HBO GO Video Pass

Zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne. W Orange Flex przez pierwszy miesiąc korzystasz z HBO GO za darmo, a dzięki usłudze Video Pass nie musisz martwić się zużyciem danych! Przygotuj się na filmowe emocje.

HBO GO w Orange Flex

Jeżeli korzystasz z Orange Flex, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – czeka na Ciebie miesiąc z HBO GO w prezencie. Jak z niego skorzystać? To proste – jak wszystko z Orange Flex!

W aplikacji Orange Flex, w sekcji „Mój profil”, znajdziesz zakładkę HBO GO. W tym miejscu możesz aktywować subskrypcję HBO GO – po dokonaniu aktywacji otrzymasz kod rejestracyjny. Następnie odwiedź stronę HBO GO i załóż konto – aby to zrobić, podaj adres e-mail oraz stwórz hasło. Pamiętaj o tym, aby podać kod z aplikacji Orange Flex. Od tej pory możesz korzystać z serwisu za pośrednictwem przeglądarki WWW lub aplikacji – znajdziesz ją w sklepie Google Play i App Store. Aby zalogować się do aplikacji, użyj danych, które podałeś podczas tworzenia konta na stronie HBO. Filmy i seriale możesz oglądać na pięciu różnych urządzeniach – telefonie, laptopie lub telewizorze.

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go.

Video Pass – oglądaj bez ograniczeń

Oglądasz filmy i seriale poza domem? W Orange Flex nie musisz martwić się o zużycie transferu. Dzięki dodatkowej usłudze Video Pass podczas korzystania z HBO GO nie zużywasz danych z paczki. Usługę możesz aktywować w każdej chwili za pomocą aplikacji Orange Flex.

W bibliotece HBO GO znajdziesz setki głośnych tytułów – od komedii romantycznych przez kryminały, thrillery i filmy akcji po dramaty i dokumenty. W tym ostatnio dodane seriale jak „Od nowa”, „Euforia”, czy „Normalni ludzie”. Oprócz najnowszych hitów w HBO GO możesz obejrzeć także starsze produkcje, które powinien znać każdy szanujący się fan kina. Jesteś miłośnikiem seriali? W ofercie HBO GO na pewno znajdziesz coś ciekawego. Czekają na Ciebie „Westworld”, „Gra o tron”, „Czarnobyl”, „Prawo ulicy”, „Detektyw” i wiele innych znanych produkcji. W bibliotece znajdziesz również seriale wyprodukowane przez HBO Polska – „Pakt” „Watahę” i „Ślepnąc od świateł”. Gotowy na serialowe i filmowe maratony? Zimowe wieczory to najlepszy czas, by nadrobić filmowe zaległości i zapoznać się z nowościami.

Artykuł sponsorowany