skórzany męski portfel dla mężczyzny prezent

Facet kupuje portfel. Przeczytaj, jeśli planujesz zakup

Czas czytania:3 minut/y, 50 sekund/y

Z tym tematem co jakiś czas należy się zmierzyć. Czym jest portfel dla mężczyzny i po co go mieć? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Portfel – dokumenty i pieniądze

Czasy, gdy mężczyźnie wystarczyło włożyć dowód osobisty i pieniądze do kieszeni spodni, dawno się skończyły. Trzeba mieć portfel, który pomieści także kilka innych, niezbędnych dokumentów. Prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu, karta kredytowa (albo dwie). Oprócz tego standardowego minimum każdy facet nosi też inne dokumenty, potrzebne akurat jemu, więc do naszej listy można je dołożyć. Legitymacja członkowska, jakaś ważna wizytówka którą warto mieć zawsze pod ręką, i tak dalej.

Każda kobieta zawsze nosi mniejszą lub większą torebkę, do której wkłada niezbędne rzeczy. Facet musi polegać na kieszeni spodni z ich zawartością lub portfelowi, w którym trzyma wszystko, co niezbędne. Dlatego przed każdym wyjściem czy wyjazdem z domu nie musi się martwić, że czegoś zapomniał. Bo ma to już w portfelu.

Portfelowym standardem jest też przegródka na drobne czyli monety. Nie każdy płaci kartą, a w sklepach wydają resztę. Jak już ją dostajesz i masz portfel – nie musisz wkładać drobniaków do kieszeni.

Kto kupuje portfele?

To, co opisałem powyżej, każdy mężczyzna mający swój portfel oczywiście wie. A jak portfel jest sfatygowany, co jakiś czas należy go wymienić. Wielu facetów o takich sprawach nie pamięta, bo często ma wiele zawodowych spraw na głowie. O wielu szczegółach ułatwiających i umilających życie pamiętają za to ich partnerki. Nie trzeba się więc dziwić, że często portfel jest dobrym prezentem dla mężczyzny z okazji świąt Bożego Narodzenia, urodzin, itp.

Nie dziwmy się, że informacje mające uświadomić klientowi, że może nadszedł właśnie moment na wymianę portfela, kierowane są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. O tego typu zakupie pamiętają jedni i drudzy.

skórzany męski portfel dla mężczyzny prezent
Skórzany męski nie musi być bajerancki. Przede wszystkim ma dobrze służyć właścicielowi

Bezpieczny portfel

Właśnie nadszedł ten moment. Decyzja o zakupie portfela została podjęta i tak jak coraz więcej osób, nie poszedłem do sklepu stacjonarnego, ale zasiadłem do komputera, aby w sieci znaleźć coś odpowiedniego. I przekonało mnie jedno: bezpieczeństwo.

W internetowym sklepie trendhim.pl portfelów trochę jest. Różne kolory, wzory i rozmiary. Może były i piękniejsze (każdemu podoba się coś innego), ale mnie zainteresowała klasyka. Prawdziwa skóra, jasny brąz i rozmiar poręczny (12,5×9,5 cm). Taki, żeby bez trudu zmieścił się np. w kieszeni marynarki. Nie za gruby ani nie za duży rozmiarem, bo to problem właścicieli niektórych portfeli. Zainteresował mnie tajemniczy skrót RFID, o czym dotąd nie słyszałem (bo się nie interesowałem – podobnie jak mnóstwo innych facetów – dopóki nie zainteresują się kupnem portfela). Cóż to takiego?

W lakonicznym opisie produktu czytamy: “Oferuje pełną ochronę przed szumowaniem RFID”. Szybkie skorzystanie z wyszukiwarki i wszystko staje się jasne. Okazuje się, że nowoczesna technologia zagościła także w portfelach. Bez wnikania w fachowe i niezrozumiałe dla każdego formułki, część portfeli ma specjalną ochronę. Powoduje ona, że złodziej korzystający z elektroniki który być może stoi obok ciebie na ulicy czy w sklepie, nie sczyta informacji z twojej karty kredytowej, żeby zaraz ściągnąć z konta twoje pieniądze. Próba sczytania kodu, kończy się blokadą autoryzacji karty.

Czasami o takich przypadkach czytamy, ale niesłusznie je bagatelizujemy. “Mnie to się na pewno nie przydarzy”. Czy aby na pewno? Taka kradzież zdarza się coraz częściej, więc aby być spokojnym, warto mieć portfel z zabezpieczeniem RFID.

skórzany męski portfel dla mężczyzny prezent
Nieduży, ale pojemny, bezpieczny oraz miły w dotyku. Portfel dla mężczyzny na prezent

Taki jest mój obecny portfel

Skórzany portfel, który teraz ze sobą noszę (z kronikarskiego obowiązku dodam, marki Lucleon), jest dla mnie w sam raz, do tego bezpieczny. Wrażenia po otwarciu przesłanej przesyłki i otwarciu czarnego, twardego pudełeczka i rozchyleniu czarnej bibułki, były więcej niż korzystne. Przyjemna w dotyku i pachnąca świeżością skóra – to pierwsze i bardzo ważne wrażenie w tego typu zakupach. Kilkanaście przegródek, w tym dwie za suwakiem i jedna na drobniaki. Osiem otworów obok siebie na karty kredytowe i inne, podobnej wielkości. Dokładne zszycie skóry na brzegach oraz wnętrze wyściełane czarną podszewką z bawełny.

Na te sprawy zwróciłem uwagę w pierwszej chwili, choć teraz są dla mnie oczywiste i już o tym nie myślę. Po prostu noszę w kieszeni portfel, jakiego potrzebowałem.

Na koniec kilka słów o samym zakupie w sklepie Trendhim. Technicznie bez problemów, informacje wysyłane pocztą elektroniczną po zakupie i przypominające, że towar właśnie został wysłany. Krótko mówiąc: nie mam żadnych zastrzeżeń. A dla każdego klienta najważniejsze jest to, aby zakup spełnił swoje zadanie i długo cieszył nabywcę. I nie mam obaw, że będzie inaczej.

> Tu informacja o opisanym portfelu

Portfel dla mężczyzny: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Ciekawostki o sklepach internetowych
> Najlepsi kierowcy Formuły I
> Ciekawostki o brandy
> Dowcipy o facetach

rumianek właściwości lecznicze rumianku zioła Poprzedni post Właściwości lecznicze rumianku. Gdzie można go stosować?
koniec świata przepowiednie dla świata proroctwa wizje jasnowidz Następny post Przerażające przepowiednie dla świata. Co nas czeka?