Prezydent Andrzej Duda – najlepsze memy

prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki

Najlepsze memy o prezydencie Andrzeju Dudzie – uśmiechnij się!

Jarosław Kaczyński aprezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – długopis

Kilka zdań o prezydencie Andrzeju Dudzie, zamiast sztampowej biografii

Zanim został wyciągnięty z kapelusza i wysunięty do wyborów na pożarcie przez Komorowskiego, mało kto go znał. A potem został prezydentem. Albo Adrianem. Albo długopisem. (niepotrzebne każdy sam sobie skreśli, w zależności od poglądów politycznych). Podobno prezydentem wszystkich Polaków, choć wspierał i wspiera tylko jedną partię, od której jest uzależniony niczym inni od tzw. wyrobów kolekcjonerskich. Można powiedzieć, to pierwszy taki prezydent w historii RP, ale czy w tym przypadku jest się czym szczycić?

prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – żartowniś

Magik. Jak w środku nocy nie podpisuje kolejnej ustawy, to znika. Potem okazuje się, że jeździ w góry, na narty. A jak wraca, opowiada dowcipy o ludożercach. Niezwykle zabawne, w każdym razie on się raduje. Niestety pali papierosy, więc nie dba o zdrowie. Ale jeśli pali jeżdżąc na nartach, Polacy mu tę słabość przebaczą, bo nie takie rzeczy już mu przebaczali.

Markel Macron prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – narciarz

Jest miłośnikiem długopisów. Nie potwierdza i nie zaprzecza, że ma ich największą kolekcję na świecie. Dlatego kiedyś może zostanie kustoszem takiego muzeum. A jak nie kustoszem, to na pewno głównym eksponatem.

Agata prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki

Czyta noblistkę Tokarczyk w przerwach, gdy nie czyta konstytucji. Obie rzeczy, jak podejrzewamy, bez zrozumienia. W nocy nie może zasnąć, więc pisze złote myśli na Twitterze. Leśne Ruchadełka to czytają.

prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – sobowtór

Za jego kadencji wystarczyło napisać np. w szkolnym kibelku DUPA i wszyscy wiedzieli, ze chodzi o TEGO DUDĘ. Ale potem organy ścigania nie ścigały już złoczyńców, więc teraz każdy gdzie tylko chce, może do woli pisać: DUPA i nie jest to już obrazą prezydenta.

Prawnik. Kiedyś podobno dobry, ale ma krótką pamięć i za to jest kochany na Nowogrodzkiej.

Presley prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – showman

W jego świecie polscy sędziowie to źli komuniści, ale tylko niektórzy. Pozostali, to dobrzy komuniści, np. szlachetny człowiek Piotrowicz, prokurator stanu wojennego (który w PZPR był dłużej niż w PiS). Niestety klisza z uroczystości nominacji akurat się prześwietliła, a nikt nie miał aparatu cyfrowego ani nawet komórki żeby to uwiecznić. Kolejny cud RP, zresztą takich cudów za kadencji Dudy było bez liku. Polacy już o nich zapomnieli, więc z pewnością ochoczo na niego zagłosują w maju 2020 r. Memów o nim będzie jeszcze więcej, więc Polacy i on sam już się z tego cieszą.

prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – strażnik konstytucji
Tusk prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – śmieszek
prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – prawnik
prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Prezydent – psotniś

INFO
Niniejsza strona jest zbiorem memów na temat prezydenta Andrzeja Dudy. Ma charakter informacyjny, związany z działalnością osoby publicznej. Działalność ta może być oceniana przez każdego, co gwarantuje Konstytucja RP, niezależnie od tego jak ktoś ją próbuje interpretować. Strona nie ma zadania ośmieszania lub obrażania żadnej osoby czy instytucji.

Memy były wielokrotnie udostępniane przez innych i nie znamy ich autorów. Ewentualne podejrzenia związane z powstaniem i istnieniem tej strony lub sugerowanie czegokolwiek, co nie ma związku ze stanem faktycznym, są wyłącznie subiektywną oceną każdego z oglądających. Na tę stronę wszedłeś dobrowolnie i oglądasz na własną odpowiedzialność.

prezydent Andrzej Duda memy satyra humor śmieszne obrazki
Sławny, niczym bohater dowcipów – Chuck Norris

Zobacz też:
> Dowcipy polityczne
> premier Morawiecki – najlepsze memy
> Premier Morawiecki – najlepsze rysunki