rysunki Gdynia Solidarność Sadurski

Rysunki humorystyczne – jak wykorzystać?

Czas czytania:1 minut/y, 46 sekund/y

Sadurski dla Betsafe

Użytkownicy portalu Betsafe.com wymyślają teksty do dymków na sportowych rysunkach Sadurskiego

Szczepan Sadurski rozpoczął współpracę z Betsafe.com. Portal będzie regularnie organizował konkursy związane z jego rysunkami. Konkursy polegają na wymyśleniu jak najzabawniejszego tekstu do gotowego już rysunku. W tej rywalizacji mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani użytkownicy portalu.

Obok Sadurskiego, z Betsafe obecnie współpracują: Hardkorowy Koksu (kulturysta Robert Burneika) i dziennikarz sportowy Michał Pol. Betsafe to jeden z liderów gier online na świecie. Działa od 2006 roku, ma ponad 450 tysięcy klientów w stu krajach świata.
2012-08-20

Sadurski o poczcie

Rysunki Szczepana Sadurskiego ukazały się w eleganckim kalendarzu, wydanym przez Pocztę Polską

W 2-tysięcznym nakładzie ukazał się okolicznościowy kalendarz na rok 2011, zatytułowany “4 pory uśmiechu 2011”, wydany przez Biuro Promocji i Marketingu Korporacyjnego Centrali Poczty Polskiej.

Wśród takich autorów, jak m.in. Henryk Chmielewski (twórca komiksów z Tytusem), Edward Lutczyn, Andrzej Mleczko, Bohdan Butenko, Antoni Chodorowski (1946-1999) i Julian Bohdanowicz, znalazły się rysunki Szczepana Sadurskiego. Jeden z nich, wydrukowany na sztywnym kartoniku, perforowany na krawędziach, po ostrożnym wydarciu, można wysłać jako pocztówkę.
2011-01-20

Rysunki na 30-lecie Solidarności

Satyryczne rysunki Szczepana Sadurskiego pokazano na telebimie, podczas uroczystości związanych z 30-leciem “Solidarności” w Gdyni

W 1980 roku po raz pierwszy w powojennej historii Polski, społeczne protesty nie skończyły się krwawym odwetem ze strony rządu PRL. Strajkujący robotnicy wymusili na władzach daleko idące ustępstwa polityczne, postał NSZZ Solidarność. Dużą rolę w tych wydarzeniach odegrali m.in. mieszkańcy Gdyni (strajki w Stoczni im. Lenina i innych zakładach pracy).

W niedzielę 15 sierpnia 2010, równo 30 lat po tych wydarzeniach, Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek oraz NSZZ Solidarność zaprosili do wspólnego świętowania tej rocznicy. Wśród wielu atrakcji, jakie w tym dniu miały miejsce, na Alei Jana Pawła II o godz. 16.30 odbył się występ muzyczny “Scena Bardów”. Tolek Filipkowski, Jerzy Stachura, Marek Gałązka Janusz Pierzak, Tadeusz Piwko, Marcin Skrzypczak, Leszek Robakowski, Stefan Iżyłowski śpiewali piosenki z repertuaru Bułata Okudżawy, Jacka Kaczmarskiego, Edwarda Stachury i innych.

Podczas tego występu na wielkim telebimie wyświetlano archiwalne dokumenty i zdjęcia sprzed 30 lat, a także satyryczne rysunki Szczepana Sadurskiego.
2010-08-16

telewizja kamera satyra humor kabarety rysunki dla telewizji Poprzedni post Satyrycy i telewizja
prezydent Andrzej Duda Następny post Prezydent Duda był pijany czy nie?