styl glamour zaproszenia ślubne ze złoceniem flores

Styl glamour w zaproszeniach ślubnych

Czas czytania:3 minut/y, 45 sekund/y

Czy styl glamour zaspokoi oczekiwania młodej pary i gości weselnych?

Styl glamour skradł serca kobiet i wdarł się przebojem nie tylko do wystroju wnętrz i mody, ale również do stylistyki ślubnej. Chętnie wybierany jest, jako motyw przewodni dekoracji weselnej, sukni ślubnej, ale także konsekwentnie wprowadzany jest do dodatków, a w tym do upominków i zaproszeń ślubnych dla gości. Jaki projekt i wizualny efekt powinno mieć zaproszenie na uroczystość wesela w stylu glamour?

Styl glamour — co go wyróżnia? Jak wpleść go w każdy detal wesela?

Nic dziwnego, że styl glamour jest jednym z częściej wybieranych motywów przewodnich ślubu i wesela. Blask, szyk, przepych, elegancja i wyrazisty niebanalny image są marzeniem wielu panien młodych w tym wyjątkowym dniu. By glamour wyróżniał każdy szczegół przygotowań ślubnych, warto go zaakcentować już przy okazji wręczania zaproszeń ślubnych, a następnie kontynuować i uwidaczniać w kolejnych etapach realizacji wesela.Na szczęście zaproszenia ślubne dla miłośników stylu glamour projektowane są w taki sposób, by zaspokoić nie tylko chęć przepychu, ale również minimalizmu i klasycznej elegancji. Jak odnaleźć idealne zaproszenie, które zaspokoi wizualne potrzeby pary młodej i uzupełni ślubną stylizację glamour?

Glamour w pełnej okazałości — zaproszenia ślubne, których nie da się zapomnieć!

zimowe zaproszenia ślubne ze złoceniem glamour rubin
Zimowe zaproszenia ślubne ze złoceniem glamour rubin

W stylu glamour każdy może znaleźć coś dla siebie, ale to nie oznacza, że należy wyłuskiwać, rozkładać go na części pierwsze, a następnie starannie wykorzystywać tylko niektóre jego elementy. Projektując i zamawiając zaproszenia ślubne, można zaszaleć i w pełni korzystać ze wszystkich wzorów, faktur i zdobień, które oferuje ten trend.Miłośnicy stylu glamour we wzorach zaproszeń ślubnych docenią przede wszystkim motywy kwiatowe, które wywołują wrażenie niedbale związanego i obfitego bukietu o pełnych i dorodnych kwieciach. Najchętniej wzory te podparte są kształtem piwonii, róż, bzów, słoneczników i polnych kwiatów w towarzystwie dużych i bujnych liści, wyróżniających się pastelową lub głęboką zielenią. Zaproszenia w stylu glamour właśnie takie są. Ich obfitość i przepych zdają się nie mieścić na arkuszu papieru, wychodzą poza sztywne ramy, dotykają lub niemalże opływają druk i litery, a te również nie pozostają bez oszałamiającego wrażenia. Krój pisma na zaproszeniach w stylu glamour to przede wszystkim imitacja liter pisanych odręcznie, piórem z zamaszystymi wykończeniami. Sam font zdaje się niezwykle ekskluzywny, dbały i bardzo często wyróżnia się połyskującą, złotawą barwą.Zwrócić należy również szczególną uwagę na tło wydruku, które w zależności od gustu i potrzeb pary młodej może być pastelowe, w różnych odcieniach różu, fioletu, błękitu i bieli. Te barwy zdecydowanie najbardziej łączą się z wizją i wyobrażeniem stylu glamour, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na głębię butelkowej zieleni, granat, bordo, a nawet czerń. Wtedy doskonałym uzupełnieniem jest zastosowanie wyraźnych złotych detali.

Trend glamour w zaproszeniach ślubnych – czy znajdą coś w nim dla siebie amatorzy klasycznych wzorów?

zaproszenia ślubne w stylu glamour ze srebrnym tekstem pastelowe
Zaproszenia ślubne w stylu glamour, ze srebrnym tekstem pastelowe

Zaproszenia ślubne powinny w pełni zaspakajać wizualne potrzeby państwa młodych, uzupełniać wizję wielu elementów tworzących charakter wyjątkowego dnia wesela oraz zapadać w pamięć gości. Styl glamour jest na tyle bogaty i pełny różnych rozwiązań, że można z niego czerpać i realizować potrzebę elegancji, szyku i klasycznych wzorów. Dla fanów minimalistycznej wersji glamour można zaproponować zaproszenia ślubne, które przemycają między innymi złoty font i zdobienia na tle pełnych i głębokich kolorów. Połączenie złota z granatem, czerwienią lub głęboką zielenią nadal pozostaje w trendach glamour, ale zdecydowanie pozostawia wrażenie kontrolowanej elegancji, szyku i dystyngowania.Osoby, pragnące odszukać na swoich zaproszeniach ślubnych minimalistyczną wersję glamour, mogą zdecydować się na motywy astrologiczne, zodiakalne, niosące za sobą głębię przeznaczenia i opatrzności wszechświata, a także niezaprzeczalnego przeznaczenia, który kieruje losami dwóch osób pragnących związać się na całe życie. Takie wzory zaproszeń mają również elementy złotych zdobień, pełni granatu nieba o zmierzchu i niebanalnej faktury liter.

Dla minimalistycznych zaproszeń ślubnych w stylu glamour przewidziane są dodatkowe rozwiązania, które nadają dyskretnego połysku, blasku i mienienia. Nie trzeba w tym trendzie bogatych i obfitych zdobień, wystarczy odpowiedni błysk papieru, uzyskany dzięki brokatowi, mieniący się złoty pasek o niebanalnej fakturze, by zaproszenie zrobiło oszałamiające wrażenie. Dodatkowym atutem i niebanalnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zaproszenie, które umieszczane jest w specjalnym etui, wykonanym w tym samym motywie. To niezwykle eleganckie i jednocześnie proste rozwiązanie, które podbija walory zaproszeń ślubnych, nadaje powagi i należytego szacunku do spodziewanych gości.

Styl glamour mieści w sobie wiele rozwiązań, elementów i motywów, które mogą stać się inspiracją dla wielu młodych par w wyborze zaproszeń ślubnych. Każda z nich może zaczerpnąć z niego coś dla siebie lub zdecydować się na pełnię jego rozmachu i obfitości, by uzyskać upragniony efekt.

Zobacz też:
> Ślub i wesele – wszystkie wpisy

atrakcje meczet Niger ciekawostki Afryka Poprzedni post Niger – ciekawostki o afrykańskim państwie
cytaty teściowa powiedzenia dowcipy o teściowej aforyzmy powiedzonka Następny post Powiedzenia o teściowej, przysłowia, cytaty