Jak zdobyć szybką pożyczkę z niskimi wymaganiami?

szybka pożyczka pożyczki

Znalazłeś się w trudnej sytuacji finansowej? Pandemia dała Ci w kość? Nie chcesz pożyczać od rodziny lub znajomych, a masz już zobowiązania w innych bankach lub organizacjach które musisz spłacać? Jeśli choć jeden z tych scenariuszy brzmi dla Ciebie znajomo – nie martw się, jesteś w dobrym miejscu, oferujemy bowiem atrakcyjne warunki pożyczki dla zadłużonych. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego – zostaniesz połączony z miejscem, które zaoferuje Ci nie tylko pieniądze, ale i korzystną propozycję spłat. Od Ciebie zależy, jaka wysokość pożyczki pozwoli Ci stanąć na nogi. 

1. Pożyczki z niskimi wymaganiami

2. Pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

3. Kto może skorzystać z takiej ratunkowej pożyczki?

4. Szybka pożyczka na dowód 

5. Pożyczka dla zadłużonych – wsparcie w trudnej sytuacji

Pożyczki z niskimi wymaganiami

Nie ma sytuacji bez wyjścia – jeżeli nagle straciłeś pracę lub oszczędności, albo nagła sytuacja życiowa wymusiła niejako na Tobie konieczność zdobycia dodatkowych środków – dostępne rozwiązania pozwolą Ci z powodzeniem osiągnąć zamierzony cel. Jeśli rozważasz uzyskanie pożyczki dla zadłużonych – pokazujemy krok po kroku jak funkcjonuje jeden z najbardziej popularnych produktów tego rodzaju w ramach pożyczki dla zadłużonych.

Według raportu przygotowanego przez Krajowy Raport Długów – Polacy posiadają większe długi niż zarobki. 

Pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej

Niekiedy sytuacja życiowa skłania do skorzystania oferty pożyczki pozabankowej. Musisz mieć na uwadze, że nieduże opóźnienie w ramach spłaty może doprowadzić do uzyskania złej historii kredytowej figurującej w BIKu (Biurze Informacji Kredytowej). To z kolei utrudnia uzyskanie kredytu z banku.

W tej sytuacji pomocną dłoń wyciągają firmy pożyczkowe, które nie dokonują sprawdzenia swoich klientów w bazach BIK lub też przyjmują do wiadomości informację o zadłużeniu w poszczególnych rejestrach.

Kto może skorzystać z takiej ratunkowej pożyczki?

Czerwona Skarbonka oferuje przyjazne warunki dla osób, które:

– mają niekorzystną historię w BIGu, BIKu, KRD i innych rejestrach,

– cechują się niską zdolnością kredytową,

– wykazują trudności w terminowym regulowaniu dotychczasowych zobowiązań,

– mają nad sobą komornika lub zewnętrzną firmę windykacyjną.

Szybka pożyczka na dowód 

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na koncie w niemal natychmiastowym trybie – wtedy skorzystanie z możliwości, jakie oferuje instytucja pozabankowa to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy do tego jedynie dowód osobisty dla potwierdzenia Twojej tożsamości, a dla obcokrajowców – dokument, który poświadcza prawo stałego pobytu w Polsce. 

Możesz liczyć na minimum formalności – wystarczy Twój dowód, numer PESEL, podanie adresu zameldowania, numeru telefonu oraz rachunku, a także emaila. Dzięki pominięciu wielu formalnych kroków charakterystycznych dla banku możesz cieszyć się środkami na koncie zdecydowanie szybciej.

Pożyczka na spłatę zadłużenia to typowe zobowiązanie, do którego potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości. Jest nim zazwyczaj dowód osobisty, z kolei w przypadku obcokrajowców – musi być to dokument potwierdzający prawo do stałego pobytu.

Pożyczka dla zadłużonych – wsparcie w trudnej sytuacji

Podsumowując – taka pożyczka z niskimi wymaganiami to najlepsze posunięcie w sytuacji kiedy pilnie potrzebujesz dodatkowych środków pieniężnych, a nie możesz skorzystać z pożyczki oferowanej przez bank. To także dobra opcja dla tych osób, którym zależy na otrzymaniu szybkiej decyzji zwrotnej oraz środków na konto. Taką propozycję otrzymasz właśnie od instytucji pozabankowych takich jak np. Czerwona Skarbonka.