Wigilia firmowa atrakcje Wigilii firmowej karykaturzysta karykatury

Atrakcje Wigilii firmowej: najszybszy karykaturzysta

Czas czytania:3 minut/y, 38 sekund/y

Wigilia firmowa atrakcje

Przed nami kolejny przedświąteczny okres, a po nim Boże Narodzenie. To oznacza, że sporo firm znów planuje średnio oficjalne spotkania swoich pracowników, o charakterze świąteczno-wigilijnym. Takie uroczystości nazywane są na różne sposoby: Wigilia firmowa, Wigilia pracownicza, firmowe spotkanie wigilijne, albo z angielska: Christmas Party.

Wigilia firmowa – nie tylko w siedzibie firmy

Wigilia firmowa organizowana jest w siedzibie firmy, choć częściej na zewnątrz, w lokalu – restauracji, hotelu. Co jest wtedy najważniejsze? Miła, niemal rodzinna atmosfera, dlatego miejsce firmowej Wigilii należy wybrać po zastanowieniu. Świąteczny nastrój zapewnią: wystrój wnętrza oraz odpowiednio podane i przyrządzone potrawy wigilijne.

Niektórzy organizatorzy firmowej Wigilii poszukują dodatkowej atrakcji, która sprawi, że ten wieczór stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Wśród dodatkowych atrakcji Wigilii pracowniczej, jest wizyta znakomitego karykaturzysty z Karykatury.com, nazywanego (nie tylko w Polsce) jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Dlaczego osoba i talent znanego artysty miałby uświetnić taką przedświąteczną uroczystość?

Znakomity karykaturzysta na Wigilii firmowej

Profesjonalne, szybko rysowane karykatury znakomicie wpisują się w każdego rodzaju imprezę o charakterze rozrywkowym. Z jednej strony to zabawa i dużo śmiechu podczas pozowania i komentowania powstającego na oczach uczestników dowcipnego portretu. Z drugiej strony – to oryginalny prezent świąteczny, który wezmą ze sobą do domów pracownicy firmy i na zawsze zapamiętają w jakich okolicznościach powstał.

karykatury atrakcje na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie dowcipy o weselu kawały weselne żarty
Karykatury na żywo w wykonaniu najszybszego karykaturzysty, to atrakcja nie tylko na Wigilię firmową

Szczególnie podczas Wigilii firmowej nie można sobie pozwolić na zaproszenie przypadkowego wykonawcy karykatur. Ma być zawodowcem z dużym talentem (to oczywiste). Ma rysować naprawdę szybko (bo chyba nikt nie lubi poświęcać aż kwadransa na pozowanie, skoro wokół dzieje się tyle ciekawych rzeczy). I jeszcze być osobą doświadczoną w tego typu artystycznych działaniach.

Wigilia firmowa atrakcje

Szczepan Sadurski, którego rysunki i podpis od lat znamy z ogólnopolskiej prasy, z programów telewizyjnych czy ilustracji w książkach, to także karykaturzysta eventowy. Wśród kilkuset imprez jakie uświetnił rysując karykatury na żywo, były też Wigilie firmowe. Najczęściej podczas takich świątecznych uroczystości firmowych rysował w Warszawie i okolicach, we Wrocławiu i Poznaniu, ale też w innych miastach Polski. Nazwisko Sadurski, to gwarancja znakomitej zabawy oraz błyskawicznie rysowanych, zabawnych portretów. Wyjątkowych prezentów, jakie własnoręcznie stworzy na firmowej Wigilii znany mistrz kreski.

Wigilia firmowa atrakcje Wigilii firmowej karykaturzysta karykatury
Wigilia firmowa atrakcje Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław i cała Polska. Na zdjęciach: Karykaturadek – rysunkowa maskotka Karykatury.com

Gdzie organizujesz Wigilię firmową?

Artyści branży eventowej (nie tylko muzycy) wciąż gdzieś podróżują, zanim dotrą na miejsce aby zaprezentować swój talent. Nie inaczej jest z karykaturzystą eventowym. Przyjedzie na miejsce, aby uświetnić Wigilię firmową, jaką organizujecie dla pracowników, niezależnie od tego w jakim miejscu Polski się odbywa. Po warunkiem, że jego standardowe stawki zostaną zaakceptowane, a konkretny termin ma jeszcze wolny.

Jeśli organizujesz Wigilię firmową i uznasz, że znany, najszybszy karykaturzysta polski mógłby ją uświetnić – wejdź na Karykatury.com i znajdź adres e-mail. Wystarczy przesłać w nim datę, miejscowość i planowaną liczbę uczestników firmowej Wigilii. Szybko otrzymasz informację o dostępności terminu oraz atrakcyjną wycenę.

gwiazda na wesele Szczepan Sadurski karykaturzysta
Polski karykaturzysta Szczepan Sadurski

Wigilia pracownicza – dodatkowe informacje

  • – Karykatury nie są złośliwe (wielki nos, uszy), ale miłe dla oka.
  • – Karykaturzysta rysuje bardzo szybko czyli pozowanie nie jest nużące. W krótkim czasie narysuje wszystkich chętnych albo zdecydowaną większość uczestników firmowej Wigilii (to zależne od liczby osób).
  • – Uczestnicy firmowej Wigilii nie płacą za swoją karykaturę. O wszystko zadbała firma, która zaprosiła karykaturzystę.
  • – Oczywiście to nie są efektowne, pracochłonne i drogie karykatury, jakie są zamawiane ze zdjęć, na prezent.
  • – Honorarium nie jest liczone od liczby uczestników czy wykonanych karykatur, ale od czasu pracy karykaturzysty (od liczby godzin) oraz od kosztów dojazdu.
Wigilia firmowa atrakcje Wigilii firmowej karykaturzysta karykatury
Wigilia firmowa atrakcje Wigilii firmowej w Krakowie, Zakopanem, Szczecinie, Zamościu

Kiedy zamówić tę atrakcję na firmową Wigilię?

Im szybciej tym lepiej, gdyż część terminów eventów pokrywa się. Zdarza się, że tym samym terminem Wigilii firmowej zainteresowanych jest kilku potencjalnych klientów. Najszybszy karykaturzysta jest w stanie przyjąć zaproszenie od jednego – tego, który zdecyduje się pierwszy.

Są też terminy wolne niemal do ostatniej chwili – dlatego warto pytać. Uzgodnienie szczegółów oraz załatwienie formalności trwa kwadrans, a na pewno mniej niż godzinę.

A może karykaturzysta na inną okazję?

Jeśli spodobał Ci się pomysł zaproszenia najszybszego karykaturzysty na Wigilię firmową – pamiętaj, że przez cały rok uczestniczy w wielu różnego rodzaju eventach. Spotkania integracyjne, jubileusze firm, targi, konferencje, bale karnawałowe, akcje promocyjne, itd. Jak widać, to nie tylko imprezy o charakterze rozrywkowym. Doświadczony, znany karykaturzysta – to gwarancja świetnej zabawy uczestników eventu. Dzięki jego talentowi wiele osób zapamięta tę imprezę.

Wigilia firmowa atrakcje: (c) Sadurski.com

płyta indukcyjna czy gazowa Poprzedni post Płyta indukcyjna czy gazowa – na co się zdecydować?
golf z czym go łączyć w 2022 roku Następny post Golf – z czym łączyć go w 2022 roku