Aktywne półkolonie wśród zieleni

Zalesie Górne półkolonie

Zalesie Górne to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, ok. 28 km od centrum Warszawy. Tuż u bram stolicy rozciąga się pełen bogatej roślinności i ciekawej fauny Chojnowski Park Krajobrazowy. Niejeden warszawiak przyjeżdża tutaj zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzić nieco czasu z dala od smogu, zgiełku i pośpiechu. Zalesie jest jednak nie tylko cichym azylem dla zmęczonych mieszkańców stolicy. To także idealne miejsce na wakacyjne półkolonie

Szałas w lesie, wąskotorówka i graffiti

Organizatorzy wypoczynku dla dzieci w Zalesiu wiedzą, że najmłodsi nie lubią nudy i monotonii. Dlatego każdy dzień podczas półkolonii będzie inny. Nie zabraknie bogatego programu sportowego, obfitującego w zajęcia na basenie, gry zespołowe czy taniec, a także artystycznego. Na ten drugi składa się zresztą nie tylko malowanie i rysowanie, ale nawet tworzenie graffiti.

Młodych pasjonatów nowoczesnych technologii z pewnością zafascynuje wizyta w drukarni 3D, choć z pewnością nie pogardzą także przejażdżką nieco starszym wynalazkiem, jakim jest kolejka wąskotorowa. Duże umiejętności i szerokie zainteresowania instruktorów umożliwi również przeprowadzenie tak ważnych zajęć, jak nauka podstaw pierwszej pomocy.

Jak przystało na ośrodek położony pośród lasów – nie może zabraknąć wycieczek na łono natury. Dzieci zabiorą ze sobą mapy i kompasy oraz nauczą poruszania się po terenie bez pomocy smartfona i GPS-u. Będą też miały okazję zbudować własny szałas – ta konstrukcja z pewnością stanie się powodem do dumy małego konstruktora!

Bezpieczeństwo i pełna opieka

Zapisy na półkolonie możliwe są poprzez wygodny formularz dostępny na stronie polkoloniewzalesiu.pl. Zanim jednak zostawimy pociechy pod opieką instruktorów, warto upewnić się, że będą całkowicie bezpieczne. Kadra Zalesia posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy z dziećmi, a także pasję i podejście do najmłodszych. Dzieci objęte są ubezpieczeniem, a w cenie pobytu jest pełne wyżywienie. Dodatkowym atutem są niewielkie grupy.

Dużo aktywnej zabawy, ciekawe miejsca, pomysłowa kadra i wspaniała atmosfera – to podstawowe atuty półkolonii w Zalesiu. Być może jest to ciekawy pomysł na zorganizowanie jednego z wakacyjnych tygodni?

https://polkoloni*wzalesiu.pl
Link Zalesie Górne usunięty 22 maja 2020. Dziękujemy za współpracę. Jeśli chciałbyś ponownej emisji, prosimy o kontakt.