złoto koloidalne zdrowa cera

Złoty środek na zdrową i promienną cerę

Czas czytania:1 minut/y, 55 sekund/y

Złoto koloidalne kojarzy się z luksusem, bogactwem oraz… medycyną estetyczną. Preparaty z jego dodatkiem uchodzą za ekskluzywne i wyjątkowo skuteczne – szczególnie, jeśli o chodzi o działanie przeciwstarzeniowe oraz ujędrniające. O czym mowa? Oczywiście, o złocie koloidalnym, które zdobywa coraz większe uznanie w kosmetyce. Poznaj najważniejsze fakty

Czy to jedynie trik reklamowy, czy składnik ten rzeczywiście wyróżnia się właściwościami, które mogą przynieść niesamowite korzyści Twojej skórze? Przyjrzyjmy się bliżej tej jedynej w swoim rodzaju substancji.

Czy wiesz, że…?

Złoto słynie ze swoich leczniczych funkcji od niepamiętnych czasów. Już w starożytnych Chinach stosowano je w przypadku różnorakich dolegliwości, w Rzymie przykładano do bolesnych wrzodów oraz grzybicy, natomiast w Średniowieczu wykorzystywano w walce z poważnymi chorobami skóry, takimi jak trąd. Kilka wieków później oficjalnie potwierdzono dobroczynne działanie złota, które zawdzięcza ono kilku skutecznym właściwościom.

Złoto koloidalne stymuluje syntezę kolagenu

Niewiarygodne? Złoto używane do produkcji kosmetyków posiada niezwykle małe cząsteczki, niedostrzegalne gołym okiem. Dzięki temu bez problemu przenika do głębszych warstw tkanki i tam aktywizuje komórki do efektywniejszej pracy. Skutkuje to poprawą sprężystości i napięcia – drobne zmarszczki i linie mimiczne zostają wygładzone, a skóra staje się nawilżona i bardziej elastyczna oraz ulega rozświetleniu.

Działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie

Za krem z odrobiną złota podziękuje cera z tendencją do podrażnień i zaczerwienień. Zauważono bowiem, że pierwiastek ten wpływa korzystnie na komfort tkanki, zapobiegając pojawianiu się niepożądanych stanów zapalnych.

Chroni przed czynnikami zewnętrznymi

Cera codziennie jest narażona na agresywne bodźce, które osłabiają jej kondycję. Dzięki specyfikowi ze złotem zwiększa się jej odporność na promieniowanie UV, wolne rodniki, ekstremalne temperatury oraz niesprzyjającą aurę, co pozwala zachować młodzieńczy wygląd na dłużej.

Transportuje inne składniki aktywne

Połączone z innymi komponentami wpływa znacząco na ich zdolność przenikania do wnętrza tkanki. Preparat oparty na takiej kompozycji działa precyzyjniej i tym samym zyskuje na skuteczności działania.

Dostosowuje się do potrzeb skóry

Złoto przynosi korzyści tkance w każdym wieku. Zapobiega powstawaniu nierówności w przypadku młodej cery oraz spłyca te, które charakteryzują dojrzałą. Ponadto niweluje objawy zmęczenia, zmniejsza widoczność cieni oraz dodaje ziemistej skórze blasku.

Wartość tego pierwiastka w pielęgnacji jest nie do podważenia. Jeżeli masz ochotę zapoznać się bliżej z kosmetykami z dodatkiem cennego złota, dotrzesz je pod linkiem. Powodzenia!

Złoto koloidalne. Link zdjęty 29-3-22, dziękujemy za współpracę. W przypadku chęci wznowienia prosimy o kontakt. https://ma***p.sk/

Zobacz też:
> Ciekawostki o złocie

Kenia Afryka atrakcje safari zwierzęta parki narodowe Poprzedni post Parki Narodowe w Kenii
sklepy internetowe ciekawostki zakupy handel sklep internetowy Następny post Sklepy Internetowe – ciekawostki