Vinted rusza na podbój Polski

Vinted platforma Polska

Vinted to bezpłatna platforma, dzięki której kupisz/sprzedaż odzież, obuwie oraz dodatki. Teraz dostępna jest również w naszym kraju

W twojej szafie zalegają ubrania, których od dawna nie nosisz? Trafił ci się prezent w postaci odzieży, która nijak nie pasuje do twojego stylu lub jest po prostu zbyt mała albo za duża? A może jest wręcz przeciwnie i – jak każda rasowa kobieta – kompletnie nie masz co na siebie założyć, a na domiar złego posiadany budżet nie wystarczy na zakup nowych ubrań? Jeśli na którekolwiek z powyższym pytań odpowiedziałaś w sposób twierdzący to znak, że platforma Vinted została stworzona właśnie dla ciebie!

Czym jest Vinted?

Vinted to w pełni darmowa strona internetowa (dostępna również w formie mobilnej aplikacji), która umożliwia zarówno sprzedaż, jak i zakup odzieży. Czy tylko? Zdecydowanie nie! Za pośrednictwem Vinted możesz kupić/sprzedać również obuwie, torby, plecaki, akcesoria takie jak portfele, zegarki czy paski, różnego rodzaju produkty kosmetyczne, a nawet gadżety technologiczne! Na Vintedzie znajdziesz zarówno rzeczy dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz dzieci, co w praktyce oznacza, iż z aplikacji może korzystać dosłownie cała rodzina.

Jak zacząć sprzedawać na Vintedzie?

Sprzedaż przedmiotów za pomocą platformy Vinted jest wręcz dziecinnie prosta. W pierwszej kolejności pobierz darmową aplikację Vinted. Zrób zdjęcia produktów, które chcesz sprzedać, dodaj je, opisz i ustal cenę. Ile kosztuje wystawienie rzeczy na sprzedaż? Absolutnie nic!

Kiedy ktoś kupi wystawioną przez ciebie rzecz, aplikacja powiadomi cię o tym fakcie wysyłając stosowną informację na podany przez ciebie adres e-mail. Teraz musisz tylko spakować przedmiot, wydrukować opłaconą wcześniej etykietę wysyłkową i zanieść paczkę do punktu nadania w ciągu 5 dni. Wspomnianym punktem nadania jest paczkomat InPost.

Vinted i InPost czyli siła współpracy

Paczkomaty marki InPost stanowią najlepszą odpowiedź na potrzeby użytkowników platformy Vinted. To bez wątpienia najkorzystniejsza opcja dla wszystkich osób, które pragną szybko i bezproblemowo wysyłać oraz odbierać rzeczy udostępnione w opisywanym serwisie. Dlaczego? Ponieważ sieć Paczkomatów InPost to ponad 5000 urządzeń zlokalizowanych na terenie całej Polski. Klienci kupujący oraz sprzedający rzeczy za pomocą globalnej sieci cenią sobie opisywane rozwiązanie za nieograniczoną dostępność (24h/7), funkcjonalność, oraz niskie koszty. Warto dodać, iż do 21 listopada 2019 r. użytkownicy Vinted mogą nadawać i odbierać swoje przesyłki w Paczkomatach InPost zupełnie za darmo.

Nie czekaj dłużej i już dziś wysyłaj taniej sprzedane rzeczy! Więcej informacji na temat wysyłki przedmiotów znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/wysylam.

Eco friendly

Obecnie zdecydowana większość osób stawia na rozwiązania w pełni ekologiczne. Nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę aktualną kondycję naszej planety. Sprawę z tego faktu doskonale zdaje sobie zarówno platforma Vinted, jak i marka InPost. Obie firmy aktywnie wspierają działania proekologiczne. W jaki sposób? Vinted przyczynia się do szerzenia popularności ubrań z drugiej ręki, ograniczając jednocześnie popyt na zakup nowej odzieży. Z kolei marka InPost wciąż inwestuje w samochody elektryczne (do 2020 roku 30% floty mają stanowić samochody elektryczne), a ponadto dostarcza wiele paczek do jednego Paczkomatu, tym samym redukując zarówno emisję CO2 do atmosfery, jak i zużycie paliwa.

Spodobało się? UdostępnijShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on VK
VK
Email this to someone
email