Atrakcje na event w Krakowie

atrakcje na event Kraków atrakcja imprezy firmowe w Krakowie małopolskie karykaturzysta

Atrakcje na event Kraków

Planujesz firmowy event w Krakowie lub w województwie małopolskim? A może masz krakowską firmę eventową? Jeśli chcesz zapomnieć o eventowej sztampie i uczestnikom eventu dać jeszcze więcej radości, do tego wyjątkową pamiątkę po imprezie, przeczytaj nasz tekst

Firmowe eventy w Krakowie i na Małopolsce

Kraków nie jest gorszy od Warszawy, Poznania czy Wrocławia. Tu też działają firmy odnoszące sukcesy, a dla pracowników i kontrahentów organizowane są imprezy firmowe. Okazją firmowego eventu w Krakowie i w woj. małopolskim może być jubileusz firmy, impreza integracyjna, piknik firmowy czy Wigilia firmowa. W Krakowie organizowane są też konferencje i imprezy targowe.

Niezależnie od tego, czy to impreza stricte rozrywkowa czy poważniejsza, zwykle organizatorzy poszukują specjalnych atrakcji. Mają one umilić czas uczestnikom i sprawić, że event będzie wyjątkowy i długo wspominany. Jedną z takich atrakcji jest zaproszenie wyjątkowego artysty. Znanego nie tylko w Polsce karykaturzysty eventowego, który wykona gościom dowcipne portrety.

karykatury karykaturzysta śmiechoterapia karykaturzyści eventowi atrakcje na event Kraków
Dowcipne karykatury, to doskonała atrakcja na firmowe imprezy w Krakowie i w całej Polsce

Najszybszy karykaturzysta na firmowy event w Krakowie

Czy można stworzyć dowcipną, sympatyczną i podobną do rysowanj osoby karykaturę w 100 sekund? Nie można. Chyba, że jest się jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Taki karykaturzysta mieszka w Polsce. I choć w Krakowie nie mieszka, od dawna jest zapraszany na rozmaite imprezy firmowe organizowane w Krakowie i w mniejszych ośrodkach województwa małopolskiego.

Organizatorzy firmowych imprez oraz firmy eventowe z Krakowa, nie muszą działać sztampowo. Dlatego nie ograniczają się do zapewnienia atrakcji, w postaci artystów działających lokalnie. Szczególnie, gdy planowana uroczystość firmowa ma być wyjątkowa. Oczywiście budżet jest określony, jednak gdy poszukiwana jest niesztampowa atrakcja na event, warto zorganizować coś specjalnego. Tym bardziej, że znany mistrz kreski ma rozsądne honorarium, w dodatku niekoniecznie najwyższe.

atrakcje weselne Kraków atrakcje na wesele w Krakowie małopolskie
Atrakcje na event Kraków oraz Małopolska – błyskawiczne karykatury na żywo

Karykatury na żywo na firmowej imprezie w Krakowie

Sztuka karykatury, to sztuka lubiana i doceniana wszędzie. Najlepsi karykaturzyści prezentują swoje umiejętności nie tylko w swoim kraju. Karykaturzysta Szczepan Sadurski rysował w USA, Australii i w krajach europejskich. Po jednej z imprez w Nowym Jorku tamtejsza prasa pisała, że jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Wkrótce, jak twierdzą niektórzy, zapanowała „moda na karykatury Sadurskiego”. Wzrosło zainteresowanie na jego usługi w całym kraju, także w Krakowie. Jednak wciąż wiele osób, nawet w branży eventowej nie wie, że taka atrakcja jak karykatury na żywo podczas eventów, w ogóle istnieje.

Wielu decydentów od imprez firmowych jest przekonanych, że na wykonanie jednej karykatury artysta musi poświęcić kwadrans. Jeśli tak jest, to faktycznie nie jest to dobra atrakcja na event w Krakowie i na Małopolsce. Co innego gdy okazuje się, że jest w Polsce artysta, który w godzinę tworzy ponad 20 karykatur. Setka narysowanych w 4 godziny? O tej atrakcji warto wiedzieć, gdy planujesz swój firmowy event w Krakowie i na Małopolsce.

Aby szybko otrzymać wycenę i informacje o dostępności terminu, wejdź na Karykatury.com i napisz e-maila.

atrakcje weselne Radom atrakcje na wesele 2022 w Radomiu atrakcja weselna karykatury karykaturzysta
Atrakcje na event Kraków, woj. małopolskie? Dowcipne portrety od mistrza kreski

Znany karykaturzysta rysuje w Krakowie

Sadurski nie rysuje jednak po to, aby bić rekordy, ale po to, bo lubi to robić i lubi dawać radość. Humorystyczne rysowanie od zawsze było jego domeną. Sprawiło, że zapraszano go do programów telewizyjnych, a jego rysunki do dziś drukują najpopularniejsze gazety ogólnopolskie.

Obecnie część uczestników każdego eventu rozpoznaje jego kreskę i charakterystyczny podpis, bo nie jest karykaturzystą anonimowym. Po prostu wiele osób nie wie, że zajmuje się także rysowaniem karykatur na żywo, jako rozchwytywany karykaturzysta eventowy.

Nic dziwnego, że doświadczone firmy działające na krakowskim rynku eventowym wiedzą, bo kogo w pierwszej kolejności złożyć zapytanie o wolny termin. Szczególnie, jeśli atrakcja z wesołymi portretami ma być wyjątkową ozdobą planowanej imprezy.

prezydent Lech Wałęsa Szczepan Sadurski karykaturzysta karykatury na żywo
Karykatury Sadurskiego były jedną z atrakcji na urodziny prezydenta Lecha Wałęsy

Karykaturzysta na event w Krakowie – ile kosztuje

Okazuje się, że honoraria mistrza kreski wcale nie są o wiele wyższe od miłośników rysowania czyli amatorów, którzy też zapraszani są czasem na imprezy. Także od karykaturzystów rysujących w okolicach krakowskiego rynku czy na Krupówkach w Zakopanem.

Mało tego, honorarium często jest niższe od o wiele wolniej rysujących artystów. Skoro za podobną cenę uczestnicy eventu otrzymają podobną liczbę karykatur od jednego błyskawicznie rysującego karykaturzysty lub od kilku razem wziętych – wybór wykonawcy na event w Krakowie jest formalnością.

Informacje i rezerwacja terminu? Napisz do Karykatury.com

karykatury na żywo karykaturzysta event imprezy karykaturzyści
Rysunki Szczepana Sadurskiego publikuje prasa (nie tylko) w Polsce

Wysokość honorarium znakomitego karykaturzysty jest niewielką częścią
budżetu przeciętnego eventu, który ma się odbyć w Krakowie lub innej miejscowości w woj. małopolskim. Znacznie ważniejszą kwestią jest pytanie, czy termin w którym planujesz swoją imprezę, topowy karykaturzysta ma jeszcze wolny.

Im szybciej wpadniesz na pomysł zaproszenia najszybszego karykaturzysty na swój event – tym lepiej. I choć wiele terminów Sadurskiego jest zajętych z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, są też terminy wolne na kilka tygodni czy nawet dni przed planowaną uroczystością. Dlatego warto pytać.

Jak wygląda taka eventowa atrakcja w Krakowie

Należy zapewnić w miarę spokojne miejsce, z dala od głośników. 2 lub 3 krzesełka (miejsca siedzące z oparciem), stolik oraz dobre oświetlenie lub gniazdo z prądem (jeśli przyjeżdża samochodem, z własną lampą).

Rysowanie na żywo karykatur podczas imprez firmowych, to nieinwazyjna atrakcja. W jednej chwili przed karykaturzystą siada jedna osoba. Choć zdarza się, że tworzą się grupki kibiców, z uśmiechem na twarzach kibicujących artyście, który w mgnieniu oka wyczarowuje dowcipne podobizny na oczach wszystkich. Bywają spontaniczne, grupowe wybuchy śmiechu i oklaski, powstaje artystyczny show. Wiele zależy od charakteru imprezy oraz od samopoczucia uczestników.

Karykatury na imprezach w całej Polsce

Powyższe informacje dotyczą nie tylko Krakowa i woj. małopolskiego, lecz całej Polski. Niezawodny dojazd w dowolne miejsce, po wcześniejszych uzgodnieniach.

Możliwe też wykonanie karykatury z przesłanych e-mailem zdjęć, na prezent

wesele karykatury ślubne karykaturzysta atrakcje na event Kraków małopolskie
Karykatura ze zdjęć, na prezent. Atrakcje na event Kraków, małopolskie

Przykłady imprez, na których świetnie sprawdza się atrakcja rysowania karykatur na żywo. Kraków, woj. małopolskie oraz cała Polska:

  • Imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, eventy integracyjne
  • Wigilia firmowa
  • Konferencje, bale
  • Targi branżowe – imprezy targowe
  • Jubileusz firmy
  • Inne imprezy firmowe, przyjęcia firmowe
  • Pikniki firmowe, pikniki integracyjne, imprezy plenerowe
  • Wesela, rocznice ślubu, ekskluzywne imprezy prywatne

Miasta w woj. małopolskim

Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Kraków, Krynica, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Poręba Żegoty, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Rabka, Rabsztyn, Skawina, Sławków, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Zator, Żabno.

karykatury karykatura karykaturzysta
Karykatury na żywo – atrakcje na event Kraków i nie tylko

Atrakcje na event Kraków, Małopolska – czy już wiesz, jaką atrakcję zapewnić uczestnikom imprezy firmowej?