Przerażające przepowiednie dla świata. Co nas czeka?

koniec świata przepowiednie dla świata proroctwa wizje jasnowidz

Jednym z tych, którzy mieli prorocze wizje, był mieszkający na Syberii Wiaczesław Sławik Kraszennikow. Żył w latach 1982-1993 czyli wyjątkowo krótko i zmarł przed swymi jedenastymi urodzinami. Przepowiednie dla świata

Gdy odkryto w chłopcu niezwykłe zdolności, pytano go m.in. o przyszłość Rosji i świata. Chłopiec zwany „Rosyjskim aniołem” nie miał dobrych informacji i przewidział upadek Rosji. Oto, co przepowiedział chłopiec, który od niedawna zaczyna być znany także w Polsce.

Niezwykłe dziecko

Jego matka Walentyna (wciąż żyje) twierdziła, że już jego narodziny były niezwykłe. Twierdzi, że po porodzie syna przyniosła mu ubrana na biało postać, z zasłoniętą twarzą i pięknymi oczami. Postać powiedziała, że dziecko ma pieprzyki, choć nie miało. Zaczęły się pojawiać na jego ciele 3 lata później.

Gdy chłopiec miał kilka lat, Walentyna twierdziła, że syn umie czytać w jej myślach. Potem chłopiec przyznał, że słyszy czyjś głos, zna przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Znał języki „różnych istot”, wymawiał niezrozumiałe słowa. Chłopiec twierdził, że wśród jego zdolności jest widzenie demonów, ale ponieważ było to niezwykle przerażające, nie był w stanie przekazać tych wizji słowami.

Przepowiedział własną śmierć

Co przewidział 10-letni Wiaczesław Sławik Kraszennikow przed swą śmiercią, której dzień też przepowiedział? Zobaczył zawalenie się „dwóch jednakowych domów” (pasuje do zamachów na nowojorskie wieże WTC) oraz rosyjskie domy wysadzanie w powietrze (tak zaczęła się wojna z Czeczenią). Mówił o wojnie na Kaukazie, która ma nastąpić w 1991 roku.

Wspominał o światowej walucie, którą nazwał euro (!). Ostatnim krajem, którzy ją przyjmie, będą… Stany Zjednoczone. Teraz taka informacja wydaje się dziwaczna, ale…

przepowiednia koniec świata jasnowidz Nostradamus wojna światowa
Koniec świata? Nie tak od razu, wcześniej będą wojny światowe i kataklizmy

Niesamowite przepowiednie o przyszłości świata

Według młodego wizjonera z Rosji, amerykańskie miasto Los Angeles ma w jednej chwili stanąć w ogniu, podobnie jak rosyjski Władywostok. Kraje nadbałtyckie pochłonie wielka fala i zabierze wszystko, zostawiając tylko piasek. Na Uralu (Rosja) trzęsienie ziemi pochłonie miasto.

W Chinach nastąpi wielka awaria. Promieniowanie będzie zagrażało całemu światu i nie można będzie sobie z nim poradzić. Chińczykom będą próbowali pomóc naukowcy z różnych krajów, jednak bezskutecznie. Nastąpi pęknięcie Ziemi i zginą miliony ludzi.

Rosyjskie miasto Tiumeń zawali się, Anglia zniknie pod wodą, a ci którzy przeżyją, będą ewakuowani do Rosji. Zrobią się wielkie dziury w ziemi, a budynki będą w nie wpadać.

Izrael ma być oblężony ze wszystkich stron przez wojska Muzułmanów, po czym zostanie zniszczony. Na Kaukazie też będzie straszna wojna.

Rosyjski jasnowidz mówił też strasznej chorobie bez nazwy, która zdziesiątkuje ludność świata. Będą fałszywe lekarstwa, po których zażyciu ludzie będą umierać. Na Ziemi wody będzie coraz mniej, rośliny będą usychać, a drzewa umierać.

Antychryst z Rosji i zaszóstkowani ludzie

Wiaczesław Sławik Kraszennikow mówił też o dojściu do władzy antychrysta z Rosji, który będzie pouczał Kościół i przekonywał, że Bóg nie jest potrzebny. Zapanuje wielka rozpusta, a ludzie będą dążyć do zaspokojenia swych seksualnych rządz. Antychryst będzie czynić fałszywe cuda, przesuwać góry i wielu ludzi mu zaufa. Będą go mieć za swego boga. Jednak ogień który wkrótce zstąpi z nieba, będzie rzeczywisty.

Rosyjski jasnowidz mówił, że zwolennicy antychrysta będą oznaczani pieczęciami, zostaną „zaszóstkowani„. Dla zaszóstkowanych będą sklepy ze wspaniałymi produktami (później te sklepy znikną). Zaszóstkowani będą też mogli podróżować, w przeciwieństwie do pozostałych ludzi.

Inni otrzymają coś w rodzaju podskórnych chipów, po czym będą zachowywali się jak żywe trupy. Będzie wtedy trwała walka zwolenników Chrystusa z antychrystem. Jednak będzie jedna twierdza, do której „zaszóstkowani” nie będą mieli dostępu, a zło tam się nie dotrze. Szatan będzie rozdawał swoje dokumenty.

przepowiednie dla świata proroctwa koniec świata
Przepowiednie dla świata nie rysują się w różowych barwach

Przepowiednia wielkiej wojny i ostatni car Rosji

Młody rosyjski jasnowidz mówił, że wielka wojna światowa będzie toczyć się między innymi na terytorium Rosji, a do armii będą wcielani mężczyźni i kobiety. Ponieważ armia będzie dziesiątkowana, trzeba będzie brać do wojska kolejnych Rosjan. Podobnie będzie w innych krajach.

Na Morzu Czarnym dojdzie do gigantycznej eksplozji. Wkrótce zacznie się cofać woda i po jakimś czasie to morze przestanie istnieć. Sąsiednim krajom i miastom (tym, które teraz są w pobliżu Morza Czarnego) będzie bardzo ciężko.

Ostatnim przywódcą Rosji będzie ten, który powie prawdę o Gorbaczowie i Jelcynie. Wkrótce potem ludzie zobaczą różne dziwne znaki na niebie, na Księżycu i Słońcu. Wizjoner mówił, aby im nie wierzyć, bo to znaki demonów.

W końcu wojna się zakończy, a Ameryka zawrze z Rosją pokój. Na granicach staną amerykańskie wojska i nie będą wchodzić dalej. Do Rosji będą dostarczane produkty żywnościowe i inne. Rosjanie będą się z tego cieszyć i ochoczo je kupować. Rosja stanie się „amerykańska”.

przepowiednia proroctwo przyszłość Polska świat Rosja
Wielkie morskie fale zmiotą miasta? Może lepiej o tym nie wiedzieć

Następna wojna światowa

Ale to według rosyjskiego wizjonera nie ostatnia wojna, jaka w przyszłości czeka ludzkość. W którymś momencie Ameryka i Chiny staną na krawędzi wojny. W ostatniej chwili Chiny napadną jednak na Rosję. Chińczycy błyskawicznie zajmą wielkie terytoria, bez żadnego wystrzału. Na podbitych terytoriach Chińczycy będą okrutni, a świątynie które tam stoją, przerobią na swoje. Potem do wojny włączą się Amerykanie i na Chińczykach zastosują nieznaną broń, która działa na umysły. Chińczycy będą uciekać z powrotem na swoje terytorium i drżeć ze strachu. Już nigdy nie będą normalni umysłowo i wymrą.

Kolejne przepowiednie dla Rosji

Na świecie przez jakiś czas będzie dobrobyt. Produkty będą tanie, a ludzie będą dużo zarabiać. Potem nastąpi wielki głód, a Rosja zostanie podzielona na szereg państw. Jej każdy region będzie zajęty swoimi problemami i nie będzie w stanie pomagać się z sąsiednim.

Potem zaczną się wyłączenia prądu w kolejnych krajach i ludziom będzie zimno. Wrócą stare choroby, a dzieci będą się błąkać po ulicach.

W Czelabińsku (Rosja) staną fabryki, które potem zaczną zapadać się pod ziemię. W całej Rosji będzie bezrobocie i będzie to kraj policyjny, w którym ludzie nie mogą protestować i narzekać.

przepowiednia proroctwo przyszłość Polska świat Rosja
Zginie wiele ludzi. Nie jesteśmy w stanie tego powstrzymać?

Kreml zniknie pod ziemią, a car ucieknie

Według rosyjskiego proroka, wszystkie wysokie budowle w Rosji zapadną się pod ziemię. Zapanuje głód i zacznie znikać woda. A gdy postawi się obok studni krzyż, wtedy woda w niej pozostanie. Nie będzie deszczu ani wiatru.

Opustoszeją miasta na Dalekim Wschodzie Rosji, po czym zaczną być osiedlane przez Chińczyków, Koreańczyków i Wietnamczyków.

Wizjoner mówił też o brygadach szybkiego reagowania. Błyskawicznie będą się pojawiać tam, gdzie pojawi się niezadowolenie ludzi. Wszędzie będą podsłuchy i Rosjanie będą się bali rozmawiać na ulicach.

Po świętach Moskwa zacznie zapadać się pod ziemię. A gdy Chrystus postawi swą stopę na Placu Czerwonym w Moskwie, to co zostało z Kremla, także zapadnie się pod ziemię. W ostatniej chwili przywódca Rosji uratuje się. Przeniesie się do Niemiec i stamtąd będzie rządzić Rosją.

przepowiednie dla świata proroctwa koniec świata
Miasta w płomieniach, wojny i śmierć. Przepowiednie dla świata

Co Kraszennikow przepowiedział Polsce?

Wśród wizji młodego Rosjanina, nie było polskich wątków. Skupiał się głównie na kraju, który znał. Jednak jego wizje stały się niezwykle popularne nad Wisłą, podczas niedawnej pandemii koronawirusa. Informacje o „niepotrzebnych” szczepieniach i chipowaniu ludzi, po którym będą umierać, padły na podatny grunt. Choć pandemia (prawdopodobnie) się kończy, wciąż wielu Polaków (i nie tylko) za żadne skarby nie chce się zaszczepić przed Covidem-19, bojąc się konsekwencji, o których mówił młody rosyjski wizjoner.

Kiedy spotkamy kosmitów?

Ci, których nazywamy kosmitami czyli mieszkańcami innych planet, okażą się demonami. Zaczną strącać samoloty i inne ziemskie statki latające. Będą porywać ludzi i kazać im ciężko pracować jako niewolnicy. Zresztą to już dzieje się ponoć od dawna, głęboko po powierzchnią oceanów.

Po jakimś czasie ludzie sami zaczną budować statki kosmiczne, ale poruszane innym paliwem niż latające obiekty demonów. Potem obie strony stoczą morderczą walkę.

Potem ludzie dostaną lekarstwa, po których będą się zachowywać jak „zdrowi zombie„. Będą ludzie – nieludzie.

Przepowiednie dla świata – podsumowanie

Wizje przyszłości, które przekazał Wiaczesław Sławik Kraszennikow, zanim zmarł przed swymi jedenastymi urodzinami, są straszne. Czy przyszłość świata i jego mieszkańców faktycznie będzie aż tak przerażająca? Miejmy nadzieję, że przynajmniej część tych przepowiedni nie sprawdzi się. I że nie będzie to miało miejsca za naszego życia. Dodajmy jednak, że część powyższych przepowiedni dotyczy trzeciego tysiąclecia czyli czasu bardzo odległego. Nie sprawdzimy więc ich naocznie i na własnej skórze.

Przepowiednie dla świata: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok
> Putin antychryst