Smartwatche dla niej i dla niego – czyli nietypowe prezenty ślubne

smartwatch prezent ślubny

Wybór prezentu ślubnego wcale nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie, jeśli nie chcemy wręczać standardowej koperty ani kupować przysłowiowej „zastawy stołowej”. Co więc wybrać? Co sprawi radość parze młodej? Odpowiedzią mogą być smartwatche Garmin dla Niej i dla Niego. A oto dlaczego

Różnorodne przydatne funkcje

Dzięki różnorodnym funkcjom smartwatche Garmin sprawdzą się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim stanowią one uzupełnienie smartfona, dzięki czemu można odbierać i wysyłać wiadomości, otrzymywać powiadomienia z portali społecznościowych czy też sprawdzić pogodę lub terminarz. Bardziej zaawansowane modele np. smartwatch Garmin Vivomowe HR posiadają wbudowany mikrofon, dzięki czemu można za jego pomocą prowadzić rozmowy telefoniczne. Coraz więcej modeli smartwatchy umożliwia również sterowanie odtwarzaczem muzyki w naszym telefonie czy też aparatem fotograficznym. Mogą również pełnić funkcję fit bandów, czyli monitorować funkcje Twojego organizmu oraz aktywności fizycznej.

Smartwatche dla aktywnych

Jeśli decydujesz się na zakup smartwatchy dla osób aktywnych fizycznie, warto pokusić się o model, np. Garmin Vivoactive 3, wyposażony w specjalne czujniki umożliwiające monitorowanie aktywności fizycznej, są to między innymi:

  • krokomierz – pozwalający sprawdzać naszą codzienną aktywność fizyczną,
  • pomiar dystansu dla biegaczy czy rowerzystów, oraz zapisywanie trasy dzięki wbudowanemu GPS,
  • kontrola treningów – tutaj zależnie od modelu mamy kilka opcji do wyboru, od takich prostych jak bieganie, jazda na rowerze czy fitness, aż po pływanie, czy wioślarstwo, urządzenie będzie mierzyć: czas, dystans, tempo, a nawet ilość ruchów, które są wykonywane podczas treningu i zapisywać je w pamięci, co umożliwi sprawdzanie postępów,
  • licznik kalorii – pozwala na sprawdzenie, czy nasza aktywność fizyczna wystarcza do spalenia spożytych przez nas kalorii bez konieczności dokonywania specjalistycznych obliczeń,
  • funkcje pomiaru tętna i monitorowania snu posiada większość modeli.


Co warto wiedzieć kupując smartwatcha

Na co należy zwrócić uwagę decydując się na taki zakup? Są to między innymi:

1. System operacyjny jaki obsługuje smartwatch, musi być on kompatybilny ze smartfonem jaki posiada osoba, która ma dostać taki prezent.

2 Czas pracy baterii – nie ukrywajmy im dłuższy tym lepszy.

3. Odporność – zegarek, który pełni tak wiele funkcji musi być odporny na uszkodzenia. szczególnie te skierowane do osób aktywnie fizycznych. Warto pamiętać, że modele z treningiem wioślarskim czy pływackim są wodoodporne, co jest przydatne nie tylko podczas treningów.

4. Sterowanie głosowe, jest to niezwykle przydatna funkcja, która ułatwia korzystanie ze smartwatcha gdy jesteśmy zajęci.

5. Wygląd – to również niezwykle istotne kwestia. Na szczęście oferta smartwatchy Garmin jest bogata i można wybrać model, który swą stylistyką nawiązuje do elegancji klasycznych zegarków, np. Garmin Vivomove HR sport, czy też Garmin Fenix 5 lub bardziej nowocześnie wyglądające Garmin Forrunner 35 lub Garmin Vivoactive.

Wszechstronność zastosowań, wygoda oraz ciekawy design powodują, że smartwatche Garmin mogą się okazać doskonałym pomysłem na prezent ślubny dla młodej pary.

Zobacz też:
> Ciekawostki o prezentach

Link zdjęty 10.06.21. Dziękujemy za współpracę. W przypadku chęci wznowienia, prosimy o kontakt.
https://www.*uro.com.pl/smartwatch,_Garmin.bhtml