Top do hybryd z drobinkami – jakiego efektu się spodziewać?

top do hybryd z drobinkami hybrydy

Dobry top hybrydowy to produkt wielofunkcyjny. Nie tylko utrwala manicure, ale też chroni kolor lakieru przed blaknięciem i zarysowaniami. Nowoczesne topy do hybryd dodatkowo nadają stylizacjom blasku, matu lub…brokatowego wykończenia.

Co jest potrzebne do zrobienia paznokci hybrydowych? Na pewno dobrej jakości lampa, np. w technologii LED. Poza tym niezbędne są trwała, idealnie przylegająca do paznokcia baza, lakiery w ulubionych kolorach i oczywiście top, który wieńczy cały manicure. Ostatni z aplikowanych produktów wcale nie jest najmniej ważny. Co to oznacza w praktyce?

Jaką funkcję może pełnić top do hybryd?

Zadanie topu polega przede wszystkim na utrwaleniu manicure’u i ochronieniu go przed urazami mechanicznymi, zarysowaniami i blaknięciem koloru. Jednak producenci hybryd udowadniają, że lakier nawierzchniowy może spełniać jeszcze więcej ról. Na przykład ozdabiać hybrydę lub podkreślać jej kolor.

Jakie wersje topu możesz wybrać? Na przykłada taką, która wyeksponuje połysk hybrydy, by powstał na niej efekt tafli wody. Przykładem bardzo popularnego produktu jest top matujący. Dzięki niemu kolorowy lakier potrafi zauważalnie zmienić swój wygląd. Nie odbija światła i staje się matowy, a jego barwa sprawia wrażenie spokojniejszej i bardziej stonowanej. W efekcie zyskujesz wysmakowany i nowoczesny manicure w minimalistycznym stylu. A czy słyszałaś o topie z błyszczącymi drobinkami?

A może top hybrydowy z brokatem?

Mocny top do hybryd z drobinkami, np. od Cosmetics Zone będzie spełniał wszystkie najważniejsze zadania postawione przed tego typu produktem. Dodatkowo w buteleczce znajduje się delikatnie połyskujący pył, który każdy kolor hybrydy potrafi zmienić w lakier brokatowy. Do wyboru jest naprawdę wiele odcieni drobinek, np. złote, srebrne i wielobarwne oraz różnych kształtów i wielkości – od subtelnie migocących w świetle, do intensywnych, błyszczących, przypominających imprezowe confetti lub gruby brokat. Lakier nawierzchniowy z drobinkami będzie ozdabiał paznokcie przez wiele tygodni. Postaw na klasyczne połączenia kolorystyczne, np. srebrne drobinki na czarnym lakierze lub złote na jasnym, kremowym różu.

Aplikacja topu z drobinkami

Niewątpliwym plusem tej wersji topu jest łatwość jego aplikacji. Nie każda z nas lubi używać sypkich pyłków, które należy wklepać palcem lub pacynką w odpowiedniej ilości i dodatkowo zabezpieczyć. Top na lakier hybrydowy, w zależności od okazji i kreacji, zmieni ulubiony kolor w jego bardziej elegancką wersję. Jego aplikacja jest taka sama jak w przypadku tradycyjnych odpowiedników.

Należy nałożyć cienką warstwę na każdy paznokieć i włożyć dłoń do lampy UV na ok. 2 min i LED na ok. 30 sek. Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Ten drobny zabieg przedłuży trwałość stylizacji. Bardzo prawdopodobne, że top z drobinkami będzie jednocześnie produktem typu „no wipe”. W tym wypadku nie będziesz musiała przemywać paznokci cleanerem po utwardzeniu ich i wyjęciu z lampy, ponieważ nie pozostanie na nich lepka warstwa dyspersyjna.

Ile zapłacisz za specjalne rodzaje topów?

Top do hybrydy to ważna dla powodzenia stylizacji inwestycja, której cena jest uzależniona od rodzaju i pojemności produktu. Za dobry top hybrydowy zapłacisz ok. 39 zł. Postaw na dobry jakościowo produkt, który możesz kupić w korzystnej cenie. Na szczęście internetowe sklepy oferują liczne promocje, dlatego będziesz mogła przetestować różne rodzaje topów i nie wydać na nie małej fortuny.