Atrakcja na event woj. warmińsko-mazurskie

atrakcje na event warmińsko-mazurskie atrakcje firmowe imprezy Mazury

Atrakcje na event warmińsko-mazurskie poszukiwane?

Jaka jest znakomita atrakcja na firmowy event w województwie warmińsko-mazurskim? Taka, która zaskoczy gości, w dodatku sprawi, że wrócą do domów z niezwykłą pamiątką. To karykatury na żywo. Pod warunkiem, że ich wykonawcą będzie nie jeden z amatorów, lecz profesjonalny karykaturzysta eventowy.

Najszybszy karykaturzysta na event warmińsko-mazurskie

Karykaturzysta na imprezie? Wiele osób odrzuca ten pomysł. Przecież goście eventu na Warmii i Mazurach zanudzą się podczas pozowania, zanim dostaną swój wesoły portret. To prawda, lecz nie w przypadku, gdy wykonawcą będzie mistrz kreski. Taki, o którym mówią i piszą, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Który umie wyczarować dowcipną karykaturę w… 100 sekund. To oznacza nawet ponad 20 narysowanych osób w godzinę, ponad 100 w 4 godziny.

Sądzisz, że to niemożliwe? To znaczy, że jeszcze nie słyszałeś o Szczepanie Sadurskim. Choć od lat znasz jego rysunki i podpis SADURSKI z prasy, chyba ale nie wiesz, że to także rozchwytywany karykaturzysta eventowy. Obojętne, czy to dolnośląskie, Mazowsze, Wielkopolska czy województwo warmińsko-mazurskie. Sztuka rysowania karykatur portretowych w najlepszym wykonaniu, sprawdza się w całej Polsce. Także na eventach w Olsztynie oraz miastach i miejscowościach Warmii i Mazur.

atrakcje na event warmińsko-mazurskie atrakcje firmowe imprezy Mazury
Atrakcje na event warmińsko-mazurskie? Na przykład najszybszy karykaturzysta

Karykatury na żywo na event na Mazurach

Czy karykaturzysta zaproszony na event musi rysować jego uczestników przez cały czas trwania imprezy? Nie. Jego zadaniem jest narysowanie wszystkich, którzy chcą zostać narysowani. Tak nie będzie, gdy rysuje powoli. Wtedy na swoją karykaturę mają szansę ci najbardziej zawzięci, stojący dużo czasu w kolejce (choć powinni uczestniczyć w zabawie). A pozostali widząc ile to czasy trwa, definitywnie zrezygnują z tej „atrakcji”.

Co innego, gdy karykaturzysta eventowy rysuje błyskawicznie. Przecież po to go zapraszasz na event w woj. warmińsko-mazurskim, aby stworzył jak najwięcej karykatur uczestników eventu, a może nawet wszystkich.

Ile kosztuje karykaturzysta na event w woj. warmińsko-mazurskim?

Okazuje się, że nawet najszybszy karykaturzysta, którego znasz z mediów, który uświetnił ponad pół tysiąca imprez w Polsce i innych krajach, wcale nie ma najwyższego honorarium. Inaczej nie byłby co kilka dni zapraszany na kolejną imprezę firmową, aby uwiecznić twarze gości imprezy, w krzywym zwierciadle.

atrakcje na event warmińsko-mazurskie atrakcje firmowe imprezy Mazury
Na planszy powstaje dowcipny portret jednej osoby albo dwóch. Atrakcje na event warmińsko-mazurskie

Coraz częściej organizatorzy eventów w woj. warmińsko-mazurskim stawiają na jakość. Atrakcje eventu mają być na najwyższym poziomie, a to zapewniają sprawdzeni artyści, mający ponadprzeciętny talent. Znane nazwisko w podpisie pod zabawnym portretem, to dodatkowy atut, który decyduje o wyborze.

Jedno jest pewne: czy to impreza z dużą ilością gości, czy nawet 30-osobowa, organizatorzy imprezy firmowej (firma lub agencja eventowa), stawiają na jakość i nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Należy zapomnieć o przypadkowych, nie zawsze solidnych artystach. Zapomnieć o miłośnikach rysowania karykatur czyli amatorach. Uczestnicy firmowego eventu na Mazurach na pewno docenią fakt, że specjalnie do nich przybył artysta nietuzinkowy, którego dotychczas znali z mediów, lub choćby o nim słyszeli.

Ile kosztuje karykaturzysta na event w Olsztynie i na Mazurach

Jeśli szukasz na chybił-trafił, jakichkolwiek plastyków, różnorodność ofert i rozpiętość cen może być spora. Jeśli stawiasz na profesjonalnego karykaturzystę eventowego – odwiedź Karykatury.com. Odpowiedz na kilka podstawowych pytań (data i miejscowość, liczba uczestników eventu).

Jeśli termin będzie jeszcze wolny, szybko otrzymasz wycenę. Bo w przypadku Sadurskiego (który wcale nie ma najwyższego honorarium) trzeba przede wszystkim pytać o dostępność terminu. Tego samego dnia eventy odbywają się nie tylko w woj. warmińsko-mazurskim, lecz w całej Polsce. Szczególnie jeśli planujesz swój firmowy event w weekend, warto o takiej atrakcji w najlepszym wykonaniu pomyśleć ze sporym wyprzedzeniem.

atrakcje na event warmińsko-mazurskie atrakcje firmowe imprezy Mazury
Atrakcje na event warmińsko-mazurskie, to nie tylko smaczne posiłki i muzyka

Firmowe imprezy woj. warmińsko-mazurskie

Na jakich eventach najlepiej sprawdza się atrakcja pt. rysowanie karykatur na żywo? Zarówno na eventach o charakterze rozrywkowym (np. luźna, wieczorna impreza integracyjna), jak i na poważniejszych, typu: konferencja, sympozjum czy targi. Doświadczony karykaturzysta chętnie podpowie, jak powinna wyglądać taka atrakcja, aby wszystko przebiegło jak najlepiej. Może nawet lepiej, niż początkowo sądziłeś.

Błyskawicznie rysowane karykatury na żywo, to atrakcja na event zorganizowany z okazji jubileuszu firmy, Wigilii firmowej, itp. Także na imprezy prywatne, najczęściej wesela. Jeśli organizujesz firmowy event w województwie warmińsko-mazurskim – zapamiętaj, że karykatury na żywo w wykonaniu najszybszego karykaturzysty, to atrakcja którą warto wypróbować. I przekonać się, że uśmiech, dobry humor gości eventu, a potem miłe wspomnienia po imprezie – w dużej mierze będą zasługą mistrza kreski z Karykatury.com.

Miasta w woj. warmińsko-mazurskim

Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Bisztynek, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Frombork, Giżycko, Gołdap, Górowo Iławeckie, Iława, Jeziorany, Kętrzyn, Kisielice, Korsze, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mikołajki, Miłakowo, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Piecki, Pieniężno, Pisz, Reszel, Ruciane-Nida, Ryn, Sępopol, Susz, Szczytno, Tolkmicko, Węgorzewo, Zalewo.

Olsztyn atrakcje co zobaczyć zabytki
Karykatury na żywo, to atrakcja na event nie tylko w Olsztynie

Karykatury nie tylko na Mazurach

Organizatorzy firmowych eventów organizowanych w wielu miejscach Polski, nieustannie poszukują wyjątkowych atrakcji na organizowane przez siebie imprezy. Obojętne, czy to woj. wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie i lubelskie. Śląsk, Opolszczyzna, Małopolska, Świętokrzyskie czy Podkarpacie. Firmowe eventy organizowane są często w dużych miastach – Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin. Obojętnie gdzie ma się odbyć event – warto jego uczestnikom zapewnić jak najlepsze atrakcje, do tego w rozsądnych cenach. Jeśli uznasz, że fotobudka na event wiele razy już była i nikogo już nie bawi – może postawić ja jej artystyczny odpowiednik i zaprosić na event na Mazurach znakomitego karykaturzystę?

Atrakcje na event warmińsko-mazurskie w (c) Sadurski.com