Atrakcje na firmowy event Łódź i woj. łódzkie

atrakcje na event Łódź atrakcja imprezy województwo łódzkie

Atrakcje na event Łódź

Nie tylko firmy z największych miast, jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gdańsk organizują imprezy firmowe dla swoich pracowników i kontrahentów. Łódź nie jest od nich w gorsza. Rozrywkowe imprezy integracyjne, jubileusze firm, pikniki, do tego konferencje i biznesowe imprezy o charakterze promocyjnym. Każda okazja jest dobra, aby zapomnieć na chwilę o codziennej pracy, a potem wrócić do niej z większym zapałem.

Wybór miejsca każdej imprezy, zaplecze cateringowe, dojazdy na miejsce – od tego należy zacząć. Firmy organizujące swój event lub zatrudniające firmę eventową która o wszystko zadba, poszukują także dodatkowych atrakcji. Takich które sprawią, że firmowy event w Łodzi i województwie łódzkim, będzie wyjątkowy i na długo zapamiętany. Jednym z pomysłów na wyjątkową atrakcję takiej imprezy jest wynajęcie karykaturzysty eventowego.

Karykaturzysta eventowy na imprezę firmową w Łodzi

Praca karykaturzysty eventowego w kilku ważnych kwestiach różni się od pracy karykaturzysty ulicznego. Najważniejszą kwestią jest konieczność znacznie szybszego rysowania. Organizatorzy imprezy firmowej w woj. łódzkim i innych miejscach Polski chcą mieć na evencie doświadczonego artystę, który narysuje wesołe podobizny jak największej liczby osób, a może nawet wszystkich. Dlatego tak poszukiwanym artystą jest Szczepan Sadurski, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Nazwisko znajome? Tak, to ten sam rysownik, którego dowcipne rysunki od lat publikuje ogólnopolska prasa.

atrakcje na event Łódź atrakcja imprezy województwo łódzkie
Atrakcje na event Łódź, województwo łódzkie? Błyskawicznie rysowane karykatury od mistrza kreski

Zwykle wydaje się nam, że na wykonanie jednej karykatury potrzeba co najmniej kwadransa. Albo choćby 10. minut. Taka szybkość rysowania jest koszmarnie długa, jak na kilkugodzinny firmowy event w województwie łódzkim – w Łodzi i innych miastach i miejscowościach.

A co powiesz, jeśli wystarczy na to zaledwie 100 sekund? To potrafi tylko jeden karykaturzysta, choć wielu osobom taka szybkość i precyzja kreski wydaje się być niemożliwa do osiągnięcia.

Teraz już wiesz, dlaczego Sadurski wciąż jest zapraszany na kolejne imprezy firmowe, na których rysuje zabawne portrety uczestników. W Łodzi, czy Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miejscach Polski.

Atrakcja na event w Łodzi – najszybszy karykaturzysta

Czy karykaturzysta musi mozolnie pracować non stop przez 4 lub więcej godzin trwania eventu? Nie, szalenie ważny jest jego potencjał. Jego zadaniem jest narysowanie wszystkich chętnych. Jest to możliwe, jeśli faktycznie robi to w ekspresowym tempie. A jak to wygląda? Oprócz głośnych wybuchów śmiechu osób narysowanych, śmieją się też kibice artysty, podziwiający jak na czystej kartce błyskawicznie wyłania się szeroki uśmiech i reszta twarzy pozującej osoby.

atrakcje na event Łódź atrakcja imprezy województwo łódzkie
Na planszy można narysować jedną lub więcej osób. Atrakcje na event Łódź

Co ciekawe, ta atrakcja nie jest inwazyjna. Nie absorbuje wszystkich, jak np. występ artystyczny na scenie. Do karykaturzysty co chwila podchodzi kolejna osoba i już po chwili wraca do reszty uczestników eventu, trzymając w dłoni swój dowcipny portret. Nie trzeba też specjalnego stanowiska i przygotowań, aby karykaturzysta eventowy rozpoczął pracę. Wystarczy kilka minut na wyjęcie przyborów. Wcześniej należy przygotować 2 lub 3 krzesełka, stolik oraz zapewnić dobre oświetlenie lub gniazdo z prądem na wpięcie lampy, z którą dojedzie karykaturzysta. Trzeba też zadbać, aby to stanowisko nie było blisko głośników z muzyką.

Ile kosztuje karykaturzysta na event w Łodzi?

Po pierwsze, cena zależna jest od czasu pracy. Może się więc okazać, że przy podobnej kwocie jaką zapłacisz, jeden artysta w 4 godzin uwieczni zaledwie kilkanaście twarzy uczestników eventu, a karykaturzysta Sadurski w tym samym czasie narysuje nawet stu.

W tym ostatnim przypadku płacisz tylko za jednego karykaturzystę, jeden dojazd i jeden nocleg (o ile będzie potrzebny). To dlatego najszybszy karykaturzysta wciąż jest gdzieś zapraszany. Tym bardziej, że jego stawki do najwyższych nie należą.

atrakcje na event Łódź atrakcja imprezy województwo łódzkie
Niezwykłe atrakcje na event Łódź i województwo łódzkie – karykatury na żywo

Jak załatwić taką atrakcję na event w Łodzi i woj. łódzkim?

Jak dowiedzieć się czy termin który cię interesuje jest jeszcze wolny i ile to będzie kosztować? Wystarczy wejść na karykatury.com i na e-maila który tam jest, napisać: data, rodzaj i miejsce imprezy (miejscowość) oraz liczba uczestników.

Kiedy zwrócić się z takim zapytaniem? Im wcześniej wpadniesz na pomysł pt. karykatury na żywo na imprezie, w wykonaniu najszybszego wykonawcy karykatur, tym lepiej. Pamiętaj, że w Polsce tego samego dnia (szczególnie jeśli to weekend) odbywa się sporo imprez i nie tylko ty mogłeś wpaść na ten pomysł. Tym niemniej, niektóre terminy są wolne niemal do ostatnich chwili, więc warto pytać.

Miasta w województwie łódzkim

Firmowe eventy organizowane są nie tylko w Łodzi. Oto miasta w woj. łódzkim: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Biała Rawska, Błaszki, Brzeziny, Drzewica, Działoszyn, Głowno, Kamieńsk, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Krośniewice, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Stryków, Sulejów, Szadek, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Uniejów, Warta, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żychlin.

atrakcja eventowa w Łodzi imprezy firmowe
Ulica Piotrkowska w Łodzi – tu i w bliskich okolicach organizowane są firmowe eventy

Karykatury nie tylko w Łodzi i województwie łódzkim

Organizatorzy firmowych eventów organizowanych w wielu miejscach Polski, nieustannie poszukują wyjątkowych atrakcji na organizowane przez siebie imprezy. Obojętne, czy to woj. mazowieckie, dolnośląskie, łódzkie, wielkopolskie czy lubelskie. Śląsk, Opolszczyzna, Małopolska, Świętokrzyskie czy Podkarpacie. Firmowe eventy organizowane są często w dużych miastach – Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn. Obojętnie gdzie ma się odbyć event – warto jego uczestnikom zapewnić jak najlepsze atrakcje, do tego w rozsądnych cenach. Jeśli uznasz, że fotobudka na event wiele razy już była – może zaprosić na event w woj. łódzkim znakomitego karykaturzystę?

Atrakcje na event Łódź (c): Sadurski.com