iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max. Najmocniejsza propozycja od Apple

Czas czytania:2 minut/y, 17 sekund/y
Premiera sprzętu od Apple od lat budzi ogromne emocje. Trudno się dziwić. Marka wyznacza nowe standardy, prezentując innowacyjne rozwiązania. Na ostatniej konferencji zadebiutowały aż 4 modele z rodziny 13, a wśród nich iPhone 13 Pro Max. Najmocniejsza propozycja od Apple. Jaki jest? Oto pierwsze wrażenia

Apple iPhone 13 Pro Max – pierwsze wrażenia

Pod względem designu, iPhone 13 Pro Max niewiele różni się od 12 Pro Max. Nadal składa się z aluminiowej obudowy z płaskimi krawędziami, a przód pokryty jest odporną na uszkodzenia warstwą Ceramid Shield. Smartfon wykonany jest z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół i od razu widać, że mamy do czynienia z luksusowym sprzętem.

Apple iPhone 13 Pro Max otrzymał 6,7-calowy wyświetlacz Super Retina XDR o rozdzielczości 2778×1284 pikseli (458 ppi), czyli ten sam, który znalazł się u poprzednika. OLED to jeden z najlepszych ekranów. Doskonale sprawdzi się w mocnym świetle słonecznym, a jakość treści jest na najwyższym poziomie. Nowością jest ProMotion, czyli odświeżanie aż do 120 Hz, dzięki czemu iPhone w końcu dogonił konkurentów z Androidem. Tego brakowało we flagowcach.

Najmocniejsza propozycja od Apple

W najnowszym iPhone jest całkiem sporo nowości. Jednak są to poprawki kosmetyczne, a nie rewolucyjne zmiany. Marce bardziej zależy na ulepszaniu i wprowadzeniu jeszcze nowszej technologii, aby stworzyć smartfon doskonały niż na rewolucji. Nowy iPhone 13 Pro Max napędza procesor A15 Bionic, który jest jeszcze szybszy niż czip A14. Co prawda, podczas codziennego użytkowania nie da się tego łatwo porównać, ale w testach wydajnościowych widać różnicę. Czip A15 Bionic posiada 6 rdzeni, a jednostka GPU 5 rdzeni.

Czym jeszcze zachwyca?

To, co wyróżnia iPhone’a 13 Pro Max, to jakość zdjęć. Zestaw aparatów we flagowcach zawsze robił ogromne wrażenie. Apple wykorzystuje zaawansowane technologie, które tak naprawdę robią zdjęcia za nas. Co roku wprowadza drobne zmiany, aby jakość zdjęć była jeszcze lepsza. Nadal znajdziemy 3 obiektywy 12 MP z tą różnicą, że same obiektywy są większe. Teleobiektyw om przysłonę f/2.8, główny aparat f/1.5, a ultra wide f/1.8. Najnowszy iPhone umożliwia zapisanie zdjęć w formacie ProRAW.

Bardzo fajną nowością są style fotograficzne, które docenią przede wszystkim miłośnicy fotografii mobilnej. Jeśli chodzi o przednią kamerę, to jest identyczna jak w poprzednim modelu i ma 12 MP. Dodatkowo jest wzbogacona w nowe funkcje m.in. Photographic Styles oraz Cinematic Mode.

Model Pro Max wyposażono w niebywale pojemną baterię, która umożliwia odtwarzanie wideo nawet przez 28 godzin! Naprawdę ciężko go rozładować w jeden dzień, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, Apple iPhone 13Pro Max zachwyca również głośnikami. Ich jakość od lat stanowi niedościgniony wzór dla większości rywali, ale głośniki w Pro Max przeszły najśmielsze oczekiwania. Oglądanie filmów, seriali, granie w gry, a także słuchanie muzyki to czysta przyjemność!

Link zdjęty 1.1.24, dziękujemy za współpracę

Strzelno ciekawostki zabytki atrakcje co zobaczyć Poprzedni post Ciekawostki o Strzelnie, woj. kujawsko-pomorskie
Łotwa ciekawostki miasto Ryga stolica Łotwy Następny post Ciekawostki o Łotwie