jak włamać się na telefon hakowanie telefonu

Jak włamać się na telefon? Najlepsze metody hakowania

Czas czytania:2 minut/y, 35 sekund/y

Powodów, dla których ludzie chcą hakować czyjś telefon, jest wiele. Nie będziemy w nie wnikać, choć mamy nadzieję, że związane są one przede wszystkim z kwestiami bezpieczeństwa. Jeżeli chcesz odkryć, jak włamać się na telefon i to bez bycia wykrytym, mamy kilka ciekawostek

Czy włamanie się na telefon jest trudne?

Odkrycie rejestru połączeń, czytanie wiadomości, przeglądanie zdjęć czy też dostęp do lokalizacji… Aby uzyskać możliwość podglądu czyjejś aktywności na smartfonie, trzeba wiedzieć, jak włamać się komuś na telefon. Choć początkowo jest to dość karkołomne zadanie, to jednak z odpowiednią wiedzą można osiągnąć sukces. Można sięgnąć w tym celu po nowoczesne mobilne programy do hakowania urządzeń.

Hakowanie telefonu Android lub iOS z Eyzezy

Na rynku aplikacji szpiegowskich znaleźć można sporo rozwiązań, a wśród nich liderem jest Eyezy. Przeczytaj Eyezy jak działa tutaj. To posiadający rozbudowane funkcje program do włamywania się na telefon Android lub iOS. Apka mobilna pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do wielu informacji, które pozwalają na szpiegowanie urządzenia docelowego.

Oto garść funkcji, jakie oferuje hakowanie telefonem z Eyezy innego sprzętu mobilnego:

  • Monitoring wiadomości – uzyskasz dostęp do SMS-ów oraz najpopularniejszych aplikacji (WhatsApp, Messenger, Snapchat, Instagram czy Tinder).

  • Przegląd logów połączeń, zarówno wychodzących, jak i przychodzących.

  • Śledzenie lokalizacji na podstawie położenia GPS.

  • Geo-fencing, wysyłający powiadomienia po przekroczeniu określonych granic lokalizacyjnych przez urządzenie.

  • Podgląd sieci Wi-Fi, do których podłącza się urządzenie.

  • Screen Recorder, czyli podgląd wszystkiego, co użytkownik robi na swoim telefonie.

Jak włamać się na telefon z Eyezy? Okazuje się, że wystarczy zainstalować apkę na urządzeniu docelowym, aby uzyskać dostęp do jej funkcji na własnym smartfonie. Wszystko odbywa się z najwyższą dyskrecją oraz z poszanowaniem najnowszych systemów bezpieczeństwa.

Hakowanie telefonem przy pomocy Bluetooth

Możliwe jest również włamanie na telefon przy użyciu bezprzewodowej technologii Bluetooth. Opcja ta również wymaga instalacji specjalistycznego oprogramowania na urządzeniu docelowym. Co ciekawe, zaletą tego rozwiązania jest fakt, że aplikacja Super Bluetooth Hack jest całkowicie darmowa.

Choć wiele osób poszukuje tej metody śledzenia czyjegoś telefonu, nie jest ona tak niezawodna, jak aplikacje w stylu Eyezy. Dlaczego? Ponieważ hakowanie telefonu Android czy iOS przy pomocy Bluetooth przestaje działać po aktualizacji smartfona. W związku z tym, lepiej jest sięgnąć po programy, które pozwalają na zdalne włamywanie się na urządzenia mobilne.

Jak włamać się na telefon przez sieć WiFi?

Często pojawia się też pytanie, czy możliwe jest hakowanie telefonem przez sieć bezprzewodową. Okazuje się, że jeśli tylko oba urządzenia podłączone są do tego samego routera WiFi, wówczas da się przeprowadzić śledzenie cudzego urządzenia. Konieczna jest jednak instalacja oprogramowania typu malware.

Opcja ta nie jest jednak bez wad, ponieważ włamywanie uzależnione jest od bliskości sprzętu. Samo zainstalowanie malware może również wzbudzać podejrzenia u posiadacza urządzenia docelowego. Dlatego też, jeśli ktoś chce przeprowadzić skuteczne włamanie na telefon, lepiej wybrać zdalną aplikację, taką jak Eyezy.

Podsumowanie

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo dziecka w sieci lub rozwiać podejrzenia o niemoralne zachowania swojej partnerki lub partnera? Teraz wiesz już, jak włamać się na telefon przy pomocy specjalnego programu do śledzenia ekranu i aplikacji przygotowanej przez Eyezy – lidera na rynku aplikacji do śledzenia. Pamiętaj jednak, że wszystkie przedstawione tu informacje są teoretyczne i absolutnie nie polecamy nikomu działań niezgodnych z prawem.

1170 / zawsz

Euro 2024 Mistrzostwa Europy piłka nożna Poprzedni post Euro 2024 – piłkarski turniej coraz bliżej
ratusz miasto Zator ciekawostki atrakcje Następny post Zator na Małopolsce – fakty i ciekawostki