Karykaturzysta na imprezie firmowej

imprezy firmowe karykatury na żywo najlepszy karykaturzysta na event firmowy event jak zorganizować

Znakomity karykaturzysta na imprezie – dobry pomysł

Na imprezach firmowych coraz częściej można spotkać karykaturzystę, rysującego tych, którzy nie obawiają się zobaczyć swojego zabawnego portretu. Jest przy tym mnóstwo śmiechu

Impreza integracyjna, event, piknik, kongres, targi… Firmy organizujące tego typu imprezy dobrze wiedzą, że warto jest zaprosić karykaturzystę, bo to mocny punkt imprezy. Jeśli karykaturzysta jest doświadczonym profesjonalistą, w 2 – 3 minuty jest w stanie wykonać zabawną karykaturę. Tyle czasu pozowania wytrzyma nawet największy pracoholik, który na nic nie ma czasu, a późniejsza reakcja na widok swojej trochę innej niż zwykle twarzy, to najczęściej szczery śmiech. Szczery i głośny, więc kolejnych osób nie trzeba namawiać do pozowania, a karykaturzysta się nie nudzi.

jesień wesele ślub karykatury weselne inspiracje karykaturzysta na imprezie

Znakomity karykaturzysta na imprezie, to zadowolenie uczestników i fajna pamiątka, która zawsze będzie się kojarzyć z dobrą zabawą

Na mniejszych imprezach rysuje jeden karykaturzysta. Na tych kilkusetosobowych czy  dużych, kilkutysięcznych imprezach – może rysować nawet kilku równocześnie. Wszystko zależy od  budżetu, jakim dysponuje zamawiający. Oszczędzać nie warto, bo jak wiadomo – niska cena, to niska jakość. Poza tym dobrze jest pochwalić się potem karykaturą, podpisaną przez znanego karykaturzystę, którego rysunki spotykamy na co dzień w prasie, który co jakiś czas udziela wywiadów i jest zapraszany do programów telewizyjnych.

Usługę rysowania można zamówić na 2- 4 godziny lub więcej, można też zaprosić karykaturzystę na całodzienną imprezę albo na kilkudniowe targi branżowe. Warto też zarezerwować termin i podpisać umowę z odpowiednim wyprzedzeniem, gdyż najlepsi karykaturzyści niektóre terminy mają zajęte.

• Karykaturzysta na imprezie – więcej informacji w serwisie: Karykatury.com