Pudzian Mariusz Pudzianowski Partia Dobrego Humoru

Pudzian w Partii Dobrego Humoru

Czas czytania:7 minut/y, 3 sekund/y

Na tej stronie: część informacji na temat działalności Partii Dobrego Humoru w Polsce i na świecie. Na innych podstronach Sadurski.com znajdziesz więcej podobnych informacji.

Pudzian w PDH

Partia Dobrego Humoru rośnie w siłę – teraz również w sensie dosłownym. Legitymacja PDH trafiła w ręce jednego z najsilniejszych ludzi świata, polskiego strongmana

Mariusz Pudzianowski, słynny strongman, a ostatnio także showman którego podziwiamy w “Tańcu z gwiazdami”, to osoba bardzo zapracowana i wciąż podróżująca. A prywatnie – facet z poczuciem humoru. To, że zostanie członkiem PDH było wiec kwestią czasu.

Okazja do wręczenia Pudzianowi legitymacji Partii Dobrego Humoru trafiła się z dala od Polski, w stolicy królestwa Anglii, Londynie. Dokładniej: na statku płynącym po Tamizie, gdzie Pudzian regenerował siły.

– Takich ludzi w naszej wesołej partii potrzeba – pomyślał szef partii Szczepan Sadurski na widok trzykrotnego mistrza świata strongmanów. Mariusz Pudzianowski z uśmiechem na twarzy przyjął od niego legitymację PDH.

Od teraz śmiało można mówić, że Partia Dobrego Humoru to SILNA partia. I niech nikt temu nie próbuje zaprzeczyć!
2008-05-14

Nowi rysownicy w PDH

Podczas Festiwalu Koziołki legitymacje Partii Dobrego Humoru trafiły do kolejnych rysowników zagranicznych – z Austrii, Francji, Niemiec, Luksemburga, Bułgarii i Czarnogóry

Miało to miejsce podczas Festiwalu Satyry Europejskiej Koziołki 2008, który odbył się w dniach: 6-7 września 2008 w Poznaniu.
2127 – Heinz Ortner – Austria
2129 – Luka Lagator – Czarnogóra
2128 – Antonio Mongiello “Napo” – Francja
2116 – Patrick Pinter – Francja
2118 – Pol Leurs – Luksemburg
2130 – Nikolov Tchavdar – Bułgaria
2117 – Valeriu Kurtu – Niemcy
2008-09-22

PDH w nasza-klasa

Chuck Norris, agent James Bond, Bruce Willis, George Bush, piosenkarka Madonna, Ronaldo, a nawet Karol Darwin i Sherlock Holmes w ostatnich godzinach dołączyli do Partii Dobrego Humoru. Chcesz być ich znajomym?

Portal nasza-klasa.pl w krótkim czasie stał się szalenie popularny, a Partia Dobrego Humoru postanowiła to sprawdzić. W niespełna dwie doby po założeniu na portalu naszaklasa.pl konta Partii Dobrego Humoru, jest nas już pół setki! I jest to chyba najbardziej oryginalny i najbardziej odjechany zbiór osób w portalu nasza-klasa.

Do partii błyskawicznie dołączyli znamienici członkowie, których zna chyba każdy. Jest obecny prezydent USA George Bush, hollywoodzcy aktorzy: Bruce Willis i Cameron Diaz oraz piłkarska gwiazda: Ronaldo. Są także: Karol Darwin i agent 007 James Bond i detektyw Sherlock Holmes! Nawet Tadeusz Rydzyk, słynny twórca Radia Maryja.

Trudno uwierzyć, że George Bush to ten sam Bush, który zasiada w Białym Domu, albo Ronaldo zamiast strzelać bramki klika po jednym z polskich portali. Sądzimy oczywiście, że te konta założyli żartownisie – a więc osoby z poczuciem humoru. Dlatego cieszymy się, że od teraz są z nami.

Oprócz wymienionych wyżej znanych postaci, są też inni, ale nie zdradzamy KTO.
2008-01-31

PDH we Francji

Szef PDH Szczepan Sadurski, na festiwalu rysunku satyrycznego w Tourcoing (Francja) w grudniu 2007 wręczył legitymacje rysownikom z Francji i innych krajów

Rysownicy satyryczni, niezależnie od tego z jakiego kraju pochodzą, to osoby których nie trzeba pytać o to, czy mają poczucie humoru. Dlatego nie trzeba ich było namawiać, aby przyjęli legitymacje PDH i dali się z nimi sfotografować. Szczepan Sadurski, specjalny gość festiwalu w Tourcoing, wziął ze sobą do Francji legitymacje i wręczył je rysownikom z Francji, a także z Anglii, Belgii i Libanu.

Popularny rysownik o pseudonimie GAB z błyskawicznie zapełnił okienko, które zwykle służy do wklejenia własnego zdjęcia. Narysował w nim jedną z postaci ze swych rysunków.
2007-12-26

Vito Casetti w PDH

Znany z programu Dzień Dobry TVN podróżujący Włoch Vito Casetti z uśmiechem na ustach przyjął legitymację Partii Dobrego Humoru

Sympatycznego Włocha Vito Casetti co tydzień oglądamy w programie Dzień Dobry TVN, jak podróżuje po różnych miejscach Polski i innych krajów. Również szef PDH Szczepan Sadurski sporo podróżuje i pojawia się w różnych miejscach. To, że obaj się spotkają – to była tylko kwestia czasu. Nie było tylko wiadomo gdzie i kiedy to nastąpi.

I spotkali się – w polskiej stolicy, na tak zwanej niwie artystycznej. Vito przyjął legitymację PDH, co zostało uwiecznione na zdjęciu.
2007-12-19

Popieram PDH – formularz online

Od kilku miesięcy każdy może wpisać swój głos poparcia dla Partii Dobrego Humoru. Cytujemy kilka wpisów, jakie w ostatnich ostatnich dokonano za pośrednictwem formularza online

• Współczesna polityka, mimo powagi swojej instytucji, daje mam dużo radości. Jednak jest to śmiech przez łzy. Dobrze, że istnieje choć jedna partia, która jest zabawna z założenia i zarazem jedyna, która realizuje swój program.

• Cieszę się że jest taka partia. Powinniście startować w nadchodzących wyborach i śmiechem leczyć naród.

• Bardzo podoba mi się pomysł stworzenia tej partii. Myślę, że powinni do niej należeć wszyscy politycy z obecnej kadencji Sejmu. Wszyscy… są jednakowo śmieszni.

• Uważam, że to właśnie wy, ludzie z dystansem do szarej rzeczywistości, powinniście rządzić państwem.

• Dzięki Wam wraca wiara, że coś się jeszcze poprawi. Siedzę w domu opiekując się chorą matką i ciągle napotykam trudności, a dzięki Wam jest mi raźniej i weselej. I w ogóle chce się żyć i jeszcze coś robić. Dziękuję, że jesteście.
2007-10-08

Nowy Targ. Laureaci konkursu dostaną legitymacje PDH

Laureaci konkursu na fraszkę i aforyzm im. S.J.Leca w Nowym Targu oprócz nagród regulaminowych otrzymają także legitymacje Partii Dobrego Humoru

Podobnie jak rok wcześniej, szef PDH Szczepan Sadurski, jeden z jurorów konkursu w Nowym Targu obiecał, że każda osoba nagrodzona w konkursie, dodatkowo otrzyma nagrodę-niespodziankę: legitymację Partii Dobrego Humoru. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej jeszcze jej nie miała.

Wkrótce legitymacje trafią do (z lewej numery legitymacji):
1945 – Janusz Sipkowski
1946 – Paweł Ślusarczyk
1947 – Barbara Żukowska
1916 – Ewa Radomska
1921 – Roman Gorzelski
1922 – Jerzy Jastrzębski
1918 – Wojciech Wojnar
2007-10-06

PDH w Tarnowskich Górach

Indywidualna wystawa rysunku satyrycznego Szczepana Sadurskiego w Klubie 22 w Tarnowskich Górach jaka odbyła się 26 września, była kolejną okazją powiększenia szeregów Partii Dobrego Humoru. Wśród nowych członków jest m.in. starosta powiatu i kilku radnych

Legitymacje, z uśmiechem na ustach, przyjęli z rąk szefa PDH Szczepana Sadurskiego: Józef Korpak (starosta powiatu Tarnogórskiego), radni: Grzegorz Burzka, Ryszard Lach, Alicja Kosiba-Lesiak, Tomasz Respondek. Legitymacje dostali również: Jarosław Myśliwski (red. naczelny lokalnego tygodnika “Gwarek”), Andrzej “Toluś” Skupiński (literat, satyryk i aktor), Adam Morawiec (szef Klubu 22), artysta plastyk Mirosław Ogiński, Małgorzata Burzka-Janik, Mieczysław Filak, Jolanta Glińska, Paweł Zaręba, Przemysław Janik i Liliana Wocko.
2007-09-27

“Nasi” w programie Mam talent

Wśród uczestników telewizyjnego show TVN “Mam Talent” mogliśmy zobaczyć dwóch członków Partii Dobrego Humoru: brzuchomówcę Glanca i parodystę Halamy

Rośnie oglądalność nowego programu rozrywkowego telewizji TVN “Mam talent”, w którym uczestnicy chwalą się swymi umiejętnościami artystycznymi. Wśród uczestników byli tzw. kosmici – osoby dosyć dziwne czyli “nie z tego świata”. Jak zdradził w “Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop, jeden z prowadzących program, był wśród nich facet z wielką płachtą folii. Rozłożył ją na scenie i zapytany przez zdziwionych po co to robi, odparł: “Umiem sikać z odległości 11 metrów. Pokazać?”

Wśród uczestników programu wypatrzyliśmy dwóch jej członków. Adam Maroszek  legitymację PDH otrzymał w roku 2003, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sobowtórów w Lublinie. Był tam jako sobowtór prezydenta Kwaśniewskiego. Potem dwukrotnie widzieliśmy go na Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu, gdzie był przebrany za clowna oraz parodiował głos Kargula i Pawlaka. Później został sobowtórem kabareciarza Grzegorza Halamy, do którego nie tylko jest podobny, ale i którego naśladuje – zarówno jego głos, jak i gesty oraz zachowanie sceniczne. I właśnie jako sobowtóra Halamy oraz parodystę (mówił głosami kilku popularnych osób) mieli okazję poznać go telewidzowie programu “Mam Talent”. Został zakwalifikowany do półfinału, jako jedna z 40 osób i zobaczymy go znów.

Mniej szczęścia miał inny członek PDH – brzuchomówca Wojtek Glanc, którego również mieliśmy okazję zobaczyć przez chwilę w “Mam Talent”, gdyż nie zakwalifikował się do półfinału. Ten aktor pochodzący z Trójmiasta, z zamiłowania brzuchomówca, w 2001 roku zaistniał na chwilę w TVN-owskim reality show Big Brother-2. Trafił potem do kilku telewizyjnych programów, oczywiście wraz z lalką imieniem Eustachy, która stała się jego znakiem rozpoznawczym. W 2003 roku był jednym z gości Festiwalu Sobowtórów w Las Vegas (USA). Potem na rok pojechał do Kanady, na trochę wrócił do Polski, aby tym razem pojechać na ponad rok do Anglii. Tam podszlifował angielski, ale też rozwinął zainteresowania. Obecnie zajmuje się m.in. sceniczną hipnozą (zdarza się, że jest przy tym sporo śmiechu), oraz uczy chodzenia gołymi stopami po rozżarzonych węgłach (niedawno zdobył licencję u jednego ze specjalistów w Szwecji). Co jakiś czas, choć już nie tak często jak kiedyś, występuje na scenie wraz z Eustachym. Zagrał niedawno epizod w jednym z telewizyjnych seriali, a kilka dni temu wystąpił w jednym z odcinków programu “Sędzia Anna Maria Wesołowska” (TVN). Filmiki z Glancem cieszą się powodzeniem na YouTube.
2008-10-15

stan wojenny reklama Facebook wódka Żytnia Poprzedni post Najmniej śmieszny mem świata
Warszawa demonstracja Partia Dobrego Humoru Następny post Co ciekawego w Partii Dobrego Humoru?