płyta indukcyjna kuchnia płyty indukcyjne

Płyta indukcyjna ‒ jakość w Twojej kuchni

Czas czytania:3 minut/y, 1 sekund/y

Płyty indukcyjne

Choć istnieją osoby, które do płyt indukcyjnych wciąż podchodzą sceptycznie, popularność tych urządzeń wzrasta z każdym dniem. Dlaczego indukcja to lepsze rozwiązanie niż tradycyjne kuchnie gazowe i elektryczne? Na jakie funkcje płyty indukcyjnej warto zwracać uwagę podczas zakupów? Odpowiedzi na te i pozostałe pytania znajdziecie w poniższym artykule

Płyty indukcyjne i ich zalety

Słowa, które idealnie zobrazują, na czym polega fenomen płyt indukcyjnych to: szybkość, czystość, bezpieczeństwo oraz oszczędność. Dzięki indukcji nie musisz spędzać dłużących się minut w oczekiwaniu na zagotowanie się wody. Niezależnie od tego, jaką potrawę przygotowujesz, płyty indukcyjne szwedzkiej marki Electrolux gwarantują pełne zadowolenie z rezultatu. Ich błyskawiczna reakcja na zmianę ustawień gwarantuje optymalną temperaturę w jednej chwili. Dzięki temu za każdym razem będziesz mieć pewność, że woda na makaron zagotuje się błyskawicznie, a gulasz nigdy się nie przypali.

> Ciekawostki o płytach indukcyjnych

To jednak nie wszystko. Dzięki indukcji w zauważalny sposób poświęcasz mniej czasu na sprzątanie po skończonym gotowaniu. W jaki sposób jest to możliwe? Podczas gotowania płyta wokół naczynia nie nagrzewa się, dlatego za każdym razem, kiedy pojawi się jakiekolwiek zabrudzenie, możesz się go natychmiast pozbyć jeszcze w trakcie gotowania potrawy! Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz poświęcić na spędzenie radosnych chwil z rodziną.

Kolejną niezwykle istotną zaletą płyt indukcyjnych marki Electrolux jest bezpieczeństwo, jakie zapewniają one swoim użytkownikom, a w szczególności małym dzieciom. Każdy z nas wie, jak bardzo są one ciekawe otaczającego ich świata i jak chętnie chcą brać udział w rodzinnym gotowaniu. W końcu nic nie zbliża ludzi do siebie bardziej niż radosny czas spędzony razem w kuchni. Dzięki płytom indukcyjnym Electrolux masz pełne poczucie bezpieczeństwa. Indukcja nagrzewa bowiem tylko garnki i ich zawartość. Sama płyta staje się dopiero ciepła od używanych naczyń, ale wciąż pozostaje bezpieczna w dotyku zarówno dla Ciebie jak i dzieci.

Wybór i korzystanie z płyt indukcyjnych to także ogromna oszczędność energii elektrycznej, a co za tym idzie ‒ Twoich pieniędzy. Dzięki możliwości precyzyjnego sterowania mocą płyty, zużywa ona do 90% wyprodukowanej przez siebie energii.

Funkcje, na które warto zwrócić uwagę

Zadowolenie z produktów i komfort klienta, to priorytet dla marki Electrolux. Dlatego też w swoich innowacyjnych płytach indukcyjnych zastosowała technologie, dzięki którym korzystanie z nich stanie się czystą przyjemnością i co równie istotne, pomoże ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Sprawdź, które funkcje płyt indukcyjnych Electrolux są godne uwagi.

FlexiBridge®

Funkcja FlexiBridge® całkowicie dostosowuje się do twojego stylu gotowania i naczyń o różnych rozmiarach. W bardzo dużym stopniu ułatwia gotowanie na płycie indukcyjnej marki Electrolux. Specjalne trzy opcje układu zapewniają większą elastyczność, jeśli na przykład używasz różnych wielkości garnków i patelni jednocześnie. W zależności od Twoich preferencji, potrawy, którą przygotowujesz, a także wykorzystanych do tego celu naczyń, możesz wybrać dwie strefy średniej wielkości, małą i dużą lub jedną dużą pod bardzo obszerne naczynie.

Hob2Hood®

Ta wydawać by się mogło niepozorna funkcja może okazać się twoim niezastąpionym asystentem gotowania! Ta niezwykle inteligentna technologia bezprzewodowo łączy płytę grzejną z okapem. Jedyne co Ty musisz zrobić, to po prostu rozpocząć gotowanie, a okap automatycznie dostosuje swoje ustawienia, zapewniając tym samym najlepszą ekstrakcję, na podstawie wybranej przez Ciebie mocy na płycie grzewczej.

Funkcjonalne rozwiązania

Podczas wyboru płyty indukcyjnej warto również zwrócić uwagę na detale, jak chociażby funkcja pauzy. Dzięki niej możesz wstrzymać gotowanie za pomocą jednego dotknięcia. Jeśli gotowanie zostanie przerwane, wszystkie strefy gotowania zostaną ograniczone do trybu „keep warm”.

Natomiast korzystając z funkcji Lock w jednej chwili możesz zablokować wszystkie przyciski sterujące. To idealne rozwiązanie w trakcie czyszczenia płyty indukcyjnej lub w sytuacji, kiedy w pobliżu znajdują się dzieci.

https://www.ele****lux.pl/kitchen/cooking/hobs/
Link zdjęty 2.5.22, dziękujemy za współpracę. W przypadku chęci przedłużenia prosimy o kontakt. Płyty indukcyjne

księgarnia książka ciekawostki o książkach książki Poprzedni post Ciekawostki o książkach
Samarkanda meczet Uzbekistan ciekawostki atrakcje Następny post Uzbekistan – ciekawostki