Atrakcje na wesele Olsztyn i woj. warmińsko-mazurskie

atrakcje na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie weselna atrakcja

Atrakcje na wesele Olsztyn

Czy organizatorzy wesel i par młode z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego różnią się w czymś od osób planujących wesele we Wrocławiu, Poznaniu albo Warszawie? Oczywiście, że nie. Oni też chcą, aby ich wesele było wspaniałe, a także długo i mile przez wszystkich wspominane.

Dlatego wiele osób planujących swoje wesele w okolicach Olsztyna – na Warmii i Mazurach, poszukuje dodatkowych atrakcji. Wśród oryginalnych atrakcji weselnych dostępnych w Olsztynie i w województwie warmińsko-mazurskim, jest wyjątkowy artysta. To karykaturzysta, nazywany „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”.

Dlaczego karykaturzysta na wesele w woj. warmińsko-mazurskim?

Profesjonalny karykaturzysta eventowy, o ile ma talent, doświadczenie oraz błyskawicznie rysuje, to równocześnie dwie atrakcje weselne, choć płacisz za jedną. Za to, ze karykaturzysta na wesele przyjedzie i przez kilka godzin będzie rysował roześmianych gości wesela. Dodatkowo także za to, że wrócą do domów z wyjątkową pamiątką po tej uroczystości: ze swoim dowcipnym portretem. O samej radości związanej z faktem tworzenia, pozowania oraz wybuchu śmiechu w chwili zobaczenia karykatury, już nie wspominamy.

Dowcipne portrety gości wesela, to artystyczna atrakcja weselna. To coś, jak fotobudka w Olsztynie, ale jednak atrakcja mało znana i na pewno bardziej oryginalna. I często niekoniecznie droższa.

Wykonanie jednej dowcipnej karykatury, trwa często krócej niż przygotowanie np. drinka przez barmana podczas wesela. Jeśli ich stanowiska są w pobliżu, karykaturzysta może umilić gościom wesela czas oczekiwania na zamówionego drinka. Zdarza się także, że obok stanowiska karykaturzysty, działa też weselna fotobudka.

karykatury atrakcje na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie dowcipy o weselu kawały weselne żarty
Atrakcje na wesele Olsztyn i warmińsko-mazurskie? Błyskawicznie rysowane karykatury

Karykaturzysta na weselu w Olsztynie – oryginalna atrakcja

Są osoby, które pomysł każdej dodatkowej atrakcji weselnej (także usługi karykaturzysty) od razu odrzucają. Powód jest banalny: ślub i wesele i tak już dużo ich kosztują. Po co wydawać kolejne pieniądze? Przecież bez karykaturzysty i innych atrakcji weselnych – wesele też się odbędzie.

Jednak są też osoby na Warmii i Mazurach, które chcą mieć wesele wyjątkowe i nie muszą za wszelką cenę oszczędzać. Poszukują niezwykłych atrakcji weselnych. Mało znanych, lecz już sprawdzonych i cieszących się dużym zainteresowaniem. Taką właśnie atrakcją weselną jest tworzenie karykatur na żywo gości wesela, w wykonaniu najszybszego karykaturzysty z Karykatury.com.

Wiele osób uważa, że na wykonanie jednej karykatury potrzeba minimum kwadransa. To niesłusznie zakorzeniony stereotyp, bo oprócz artystów ulicznych, są też karykaturzyści eventowi. A ci rysują znacznie szybciej, do tego dojeżdżają w dowolne miejsce województwa warmińsko-mazurskiego. Nie tylko do Olsztyna i nie tylko do największych miast tego województwa. Miejsce wesela w tym przypadku nie jest istotne. Ważne jest to, aby zaproszeni na wesele goście świetnie się bawili i otrzymali swój dowcipny portret.

weselne atrakcje na wesele 2022 karykaturzysta cena cennik oferta
Planując swoje wesele, można brać pod uwagę dodatkowe atrakcje dla gości

Najszybszy karykaturzysta na weselu – Warmia i Mazury

A co powiesz, jeśli w godzinę zostanie narysowanych ponad 20 gości twojego wesela? Czyli stu w 4 godziny. Uważasz, że to niemożliwe? Tak, chyba że na swoje wesele zaprosisz najszybszego karykaturzystę. Profesjonalistę znanego z mediów, którego rysunki i charakterystyczny podpis zna cała Polska. Bo od lat jego dowcipne rysunki drukuje ogólnopolska prasa. Popularny artysta, to dodatkowy atut, jaki przemawia za tą atrakcją weselną w Olsztynie, Elblągu i w innych miejscach województwa warmińsko-mazurskiego. Także w innych województwach, gdyż nie ma problemu z dojazdem.

Najważniejsza kwestia, to dostępność terminu. Rozchwytywani artyści branży eventowej i weselnej, wiele terminów mają zarezerwowanych z dużym wyprzedzeniem. Ale są też terminy, które mistrz kreski z Karykatury.com, będący najszybszym karykaturzystą, ma wolne niemal do ostatniej chwili.

atrakcje na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie atrakcja weselna Mazury Warmia
Karykatury na żywo – atrakcje na wesele Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie i cała Polska

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele w Olsztynie

Wycena kalkulowana jest na podstawie wysłanych e-mailem informacji. Karykaturzysta powinien otrzymać datę planowanego wesela, nazwę miejscowości oraz liczbę gości planowanych na uroczystości weselnej. Co ciekawe, kwota usługi jest w zasięgu organizatorów typowego wesela w Olsztynie i woj. warmińsko-mazurskim oraz w całej Polsce. Gdyby było inaczej, mistrz kreski będący najszybszym karykaturzystą, nie byłby wciąż zapraszany na różnego rodzaju eventy, w tym imprezy firmowe.

Usługa rysowania karykatur na żywo NIE jest kalkulowana od liczby uczestników wesela, lecz od czasu pracy. To oznacza, że typowe wesele 70, 100, 130-osobowe jest uroczystością w sam raz, aby najszybszy karykaturzysta do 4 godzin narysował wszystkich chętnych. Wesela na Mazurach i Warmii, w których uczestniczy więcej osób, też nie są problemem. W przyupadku dużego zainteresowania, czas rysowania można wydłużyć o kolejną godzinę.

Mnóstwo informacji na temat błyskawicznego rysowania karykatur na żywo, podczas uroczystości weselnych w Olsztynie, woj. warmińsko-mazurskim i w całej Polsce znajdziesz TUTAJ.

karykaturzysta na wesele cennik poradnik karykatury
Najszybszy karykaturzysta na wesele, to wyjątkowa atrakcja dla gości polskich wesel

Olsztyn i woj. warmińsko-mazurskie

Olsztyn, to jedno z 16 województw Polski, położone jest w północno-wschodniej części kraju. Siedzibą wojewody i władz samorządu województwa jest Olsztyn. Województwo warmińsko-mazurskie powstało w 1999 r. w wyniku reformy podziału administracyjnego kraju i objęło tereny dawnego województwa: olsztyńskiego oraz większe części województw elbląskiego i suwalskiego oraz fragmenty toruńskiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego.

Województwo warmińsko-mazurskie – miasta

Miasta na Mazurach i Warmii, gdzie poszukiwane są oryginalne atrakcje na wesele: Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, atrakcje na wesele Olsztyn, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Morąg, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Orneta, Olsztynek, Barczewo, Orzysz, Susz, Reszel, Ruciane-Nida, Korsz, Górowo Iławeckie, Biała Piska, atrakcje Mikołajki, Jeziorany, Ryn, Pieniężno, Tolkmicko, Miłakowo, Pasym, Frombork, Bisztynek, Miłomłyn, Zalewo, Kisielice, Sępopol, Młynary.

Atrakcje na wesele Olsztyn i warmińsko-mazurskie: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Weselne atrakcje w Białymstoku
> Ciasta na wesele