Wymień pieniądze w Internecie

bezpieczny e kantor wymiana walut

Kto z nas nie spotkał się z taką sytuacją: planujemy urlop, wybieramy wymarzoną destynację podróży, samolot, hotel i z niecierpliwością odliczamy dni do wyjazdu za granicę. W zasadzie wszystko w gotowości, ale chwila. Zostało coś bardzo ważnego. Przecież trzeba zabrać ze sobą pieniądze

Posiadanie środków na karcie to jedno, a gotówka, w walucie kraju do którego jedziesz – nawet na napiwki lub mniejsze zakupy – to drugie. Zatem gotówka w konkretnej walucie jest niezbędna.

Waluta z Internetu

Odwiedzasz jeden, drugi kantor i przeliczasz. Niby korzystne kursy, ale jednak każdy z nas chce, żeby najwięcej zostało w kieszeni. Co zrobić? W takich przypadkach jak zwykle pomaga Internet. To przecież w sieci szukamy porad, opinii innych użytkowników. Od jakiegoś czasu bez problemu wymienimy też złotówki na inne waluty, w korzystnej cenie. Bo e-kantory, to już teraźniejszość polskiego rynku. Szybkie, skuteczne i bezpieczne tak samo, jak tradycyjne kantory.

Pod względem tego co najważniejsze, czyli szybkości transakcji, rządzi https://www.rkantor.com/. Tu czas wymiany pieniędzy na inną walutę trwa nawet poniżej 10 minut. Sama obsługa jest stosunkowo łatwa. Otrzymujesz swój Portfel Walutowy i decydujesz czy zostawić na nim (na koncie) swoje wymienione pieniądze, czy może zlecić od razu przelew w konkretnej walucie.

Pieniądz to bezpieczeństwo

Co tu mówić, dla każdego z nas bezpieczeństwo jest niezwykle ważne. W końcu mówimy o spółce-córce bardzo znanego banku, jakim jest Reiffeisen. Ta współpraca sprawia, że wpłaty i wypłaty odbywają się również bezpłatnie w placówkach tego banku. I co bardzo istotne, jest to instytucja posiadająca status Krajowej Instytucji Płatniczej, nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Sprawdzanie kursu walut

Jeśli chodzi o ofertę cenową za poszczególne waluty, wystarczy sprawdzić samemu. Znajdziesz tu nie tylko kursy walut, ale i w prosty sposób przeliczysz o ile jest taniej, w porównaniu z innymi znanymi bankami.

Korzystanie z ofert sprawdzonych e-kantorów i korzystny przelicznik, to sam zysk. Brak ograniczeń ilości przelewów i możliwość wysyłania większych kwot, na pewno pomaga w wyborze tego rozwiązania. Dlatego pytanie, jakie przed każdym wyjazdem powinniśmy sobie postawiać, to nie: czy, a kiedy skorzystać z Internetowego kantoru?

A ponieważ są dostępne natychmiastowe przelewy na e-mail, można to zrobić nawet w ostatniej chwili, na przykład na lotnisku przed odlotem.

Tekst: Sadurski.com