Dobry Humor 2, 3, 4/2020

Dobry Humor dowcipy satyra kawały czasopismo

Fanom dowcipów lubiących dobry humor i uśmiech przypominamy, że po przerwie znów ukazuje się Dobry Humor. Nie jako czasopismo drukowane na papierze, które trzeba kupować w kioskach, ale gratis dla każdego, w Internecie

Dobry Humor ukazuje się nieregularnie – czyli kiedy chce. A raczej wtedy, gdy Szczepan Sadurski ma ochotę, nieco czasu i stwierdzi, że uzbierała się odpowiednia ilość materiałów, w odpowiedniej jakości. Wystarczy jeśli napiszemy, że średnio 3 rysunki w numerze wybranych jest z powiedzmy 20-30 rysunków, które ostatnio Sadurski stworzył. Wybrane z tych, które ukazały się w prasie (głównie w ogólnopolskim dzienniku Trybuna) i w Internecie (głównie na Facebooku, na profilu Sadurski.com, aktualnie śledzonym przez ok. 11 tys. osób.

Jeśli chcesz czytać Dobry Humor na bieżąco – ukazuje się właśnie tam, więc zalajkuj ten profil. Także po to, aby na bieżąco śledzić to, co ciekawe wśród humoru, dowcipów, satyry, rysunków i internetowych memów. Bo z tego od zawsze słynie Dobry Humor – od 1991 roku, gdy w kioskach w całej Polsce ukazał pierwszy numer tego dowcipnego czasopisma.

Poniżej numery 2,3 i najnowszy – czwarty. Bo informacje o numerze 1, wraz z linkiem do numeru 1 są tutaj.

Przy okazji informacja dla tych, którzy czasami pytają, dlaczego Sadurski tak rzadko nie rysuje polityków opozycji. Jeśli za nimi tak bardzo tęsknicie – wystarczy odpowiednio zagłosować w wyborach. Gdy zmieni się władza, na pewno nie umknie to jego uwadze, a wy wreszcie będziecie mieli to, czego tak bardzo teraz pragniecie 🙂

Dobry Humor numer 2-2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 2/2020. Humor, dowcipy, satyra
Dobry Humor numer -2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 3/2020. Humor, dowcipy, satyra
Dobry Humor numer 4 2020 dowcipy satyra
Dobry Humor numer 4/2020. Humor, dowcipy, satyra

Jeśli spodobał ci się Dobry Humor w obecnej formie i chcesz się nim podzielić ze znajomymi – skopiuj adres z okienka wyszukiwarki i wstaw np. na swój profil na Facebooku.

Zobacz też:
> Dowcipy polityczne
> Kampania prezydencka 2020 na wesoło
> Dowcipy o Jarosławie Kaczyńskim