logo Trybuna dziennik

Ogólnopolski dziennik Trybuna

Czas czytania:1 minut/y, 15 sekund/y

Dziennik Trybuna – ogólnopolski dziennik o profilu lewicowym, wydawany w Warszawie od 22 maja 2013 roku do 2023 r.. Gazeta była kontynuacją zawieszonej w grudniu 2009 roku Trybuny, która do 1989 roku nosiła nazwę Trybuna Ludu. Ukazywała się 3 razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek.

Wydawca: Polish Scientific Group sp. z o.o.
Redaktor naczelny: Piotr Gadzinowski.

Dziennik Trybuna – strona internetowa: Trybuna.info

Dziennik Trybuna gazeta logo

Zobacz też:

Mijający rok w Polsce warto w miarę sensownie i na trzeźwo podsumować. Nie umie zrobić tego Morawicki, to podsumuje za niego podrzędny sowizdrzał Sadurski. Skoro nie będzie szopki, padł pomysł, żeby wybrać najlepsze rysunki drukowane w Trybunie, po jednym z każdego miesiąca. Mógłby wybrać red. nacz. Gadzinowski. Pewnie wybrałby lepsze, ale jak zwykle jest bardzo zajęty albo mu się nie chciało.
> Tu więcej

Pan Bóg zatrwożony, że na świecie dzieje się bardzo źle, postanowił, że za 2 tygodnie nastąpi koniec świata. Ale ponieważ nie chciał, żeby dla wszystkich było to totalną niespodzianką, postanowił o tym powiedzieć trzem najważniejszym przywódcom świata: Trumpowi, Putinowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu.
> Dowcipy o Kaczyńskim

Pod koniec marca Warszawa należała do najbardziej zanieczyszczonych smogiem miast świata. Budziło to powszechne zdumienie, gdyż przeczyło wszelkim uznanym teoriom, wedle których to samochody powodują skażenie powietrza – a w czasie ograniczeń związanych z epidemią, ruch aut jest w stolicy bardzo niewielki.
> Tu więcej

Szczepan Sadurski – polski rysownik prasowy i karykaturzysta. Rysuje i publikuje od lat. Jedna z najbardziej rozpoznawanych kresek i kraju. Aktualnie publikuje w każdym numerze ogólnopolskiego dziennika Trybuna.
> Tu wywiad

kościół Tychy ciekawostki atrakcje Poprzedni post Tychy – 10 zaskakujących ciekawostek
Polska Wuhan epidemia pandemia Covid-19 Następny post Pandemia. Będą niewypłacalności przedsiębiorstw