Kamil Glik w Partii Dobrego Humoru

Kamil Glik Partia Dobrego Humoru

Kamil Glik i inne informacje na temat działalności Partii Dobrego Humoru w Polsce i na świecie. Na innych podstronach Sadurski.com znajdziesz więcej podobnych informacji.

Kamil Glik w Partii Dobrego Humoru

Piłkarz piłkarskiej reprezentacji Polski wstąpił do Partii Dobrego Humoru, w dodatku…

Kamil Glik (ur. 1988) obecnie gra we włoskim klubie Torino. Jest dobry, więc gra także w naszej reprezentacji. W dodatku strzela bramki, choć gra nie jako napastnik, ale jako obrońca. W niedawnym meczu z Anglią (17 października w Warszawie) strzelił gola. Gdyby nie ten gol, przegralibyśmy 0:1.

Kamil na co dzień jest normalnym facetem, który tak jak każdy z nas lubi cieszyć się życiem i lubi się śmiać. Dlatego gdy pojawiła się okazja wstąpienia do Partii Dobrego Humoru, po prostu z niej skorzystał – co widzimy na zdjęciu powyżej.

Jak by tego było mało, Kamil Glik został uhonorowany funkcją partyjną. Obecnie jest w niej konsultantem do spraw piłki nożnej przy ambasadzie Partii Dobrego Humoru we Włoszech. Mamy nadzieję, że od teraz jego kariera, nie tylko ta „partyjna”, potoczy się jeszcze szybciej!

13 stycznia 2013 r. koszulka z jego autografem będzie licytowana podczas włoskiego finału WOŚP (Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) w Bolonii.
2012-11-27

Stanisław Szelc w PDH

Wrocławianin, jeden z członków kabaretu Elita

Stanisław Szelc kabaret Elita Partia Dobrego Humoru

Stanisław Szelc od teraz  w Partii Dobrego Humoru

Stanisław Szelc od dawna czuł się członkiem Partii Dobrego Humoru. A konkretnie, odkąd w 2004 roku w kanadyjskim Vancouver kabaret Elita otrzymał z rąk brzuchomówcy Wojtka Glanca honorowy Certyfikat Dobrego Humoru. Ale dopiero teraz, w styczniu 2013 r. nadarzyła się osobista okazja, aby wręczyć mu legitymację. Legitymacje w położonej przy wrocławskim Rynku otrzymali także Maciej Żurawski, Stanisław Pelczar, Sławomir Sobczak i Marek Włach. Spotkanie odbyło się w kawiarni Literatka przy wrocławskim Rynku.

Stanisław Szelc zgodził się zostać naszym przedstawicielem we Wrocławiu. Dostał ponad 20 legitymacji, które wkrótce powędrują do nieprzypadkowych osób.
2013-01-13

Wesoła partia w Pradze

Legitymacje Partii Dobrego Humoru wręczono w Pradze, stolicy Republiki Czeskiej

W dniach 5-7 kwietnia 2013 r. w sali kongresowej hotelu ILF w Pradze odbyła się konferencja świata medycznego. Otwarto tam międzynarodową wystawę rysunku satyrycznego „The brain sneezing” (tematyka: nowe technologie medyczne, diabetyka, choroby mózgu) oraz wystawę polskiego artysty Henryka Cebuli, której tematem był „mózg”.

Henryk Cebula był w Pradze osobiście, a ponieważ jest jednym z działaczy Partii Dobrego Humoru, miał ze sobą legitymacje PDH. Wręczył je trzem artystom, twórcom rysunków satyrycznych również obecnym na konferencji. Podczas wernisażu wystawy legitymacje otrzymali:
• Bobista Tedorovic – Serbia
• Viktor Kazanevsky – Ukraina
• Oleg Goustol – Białoruś.
2013-04-11

PDH w Irlandii Północnej

Legitymacje Partii Dobrego Humoru trafiły do polskiej szkoły w Newry

Newry Partia Dobrego Humoru Marta Szwenik

Jak już informowaliśmy, 23 stycznia przed polską szkołą im. M.Kopernika w Newry (Irlandia Północna) stanął las wieżowców Partii Dobrego Humoru. Dzieci, z pomocą nauczycieli: Marty Szwenik i Łukasza Wachowiaka, wykonały wesołe wieżowce, a potem zaprezentowały je światu, pozując z nimi do zdjąć przed budynkiem szkoły.

Dokładnie 2 miesiące później – 23 marca, w szkole odbyło się uroczyste wręczenie przesłanych z Polski legitymacji PDH wszystkim osobom (uczniom i nauczycielom), które wzięły udział w postawieniu „wieżowców”. Dzieci dostały także pocztówki z rysunkami i gazetki z dowcipami, obejrzały także ekspozycję zabawnych rysunków Szczepana Sadurskiego.

Jak widać, czasem warto zrobić coś ciekawego, aby w codzienne życie wkroczyły uśmiech i radość. A odległości czy różnice wiekowe nie są przeszkodą ku temu, aby wspólnie zmieniać świat na lepszy.
2013-03-28

Newry Irlandia Wesoły Wieżowiec

Newry, Irlandia. Dzieci przed szkołą, po zajęciach z Wesołego Wieżowca 😉

PDH ma swoje e-czasopismo

Ukazał się premierowy numer magazynu Partia Dobrego Humoru (Good Humor Party) – marzec 2013

Właśnie ukazał się pierwszy numer czasopisma, poświęconego Partii Dobrego Humoru i jej działaniom w Polsce i na świecie. Ten elektroniczny magazyn nazywa się: Partia Dobrego Humoru (Good Humor Party). Choć materiałów mamy mnóstwo, na początek czasopismo ma tylko 4 strony i jesteśmy ciekawi, jak zostanie przyjęte przez czytelników.

W numerze 1: informacje o wybranych „wieżowcach”, jakie już stanęły w różnych miejscach świata, o akcji „Uśmiechnięty Parlament”, o PDH we Włoszech oraz cyklu wystaw z humorem, jakie zorganizowaliśmy w 2011 roku na 10-lecie partii.

Jesteśmy pewni, że sympatykom PDH nasz kolorowy magazyn się spodoba i mamy nadzieję, że dzięki niemu kolejne osoby dowiedzą się o nas. Magazyn będzie się ukazywać co miesiąc-dwa, zatem w tym roku ukaże się jeszcze kilka numerów.

e Good Humor Party magazine

e Good Humor Party – wybrane okładki

Czasopismo jest bezpłatne i nie ma w nim reklam, choć jeśli zgłoszę się potencjalni reklamodawcy lub zainteresowani barterem, nie wykluczamy nawiązania takiej współpracy.

Jeśli zgłosi się do nas osoba, która chciałaby przetłumaczyć teksty na angielski lub inny popularny język, nie wykluczamy wydania mutacji w języku innym niż polski.

Na ilustracji: pierwsza strona magazynu

Poniżej link do czasopisma, które można przejrzeć online, wydrukować lub ściągnąć (17 MB) na dysk komputera:

> Zobacz pierwszy numer
2013-03-03

Fotoradary. Partia Dobrego Humoru do ministra Nowaka

Zwrot w radarowej wojnie rządu z kierowcami? Oficjalna propozycja PDH to próba pogodzenia zwaśnionych stron

16 stycznia 2013 r. Partia Dobrego Humoru skierowała pismo do Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomira Nowaka. To konkretne, konstruktywne propozycje, próba rozwiązania obecnych problemów związanych z sytuacją na drogach i systemem fotoradarów. Partia liczy na szybki i konstruktywny odzew przedstawiciela rządu. Poniżej pełna treść pisma.

Pan Minister Sławomir Nowak
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

W związku z szybko powstającą w Polsce siecią różnego rodzaju nowoczesnych fotoradarów oraz wzrastającą nieufnością pomiędzy kierowcami i polskim rządem, Partia Dobrego Humoru chciałaby zaproponować coś, co złagodzi obecne napięcia. Co spowoduje, że rząd dostanie jakże potrzebne miliardy, a kierowcy będą płacić je z uśmiechem na twarzach. Dlatego proponujemy:

1. Zmienić wygląd obecnego znaku drogowego informującego kierowców o zbliżaniu się do fotoradaru. Nowy projekt tego znaku, winien zawierać logo PDH z napisem: „Ukryta kamera. Uśmiechnij się”. Nowy znak będzie miły dla oka, wprowadzi kierowcę w pogodny nastrój i spowoduje, że w chwili pstrykania zdjęcia, będzie uśmiechnięty. A ponieważ zdjęcia z uśmiechem to najlepsze zdjęcia, każdy kierowca zechce je mieć potem na pamiątkę, niezależnie od wysokości honorarium należnego fotografowi.

2. Każde zdjęcie z uśmiechniętym kierowcą przed wysłaniem do kierowcy, zostanie sprawdzone przez specjalne oprogramowanie do wykrywania twarzy, a w przypadku wyniku pozytywnego, kierowca wraz z mandatem otrzyma pocztą legitymację Partii Dobrego Humoru, podpisaną przez ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomira Nowaka.

3. W przypadku wykonania przez fotoradar ponownego zdjęcia tego samego kierowcy, otrzyma on rabat w wysokości 10 procent za mandat, należnej członkom Partii Dobrego Humoru. Maksymalna zniżka może wynieść 50 procent mandatu, co zachęci kierowców do częstszego fotografowania.

Prosimy o kontakt w sprawie przedyskutowania szczegółów niniejszej propozycji, aby mogła szybko wejść w życie. Bo uśmiechnięci obywatele, to dostani kraj.

/ – / Szczepan Sadurski
Przewodniczący Partii Dobrego Humoru

P.S.
Przepraszam za szarą kopertę, ale takie jest teraz życie przeciętnego Polaka
2013-01-16

Kamil Glik Partia Dobrego Humoru

Kamil Glik w Parti Dobrego Humoru

Nasz Świat o PDH we Włoszech

Polonijne czasopismo z Włoch „Nasz Świat” oraz jego serwis internetowy na temat Partii Dobrego Humoru

Niedawno pisaliśmy o tym, że Partia Dobrego Humoru ma ambasadora we Włoszech w osobie Roberta Małeckiego, także o postawieniu „najmniejszego wieżowca w Rzymie” oraz o wstąpieniu do PDH piłkarza Kamila Glika. Poinformował  o tym również Nasz Świat – ukazujący się we Włoszech dwutygodnik w języku polskim, w numerze 22/2012, a nieco wcześniej również serwis internetowy czasopisma NaszSwiat.net.
2012-12-06