Karykaturzysta Zakopane. Karykatury i portrety w Zakopanem

karykaturzysta Zakopane karykatury w Zakopanem atrakcje na event

Tematem tego artykułu jest karykaturzysta Zakopane. Przeczytaj, jeśli interesują cię karykatury i portrety w Zakopanem – rysowanie karykatur na żywo przez karykaturzystę eventowego

Zakopane i karykaturzyści

Ilu jest karykaturzystów w Zakopanem? Przeglądając Internet można odnieść wrażenie, że to miasto jest prawdziwym zagłębiem karykaturzystów oraz portrecistów. Czy faktycznie tak jest? Jeden z portali wprowadza wszystkich w błąd, zachęcając do wizyty u siebie, informacją: „10 Najlepszych specjalistów od karykatur w Zakopanem”.

Niech cię nie zmyli taka wędka marketingowa. Identyczną informację znajdziesz poszukując karykaturzysty lub innego usługodawcy, w dowolnym innym mieście Polski. Gdyby to była prawda, mielibyśmy w Polsce kilkadziesiąt tysięcy karykaturzystów i setki tysięcy Polaków codziennie poszukujących usług karykaturzystów.

Możesz oczywiście z ciekawości wejść na taką stronę, ale i tak to będzie strata czasu. Tym bardziej, że wcześniej musisz odpowiedzieć na szereg pytań ankiety. A ty przecież poszukujesz karykaturzysty w Zakopanem i nie masz czasu na pierdoły, prawda?

wesele w Szczyrku atrakcje weselne Szczyrk śląskie karykaturzysta Zakopane atrakcje na event Warszawa
Sztuka karykatury jest bardzo rzadką dziedziną sztuki. Karykaturzysta Zakopane coś o tym wie

Karykaturzysta Zakopane rysuje karykatury

Jeśli Zakopane i rysowanie karykatur albo portretów, to oczywiście Krupówki. Tworzą tu lepszej lub gorszej klasy artyści uliczni, rysujący na popularnym zakopiańskim deptaku dowcipne karykatury lub portrety.
Obojętnie czy siedzi tu jeden czy kilku twórców – niech cię nie zmyli intuicja. Naprawdę sądzisz, że ci plastycy na stałe mieszkają w Zakopanem albo na Podhalu i na co dzień posługują się gwarą góralską?

Jeśli masz ochotę – po prostu usiądź i daj się sportretować, uzgadniając wcześniej z karykaturzystą wysokość kwoty do zapłaty. Niektórzy turyści odwiedzający Zakopane nie mają jednak ochoty czekać. Komórka, internet, wyszukiwarka i już telefonują do artysty, który jak im się wydaje jest jednym z karykaturzystów mieszkających w Zakopanem (i może akurat nie będącym teraz na Krupówkach). Prawda jest taka: jesteś w Zakopanem, chcesz mieć swoją karykaturę? Po prostu idź na Krupówki, a nie zawracaj głowy jednemu z artystów mieszkających np. kilkaset kilometrów od Zakopanego, skoro chcesz aby zrobił ci twoją podobiznę w Zakopanem.

karykatury na żywo wesele karykaturzysta Zakopane event atrakcje na wesele Poznań Wielkopolska
Błyskawicznie tworzone karykatury na żywo, w dodatku ręką mistrza kreski, cieszą się dużym powodzeniem. Uwielbiamy oglądać dowcipne portrety, nie tylko w Zakopanem

Karykaturzysta Zakopane na event i wesele

Innym rodzajem działania karykaturzystów, jest rysowanie karykatur na żywo. Firmowe eventy odbywające się np. w Zakopanem lub na Podhalu, góralskie wesela w Zakopanem i okolicach. Organizatorzy takich imprez wśród wielu atrakcji poszukują także karykaturzystów eventowych. Ich styl pracy jest całkiem inny niż karykaturzystów np. z zakopiańskich Krupówek.

To tak, jak piłkarze grający na boiskach i piłkarze grający w halach sportowych. Jedni i drudzy grają w piłkę, jedni i drudzy uczestniczą w piłkarskich zawodach. Jednak ich praca (o ile są piłkarzami zawodowymi) bardzo się różni.

Dlatego artysta rysujący karykatury na Krupówkach w Zakopanem może, ale niekoniecznie sprawdzi się, na firmowym evencie albo na weselu w Zakopanem lub w okolicach Zakopanego. No i trzeba jeszcze odwiedzić Krupówki. Spytać artystów czy chcieliby rysować na weselu – na Podhalu lub innym miejscu Polski, gdzie akurat planujesz swoje wesele.

Jeśli nie jesteś akurat w Zakopanem, zapomnij o tym, że Zakopane jest najbardziej naszpikowanym karykaturzystami miastem Polski. Po prostu skontaktuj się z jednym z karykaturzystów eventowych, dla których dotarcie nawet kilkaset km na event czy wesele, nie jest problemem. O ile mają jeszcze wolny konkretny termin.

Karykaturzysta Zakopane? Karykatury na żywo w Zakopanem, na firmowy event lub wesele? > Tu informacje

karykaturzysta Zakopane atrakcje okolice Zakopanego co zobaczyć
Poszukiwany karykaturzysta Zakopane? Uwierz, artyści z Krupówek nie są góralami z Zakopanego

Nie tylko Zakopane. Miasta w woj. małopolskim

Alwernia, Andrychów, Biecz, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dobczyce, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kęty, Kraków, Krynica, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Muszyna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Olkusz, Oświęcim, Poręba Żegoty, Piwniczna Zdrój, Proszowice, Rabka, Rabsztyn, Skawina, Sławków, Słomniki, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Świątniki Górne, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Zator, Żabno.

Zobacz też:
> Atrakcje na event we Wrocławiu