Notesy reklamowe – rodzaje i wzory. Wybierz najlepszy

notesy reklamowe ciekawostki notes reklamowy

Chcesz dowiedzieć się, jaki notes reklamowy wybrać? Nie musisz dłużej szukać – wszystkie niezbędne odpowiedzi już tu są! Kołozeszyty, bloczki reklamowe, czy notatniki z okładką? Podpowiemy jakie rodzaje notesów reklamowych wyróżniamy i jak wybrać najlepszy dla Twojej kampanii reklamowej!

Notes z własnym nadrukiem – w jakich rozmiarach i wzorach są dostępne?

Kołonotesy, bloczki reklamowe, a może notesy z okładką? Podpowiemy Ci, jakie rodzaje notesów reklamowych wyróżniamy i jak wybrać ten najlepszy do Twojej kampanii reklamowej!

  • > Notatniki z kołami – to notesy wygodną oprawką w formie metalowych pierścieni. Dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach, dzięki temu są uniwersalną opcją, która może być wykorzystywana w wielu różnych branżach. Ponieważ nadruk może być umieszczony zarówno na stronach oraz przedniej, jak i na tylnej okładce, są one dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz notesu z dużą powierzchnią nadruku.
  • > Bloczki reklamowe – to blok kartek, połączonych klejem w górnej części, dzięki czemu można je łatwo odrywać. Podkładki reklamowe to kolejny klasyczny przykład notesów reklamowych. Podobnie jak notesy okrągłe, podkładki reklamowe również mają dużą powierzchnię nadruku, dzięki temu są dobrym rozwiązaniem, jeśli szukamy notesu z wysokiej jakości nadrukiem.
  • > Klasyczne notatniki z okładką – wyglądem przypominają one zwykłe zeszyty na spirali. Jednak zamiast miękkiej okładki z papieru mają twardą okładkę z kartonu lub tworzywa sztucznego. Na okładce notesu również znajduje się nadruk z reklamą. Dlatego jest to dobra opcja, jeśli szukasz notesu o mniejszej powierzchni nadruku.

Notesy bloczkowe – w jakiej branży się sprawdzą?

Bloczki to świetna opcja, jeśli szukasz notesu z nadrukiem, który bardziej nadaje się do pracy w biurze. Są większe niż inne rodzaje notesów, co czyni je dobrą opcją, jeśli szukasz notesu z dużą powierzchnią nadruku. Bloczki reklamowe A4 dostępne są zarówno w wersji w linie, jak i bez linii, oraz w wielu różnych wzorach. Dzięki temu są uniwersalną opcją, która może być wykorzystywana w wielu branżach. Bloczki reklamowe mogą być drukowane z nazwą marki i logo na okładce, jak i poszczególnych stronach.

Taki rodzaj gadżetów reklamowych jest często wykorzystywany przez banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy farmaceutyczne czy gabinety weterynaryjne.

Notesy reklamowe z okładką – praktyczny i estetyczny gadżet

Okładka to pierwsza rzecz, którą widzi osoba, która patrzy na Twój notes. Ważne jest, aby była atrakcyjna – powinna odzwierciedlać Twoją markę i przekaz reklamowy, ponieważ na okładce notesu można umieścić nadruk z nazwą, logo i hasłem marki. Okładka notesu jest dobrym rozwiązaniem, jeśli szukasz notesu o mniejszej powierzchni nadruku.

Ponadto notatnik z okładką to również dobra opcja, jeśli przywiązujesz dużą wagę do estetyki swoich gadżetów reklamowych, ponieważ możesz zaprojektować dowolną okładkę odpowiadającą identyfikacji wizualnej Twojej marki.

Obecnie w sieci działa mnóstwo firm oferujących różnorodne gadżety marketingowe. Szukając odpowiedniej, nie warto kierować się wyłącznie ceną, a jakością produktów i pozytywnymi opiniami klientów. Szeroką ofertę gadżetów reklamowych w tym notesy reklamowe znajdziesz na tampogadzet.pl.

Podsumowanie

Notesy reklamowe to świetny sposób na reklamę swojej marki. Są one użyteczne, tanie i mogą być używane zarówno do użytku osobistego, jak i zawodowego. Dostępnych jest wiele rodzajów notesów, które mogą być zadrukowane Twoim przekazem reklamowym. Notatniki na spirali, bloczki reklamowe i notatniki z okładką to wszystko świetne wybory. Są one dostępne w wielu różnych wzorach. Możesz wybrać najlepszy dla swojej kampanii reklamowej w zależności od branży, dla której jest odpowiedni, wielkości obszaru nadruku i tego, czy jest on wyłożony, czy nie.