pomagamy dobrać obrączki ślubne ciekawostki

Pomagamy dobrać obrączki ślubne do pierścionka zaręczynowego

Czas czytania:2 minut/y, 22 sekund/y

Obrączka ślubna i pierścionek zaręczynowy to dwa elementy biżuterii, które zajmują wyjątkowe miejsce w sercu każdej kobiety. W końcu oba pierścionki symbolizują rozpoczęcie nowego etapu w życiu u boku ukochanej osoby. Czym kierować się w wyborze tych wyrobów jubilerskich, aby były do siebie dopasowane i kiedy kupić obrączki ślubne?

Kruszec jako podstawa dopasowania symboli miłości

Zastanawiając się nad tym, jak dobrać obrączki ślubne do pierścionka zaręczynowego należy zadać sobie podstawowe pytanie: w jaki sposób mamy zamiar nosić tę biżuterię? Niektóre świeżo upieczone małżonki decydują się na nałożenie symbolu małżeństwa i narzeczeństwa na ten sam palec – serdeczny prawej dłoni. Inne – chcąc uniknąć efektu przesycenia – postanawiają założyć symbol narzeczeństwa na lewą dłoń, zmienić palec lub w najgorszym wypadku zaprzestać noszenia pierścionka zaręczynowego.

Dopiero po podjęciu tej decyzji należy przystąpić do zakupu obrączek. Kobiety, które chcą nosić oba pierścionki na jednym palcu, powinny postawić na stosunkowo wąskie obrączki o takim samym profilu jak symbol narzeczeństwa. Strzałem w dziesiątkę będzie także wybór tego samego kruszcu, to on w razie potrzeby stanie się fundamentem dopasowania. Przykładowo, jeśli posiadasz pierścionek z czarnego złota, postaw na czarne obrączki ślubne.

obrączki ślubne ciekawostki obrączka
Obrączki i pierścionek z kolekcji This is Love jubilera Savicki, to perfekcyjny wybór

This is Love – kolekcja stworzona do wyrażania miłości

Kobiety, które marzą o noszeniu obu symboli miłości na serdecznym palcu prawej dłoni, powinny zapoznać się z kolekcją This is Love z oferty jubilera Savicki. Znajdziemy w niej przepięknie pierścionki zaręczynowe w stylu halo, występujące w wielu wariantach. Do wyboru mamy aż 3 kolory złota, które mają swoje odpowiedniki w obrączkach ślubnych. Centralny klejnot możecie wybrać spośród wielu wyjątkowych kamieni o perfekcyjnym szlifie, który lśni otulony licznymi brylancikami.

Uzupełnieniem wizytówki narzeczonej będzie obrączka ślubna o charakterystycznym zagłębieniu, idealnie dopasowującym się do kształtu korony pierścionka. Całość prezentuje się fenomenalnie. Równie piękne komplety możecie skomponować przy pomocy biżuterii z kolekcji Dream, The Journey oraz Share Your Love. Te i inne obrączki ślubne gotowe do stworzenia perfekcyjnego duetu z pierścionkiem znajdziecie na stronie internetowej jubilera Savicki: https://savicki.pl/obraczki-slubne.

Czy obrączka ślubna i pierścionek zaręczynowy muszą być w tym samym stylu?

Dopasowanie do siebie obu symboli miłości nie musi oznaczać wyboru dwóch podobnych ozdób. Chociaż stworzenie spójnej całości przy pomocy pierścionków w tym samym stylu jest idealnym rozwiązaniem, niemniej wcale nie musimy z niego korzystać. Zestawienie np. minimalistycznego pierścionka zaręczynowego z wystawną obrączką ślubną z cyrkoniami może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Dopasowywanie na zasadzie kontrastu pozwoli na zbalansowanie całości. Połączenie prostego pierścionka z minimalistyczną obrączką dla wielu z nas mogłoby wydać się zbyt pospolite. Dla innych zaś bogato zdobiony symbol narzeczeństwa tuż obok wystawnego symbolu małżeństwa mógłby sprawić, że efekt stałby się zbyt wystawny. Jest to jednak kwestia gustu. Pamiętajmy, że tak istotna biżuteria, jaką są symbole miłości, powinna w pełni wpisywać się w indywidualne poczucie estetyki, zatem w trakcie dopasowywania obrączek do pierścionka kierujcie się przede wszystkim własną

najrzadsze choroby świata ciekawostki schorzenia medycyna Poprzedni post Najrzadsze choroby świata
herb Maków Mazowiecki ciekawostki atrakcje zabytki Następny post Wyjątkowe ciekawostki o Makowie Mazowieckim