Najpiękniejsza pupa świata

pupa pośladki kobiety ciało

Najpiękniejsza pupa świata     

Dzięki konkursowi Sloggi wiemy, kto jest właścicielką oraz właścicielem najpiękniejszej pupy świata – w kategorii kobiecej oraz męskiej

Kristina Dimitrova z Bułgarii (lat 19) zdobyła tytuł „Najzgrabniejszej damskiej pupy świata”, a Andrei Andrei z Rumunii (lat 24) – otrzymał tytuł „Najzgrabniejszej męskiej pupy świata”. Finał konkursu odbył się wczoraj w Monachium (Niemcy). Jury wybrało zwycięzców spośród 42 finalistów z 26 krajów świata. Wcześniej każdy mógł zgłosić swoją pupę poprzez stronę sloggi.com (zgłosiło się 15 tysięcy kandydatów czyli internauci mieli do oceny 30 tysięcy półdupków). Zwycięzcy oprócz nagród wysokości 10.000 euro, otrzymali także polisę ubezpieczeniową na swoje pupy.
2007-11-01

Zobacz też: 
> Ciekawostki erotyczne

Nagie zakonnice     

Zakonnice z północnych Włoch pozowały nago do kalendarza, aby uzyskać środki na utrzymanie klasztoru

Znany już pomysł innych kobiet, które pozowały nago do kalendarzy, aby uzyskać pieniądze na szlachetne cele, dotarł do zakonnic cysterek z miejscowości Vittorio Veneto w północnych Włoszech.

Siostry zgodziły się pozować nago do kalendarza. Obecnie jest on sprzedawany pielgrzymom odwiedzającym ich klasztor. Chcą w ten sposób uratować klasztor, gdyż grozi im eksmisja, a budynek klasztoru ma być przeznaczony na inne, nie-zakonne cele.

Nagie siostry znajdujące się na zdjęciach modlą się, pracują w ogródku, szyją i haftują. Jest też zdjęcie upamiętniające wizytę papieża Jana Pawła II w klasztorze, w czerwcu 1985 roku.

Burmistrz miasteczka uznał wydanie kalendarza za skandal. Będzie pisać w tej sprawie skargę do Watykanu.
2007-12-27

Pozdrowienia z zaświatów     

88-latek z USA zmarł, a wkrótce jego znajomi otrzymali pocztówki z podpisanymi przez niego życzeniami świątecznymi

Chet Fitch z Oregonu (USA) ten żart przygotowywał od 20 lat, wraz ze swoją fryzjerką Patty Dean. Wciąż uzupełniał listę adresów i nazwisk znajomych, którzy mieli otrzymać od niego niezwykłą przesyłkę z zaświatów. Oboje uzgodnili, że gdy Dean umrze, znajoma wyśle na przygotowane adresy pocztówkę świąteczną dla każdego z jego znajomych.

Na tydzień przed śmiercią, w październiku 2007, Chet powiedział do fryzjerki: „Sądzę, że będziesz mogła wysłać kartki jeszcze w tym roku”.

Fryzjerka spełniła życzenie Cheta: dwa miesiące po jego śmierci jego trzydziestu czterech znajomych otrzymało podpisane przez niego pocztówki świąteczne, z życzeniami bożonarodzeniowymi, kończącymi się tak: „Pewnie spotkam się z wami wcześniej, niż się spodziewacie”. Obok jego nazwiska w podpisie był też adres nadania tej rzekomej korespondencji: Niebo.

– Chet zawsze chciał śmiać się ostatni – powiedziała jedna z jego znajomych.
2007-12-26

Chuck Norris pozywa wydawcę dowcipów

Chuck Norris – mistrz karate znany z filmów, pozwał do sądu amerykańskie wydawnictwo Penguin, które opublikowało dowcipy na jego temat

W listopadzie 2007 r. ukazała się książka amerykańskiego wydawnictwa Penguin „The Truth About Chuck Norris: 400 facts about the World’s Greatest Human”. Jej autorem jest właściciel dwóch sporych serwisów internetowych, prezentujących żartobliwe, całkowicie zmyślone „fakty” z życia Chucka Norrisa. Sprawę wkrótce rozpatrzy sąd w Nowym Jorku, w dzielnicy Manhattan.

Dowcipy o mistrzu karate, który zagrał w ponad 20 filmach, przedstawiające go jako osobę wszechmocną i wszechmogącą, które pojawiły się w roku 2005, Chuck Norris traktował jako przejaw popularności. Początkowo były to dowcipy w języku angielskim, ale szybko zaczęto tłumaczyć je na inne języki i dzięki internetowi rozlały się po całym świecie. Norris stał się jeszcze bardziej popularny, także w Polsce. Także tu dotarła moda na dowcipy o Chucku Norrisie, a internetowe strony z dowcipami o nim, biły rekordy popularności.

Norris zmienił zdanie po tym, jak dowcipy ukazały się w formie książkowej wydanej przez duże wydawnictwo, tym bardziej że niedawno oficjalnie poparł w kampanii wyborczej gubernatora Arkansas Mike’a Huckabee’a. Norris szczególnie poczuł się dotknięty dowcipami szowinistycznymi i rasistowskimi, oskarżył wydawców o wykorzystywanie jego wizerunku bez jego zgody. Wydawnictwo Penguin na razie nie komentuje tej sprawy.

Czy z internetu znikną wkrótce dowcipy o Norrisie, czy może będzie ich teraz jeszcze więcej – wkrótce sami się przekonamy.

Kilka lat temu przedstawiciele Adama Małysza zapowiadali podanie do sądu wydawcy dowcipów o skoczku, ale po druzgocących opiniach wyrażonych w mediach przez polskich prawników – specjalistów od prawa autorskiego, zrezygnowali z tego pomysłu.
2007-12-23

Polacy są szczęśliwi     

Według najnowszych badań, 3/4 Polaków jest szczęśliwych. A w ogóle, to mężczyźni są bardziej szczęśliwi niż kobiety

Niedawno przepytano 18 tysięcy Polaków i okazało się, że statystycznie aż 76 procent Polaków jest szczęśliwych – z sytuacji finansowej rodziny i sytuacji gospodarczej kraju, więc z optymizmem patrzy w przyszłość. Jest to najlepszy wynik od czasów, gdy Polska przestała być krajem socjalistycznym.

Nieco inne badania nad szczęściem przeprowadzili niedawno naukowcy z Uniwersytetu Pensylwanii (USA). Badali kto jest bardziej szczęśliwy: mężczyźni czy kobiety. Wyszło, że ci pierwsi. Bo kobiety aż 23 godziny tygodniowo przeznaczają na domowe obowiązki, a mężczyźni tylko dwie godziny. O dziwo, w USA szczęśliwych jest tylko 16 procent mężczyzn i 22 procent kobiet.

Zatem Polacy wreszcie są w czymś lepsi od Amerykanów – jesteśmy od nich większymi optymistami.
2007-10-01

Informacje (c) Sadurski.com 2007

Zobacz też: 
> Wiersze na Walentynki
> Przesądy ciążowe
> Lakier do paznokci ciekawostki