Ciekawostki dla dorosłych

erotyczne ciekawostki dla dorosłych

Łechtaczki, penisy, masturbacja, erekcja, rozdziewiczanie – to tylko niektóre tematy naszego oryginalnego zestawu. Ciekawostki dla dorosłych – seksualne fakty

Erotyczne ciekawostki – 1

1) W łechtaczce kobiety jest 8000 włókien nerwowych czyli 2 razy więcej niż w męskim członku.

2) Wśród ssaków naczelnych człowiek ma (proporcjonalnie do ciała) największego penisa, a szympans największe jądra.

3) Naukowcy z University of Sydney: Osoby które się masturbują, rzadziej chorują na zapalenie pęcherza moczowego, cukrzycę i raka prostaty. Nie mają problemów z bezsennością i depresją oraz są bardziej odporne na infekcje.

4) Czy można mieć erekcję po śmierci? Okazuje się, że tak – pod warunkiem, że mężczyzna kończy życie przez powieszenie. Zjawisko nazywane „anielską żądzą” spowodowane jest naciskiem na móżdżek i urazami rdzenia kręgowego.

> Ciekawostki o śmierci

5) Od tysiącleci mężczyźni chcieli mieć większe penisy. Kamasutra miała na to swój sposób: należało przez 10 nocy spać na brzuchu tak, aby członek zwisał swobodnie z (specjalnie przygotowanego) łóżka. A przed snem należało spożyć włosy trującego insekta. Członek miał spuchnąć i takim już na zawsze pozostać.

6) Ponieważ trudno jest rozróżnić samca od samicy, pingwiny kopulują z tym, kto akurat znajdzie się w zasięgu wzroku.

> Ciekawostki o pingwinach

erotyczne ciekawostki dla dorosłych
Ciekawostki dla dorosłych

Ciekawostki dla dorosłych – 2

7) Alfred Kinsey, profesor zoologii na Uniwersytecie Indiana, spotkał się z 3,5-tysiącem mężczyzn i obejrzał ich penisy we wzwodzie. W swojej pracy naukowej z 1948 r. „Zachowanie seksualne mężczyzny” opisał wyniki badań. Przeciętny członek w stanie wzwodu miał 15,7 cm długości, najdłuższy – 26,7 cm, najkrótszy 2,2 cm. Badanie dotyczyło też grubości penisów. Średnia wyniosła 12 cm, najgrubszy w zwodzie miał 20 cm, a najcieńszy 5,7 cm.

8) 20-letnia prostytutka wynajęła mieszkanie w 80-metrowym wieżowcu wybudowanym blisko piłkarskiego stadionu FC Luzern. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę: każdy, kto chce obejrzeć mecz i równocześnie pociupciać, czuje się u niej jak w raju. Cena: 100 franków, czyli niewiele więcej niż bilet na mecz. To znaczy, że seks jest prawie gratis.

> Ciekawostki piłkarskie

9) Podobno kobiety czytające romanse, uprawiają seks dwa razy częściej niż pozostałe. Wniosek? Kupuj żonie romanse!

10) Kostium króliczka Playboya był pierwszym ubraniem służbowym, który zarejestrowano w urzędzie patentowym w USA.

11) Jeśli chodzi o zwierzęta, najwięcej homoseksualistów jest wśród nietoperzy.

12) Według przekazów, Fatefehi – król Tonga (archipelag koło Australii) w latach 1770-1784 rozdziewiczył swym „przyrządem” 37.800 kobiet. Daje to średnio ok. 2,7 tys. dziewic rocznie czyli 7,4 na dobę. Król Samiuela Fatafehi Laufilitonga Tuita żył w latach 1794-1865 i poza powyższym rekordem (nie wiemy czy prawdziwym) prawdopodobnie niczym innym nie zasłynął.

Ciekawostki dla dorosłych: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Dowcipy erotyczne
> Ciekawostki o penisach zwierząt

dowcipy erotyczne dla dorosłych kawały humor
> Kawały dla dorosłych