Ludzie Dobrego Humoru. 2001-2022

Partia Dobrego Humoru elita Partii Dobrego Humoru

Elita Partii Dobrego Humoru

Partia Dobrego Humoru (w skrócie: PDH, w świecie znana jako Good Humor Party) powstała w Polsce, w 2001 roku. Ma kilka tysięcy członków w wielu krajach, a składka członkowska wynosi 3 uśmiechy dziennie.

Jej członkowie, to osoby optymistyczne, lubiane przez innych, z dużym poczuciem humoru i pozytywnie nastawione do życia. Artyści, satyrycy, aktorzy, ludzie wielu profesji i zainteresowań. Wielu z nich, to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Cieszą się autorytetem i gdy nadarza się okazja, na różne sposoby wywołują radość i szczęście na twarzach innych ludzi. Oto osoby, które takie właśnie są!

Partia Dobrego Humoru Good Humor Party dowcipy humor
Partia Dobrego Humoru – Good Humor Party
Parada Pułaskiego Nowy Jork Partia Dobrego Humoru PDH Manhattan transparent wieżowce Good Humor Party
Szczepan Sadurski – założyciel i przewodniczący PDH. Nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata, jest zapraszany na eventy od USA przez Europę po Australię. Także rysownik prasowy, dziennikarz i felietonista oraz satyryczny komentator rzeczywistości w mediach. Rozsławia partię na setki sposobów. Tu – podczas Parady Pułaskiego na Piątej Alei Manhattanu, w Nowym Jorku.
aktorka Katarzyna Figura Partia Dobrego Humoru
Aktorka Katarzyna Figura od czerwca 2022 jest w Partii Dobrego Humoru. Przemiła i skromna osoba, prawdziwa gwiazda.
Chuck Norris sobowtór Jacek Pieniążek
Jacek Pieniążek – znany sobowtór Chucka Norrisa. Jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Zawsze uśmiechnięty i otwarty na nowe wyzwania. W PDH od lat.
Conrado Moreno Szypowski Partia Dobrego Humoru
Conrado Moreno Szypowski też jest w Partii Dobrego Humoru. Osobowość medialna, konferansjer, od 2011 jeden z prowadzących losowania Totalizatora Sportowego, w Radiu dla Ciebie prowadzi audycję „Życie jak w Madrycie”. Pozytywny człowiek i profesjonalista.
Artur Barciś Partia aktor Dobrego Humoru
Znany i lubiany aktor Artur Barciś jest w PDH od dawna. Osoba pozytywna, niezwykle miła i z bardzo poukładanym poglądem na świat, czego wiele osób może mu zazdrościć.
Kevin Aiston Partia Dobrego Humoru
Kevina Aistona poznaliśmy dzięki telewizyjnemu programowi „Europa da się lubić”. Najbardziej znany Anglik w Polsce, showman, a ostatnio także kucharz. Pozytywny facet, jakich mało.
elita Partii Dobrego Humoru znani ludzie Partia Dobrego Humoru
Wśród plejady znanych osób, którzy mieli okazję otrzymać legitymację PDH i na pewno nie obrażą się, że ten fakt tu przypominamy, są: Jurek Owsiak, Dorota Wellman, prof. Leszek Balcerowicz i Tadeusz Drozda. Nikomu nie musimy ich przedstawiać!
Kabaret Młodych Panów Partia Dobrego Humoru
Znany i lubiany Kabaret Młodych Panów też jest w Partii Dobrego Humoru. Artystów kabaretowych mających takie legitymacje jest znacznie więcej.
Maciej Kulhawik iluzjonista król Wrocławia Partia Dobrego Humoru
Iluzjonista Maciej Kulhawik – król Wrocławia. Nieustannie udowadnia, że niemożliwe jest możliwe. Wszystko umie wyczarować, poza jednym – legitymację PDH dostał pocztą.
profesor Jan Miodek Partia Dobrego Humoru
Językoznawca, profesor Jan Miodek (telewizyjne programy: Ojczyzna polszczyzna, Słownik polsko@polski) również jest w Partii Dobrego Humoru.
satyryk Stanisław Szelc Elita Partii Dobrego Humoru
Stanisław Szelc z Kabaretu Elita dał sobie postawić na głowie Wesołego Wieżowca – siedzibę Partii Dobrego Humoru. Prawdziwa dusza towarzystwa! Z prawej Sadurski, szef PDH i talia legitymacji partyjnych, które zaraz powędrują do nowych członków.
elita Partii Dobrego Humoru święty Mikołaj
Legitymację Partii Dobrego Humoru z wyjątkowym numerem 4000 otrzymał święty Mikołaj. To było już ładnych parę lat temu, ale mimo wieku na pewno jeszcze pamięta.
wesoły wieżowiec PDH Happy Skyscraper Good Humor Party Partia Dobrego Humoru
Bartek Stolarczyk, pilot wycieczek do różnych krajów świata, który wszystko umie załatwić. W Barcelonie Wesoły Wieżowiec usiadł mu na ramieniu.
Wesoły Wieżowiec Happy Skyscraper Partia Dobrego Humoru
Wesoły Wieżowiec czyli Happy Skyscraper od 2012 r. podróżuje, niosąc uśmiech i radość. Oto skromny zestaw zdjęć, spośród tysięcy zrobionych na całym świecie. USA, Indonezja, Turcja, Niemcy, Polska.
elita Partii Dobrego Humoru Gdańsk 2001
Wszystko zaczęło się w 2001 roku, w Gdańsku. Wystawa satyryczna na Starym Mieście, z prawej Skiba. Tego dnia odbyła się wesoła demonstracja oraz wręczono pierwsze legitymacje najbardziej wesołej organizacji świata.

Elita Partii Dobrego Humoru: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Partia Dobrego Humoru – strona główna
> Najważniejsze informacje / ciekawostki o PDH
> Wesoły Wieżowiec