koniec świata przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok Nostradamus 2020 Ojciec Pio Jackowski

Przepowiednie na rok 2020 właśnie się spełniają

Czas czytania:9 minut/y, 20 sekund/y

Koronawirusem żyje obecnie cały świat. Pandemia śmiertelnego wirusa wywołującego chorobę Covid-19, wiosną 2020 roku zdominowała nasze codzienne życie. Z uwagą śledzimy kolejne niepokojące informacje, dochodzące z Polski i innych krajów świata. Media odnotowują tysiące kolejnych zachorowań i setki kolejnych zmarłych. Czy epidemię, która paraliżuje świat, można było przewidzieć? Jak słynni jasnowidze widzą przyszłość świata w roku 2020?

Baba Wanga, Nostradamus, Kaede Uber, ojciec Czesław Klimuszko, Krzysztof Jackowski, Wojciech Glanc, Sylvia Browne, Dean Koontz

Baba Wanga. Co się wydarzy w 2020 roku?

Bułgarska jasnowidzka Baba Wanga (1911-1996) miała wizje przyszłości i dar przepowiadania tego, co się wydarzy. Przewidziała dojście Hitlera do władzy, katastrofę w Czarnobylu, zamachy na WTC w Nowym Jorku, rozpad ZSRR i obecny konflikt Rosji z Ukrainą, także powstanie tak zwanego Państwa Islamskiego.

Baba Wanga przepowiadała też przyszłość konkretnym osobom i rozpoznawała ich choroby. Do jej domu przybywały tłumy ludzi, a w 1942 r. odwiedził ją nawet car Borys III (1894-1943).

Baba Wanga przepowiednie 2020 rok jasnowidz
Baba Wanga, słynna jasnowidzka z Bułgarii. Foto: Пакко / cc by-sa 3.0

Baba Wanga zmarła w 1996 roku, lecz pozostawiła wizje tego, co świat czeka w przyszłości. Jak wyglądały jej wizje na rok 2020? Niestety nie były to wizje optymistyczne. Stwierdziła, że prezydent USA zapadnie na nieznaną wcześniej chorobę. W jej wyniku straci słuch i będzie miał raka mózgu. Władcę Rosji Władimira Putina czeka podobno zamach na życie. Nie wyjawiła, jaki będzie jego wynik.

Według Baba Wangi w 2020 roku w Azji wydarzy się wielka katastrofa. W Rosji spadnie z nieba wielki meteoryt, wywołując ogromne straty.

apokalipsa koniec świata III wojna światowa przepowiednie 2020 rok
III wojna światowa czyli apokalipsa końca świata? Takie wizje co chwilę się pojawiają

Nostradamus – przepowiednie na rok 2020

Michel de Nostredame (1503-1566) znany jest jako Nostradamus. W języku francuskim pisał czterowiersze – centurie, opowiadające o przyszłości świata. Wiele z nich było zaskakująco trafnych. Z historii najnowszej – zamach na prezydenta Kennedy’ego, użycie bomby atomowej, wybuch II wojny światowej.

Co Nostradamus przewidział dla świata na rok 2020? Pogorszenie sytuacji ekonomicznej mieszkańców Europy, które rozpocznie się we Włoszech. Na świecie ma upaść wiele banków, co wszyscy odczujemy na własnych kieszeniach.

Nostradamus ciekawostki jasnowidz centurie przepowiednie koniec świata 2020 rok
Nostradamus trafnie przewidział szereg przyszłych wydarzeń. Pisał też o roku 2020

Według Nostradamusa dominujące znaczenie w świecie mają stracić Stany Zjednoczone. Będzie to spowodowane prowadzeniem nieodpowiedzialnej polityki. Amerykanom będzie się żyło coraz gorzej.

Upadnie Reżim w Korei Północnej, a jej przywódca będzie się salwował ucieczką, najprawdopodobniej do Rosji. W 2020 roku Australię czeka wielki pożar (to już się spełniło), a Europę wielka powódź, która dotknie Wielką Brytanię, Włochy, Węgry i Czechy.
> Ciekawostki o Nostradamusie

giełda przepowiednie na 2020 rok
Krach światowych finansów w roku 2020 wieszczą niektórzy analitycy i ekonomiści

Rok 2020 – załamanie światowej gospodarki?

Niepokojące wizje mają nie tylko jasnowidze, ale też analitycy zajmujący się ekonomią. Profesor Nouriel Roubini (wykładowca Stern School of Business przy Uniwersytecie Nowojorskim), który przewidział załamanie na rynku nieruchomości sprzed ponad 10. lat w USA) oraz włoski ekonomista Brunello Rosa uważają, że w 2020 roku świat czeka globalny kryzys finansowy oraz recesja. Znacznie poważniejsze niż to, co przeżyliśmy niedawno. Nie będzie instrumentów ekonomicznych, które tym razem mogą pomóc w tym kryzysie. Gospodarka Zachodu zbiednieje, Unia Europejska przeżyje wstrząsy, a do władzy w kolejnych krajach dojdą populiści.

Londyn Powódź katastrofy kataklizmy III wojna światowa armageddon przepowiednie 2020 rok
Nostradamus przepowiedział powódź, która w 2020 roku nawiedzi Wielką Brytanię

Kaede Uber – przepowiednie na rok 2020

Szukając innych przepowiedni dla świata na rok 2020, docieramy do Kaede Uber – młodej dziewczyny z Francji, której przepowiednie po raz pierwszy pojawiły się w mediach w 2011 roku. Niedawno obwieściła, że Rosja znów stanie się światową potęgą, stąd jej duża popularność właśnie w Rosji. Według Kaede Uber, w 2020 roku świat czeka katastrofa ekologiczna i konflikty na tle politycznym. Mogą one przerodzić się w światowy konflikt militarny. Czyżby czekała nas III wojna światowa?

Kalendarz Majów. Koniec świata w 2020 roku?

Według starożytnych Majów, koniec świata (a raczej koniec pewnej epoki w dziejach świata) miał nastąpić 21 grudnia 2012 roku. Wyliczenia te podważał słynny brytyjski naukowiec Stephen Hawking (1942-2018). Obliczył, że Majowie dni świąteczne przez pomyłkę liczyli podwójnie. To oznacza, że koniec ich kalendarza nie nastąpi w 2012 roku, lecz 8 lat później – w roku 2020. Jak Hawking rozumiał określenie “koniec świata”? Mówił o “końcu cywilizowanego świata”, i nie wiadomo, co konkretnie miał na myśli.

Krzysztof Jackowski – przepowiednie na rok 2020

Coraz chętniej swymi wizjami przyszłości dzieli się polski jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski. Co w końcu 1919 r. zapowiedział na rok 2020?

Polityczne konflikty polskiego rządu z Unią Europejską i strajki polskich rolników. W jego wizji w pierwszej turze wyborów prezydenckich zwycięży Andrzej Duda, a przed wyborami wydarzy coś niespodziewanego, co mu w tym bardzo pomoże. Czyżby chodziło o koronawirusa?

Jackowski na 2020 rok przepowiedział także katastrofę samolotu w Polsce, mającą związek z błędem w nawigacji. Także bardzo wczesną wiosnę. A w świecie? Przełomowe odkrycie naukowców, związane z kodem genetycznym DNA. Upadek rządu jednego z państw i konieczność rozdawania żywności jego obywatelom. Jackowski dostrzegł też wielki, ważny budynek w Europie, cały w płomieniach i związane z tym zamieszki.

Gdyby powyższe wizje się nie sprawdziły dodajmy, że w ostatnich latach Jackowski dosyć często się mylił.

ojciec Pio stygmaty przepowiednie 2020 rok
Ojciec Pio. Stygmaty na jego rękach przypominały ręce ukrzyżowanego Chrystusa

Ojciec Klimuszko wieści III wojnę światową

Franciszkanin, także wizjoner i jasnowidz, ojciec Czesław Klimuszko (1905-1980), jest też znany jako „jasnowidz z Elbląga”. Przewidział m.in. wybór Jana Pawła II na papieża, II wojnę światową. Wskazał, gdzie leżą zwłoki zamordowanego premiera Włoch Aldo Moro (1916-1978) opowiedział, jak zginął major Hubal Henryk Dobrzański (1897-1940). To tylko część jego przepowiedni, które się sprawdziły. Zmarł w 1980 roku, lecz jego wizje pozostały i budzą dreszcz emocji.

Nie podał w którym to będzie roku, ale jedna z jego wizji przypomina czasy, w których aktualnie żyjemy:

“Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na małych, okrągłych stateczkach. Po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. (…) “Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne!”

apokalipsa koniec świata III wojna światowa przepowiednie 2020 rok
Czy wkrótce czeka nas III wojna światowa i koniec świata? Przepowiednie na rok 2020

Tragedia, jaka ma wydarzyć się we Włoszech w jego wizjach, jest dopiero zapowiedzią armagedonu.

“Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza i obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna, piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop zacznie się w Gibraltarze i wychlupnie do środka Hiszpanii. Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą”.

Taki opis może oznaczać wybuch wojny nuklearnej. Według Klimuszki rozpęta się wtedy wielka wojna. Obejmie wiele krajów i szczęśliwie ominie terytorium Polski, gdzie zginie kilka procent ludności.

Klimuszko przyszłość Polski widział w różowych barwach. Czy dlatego, że tu mieszkał, więc Polska była dla niego krajem szczególnym? Co stanie się po strasznej wojnie? Według Klimuszki Polska stanie się „źródłem nowego prawa na świecie”.

“Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby tutaj żyć”…

żołnierze wojny ciekawostki wojna bitwa
Ojciec Klimuszko po III wojnie światowej widzi świetlaną przyszłość dla Polski. Przepowiednie na rok 2020

Ojciec Pio i straszna przepowiednia wojny

Ociec Pio (1887-1968), jeden z najbardziej znanych wizjonerów, nie miał konkretnych wizji na rok 2020, jednak jego wizje III wojny światowej mogą budzić strach. Według niego w kolejnej wojnie światowej zginie znacznie więcej ludzi niż w obu wcześniejszych wojnach światowych łącznie. Znikną miasta i wsie, a konflikt militarny bez wypowiedzenia, zacznie się na południu Europy. Na krótko przed tym, z nocnej mgły wyłoni się ogromny głaz. Z południa nadlecą czarne i szare ptaki, a czołgi będą miażdżyć ludzi. Jego wizje od lat są popularne w Polsce z konkretnego powodu. Według Ojca Pio w tym strasznym konflikcie najmniej ucierpi terytorium naszego kraju.

Sylvia Browne przewidziała koronawirusa

Pisarka Sylvia Browne mająca zdolności jasnowidzenia, występowała w amerykańskich mediach, zyskując popularność. Twierdziła, że ma dar kontaktowania się z duchami i może przepowiadać przyszłość.

Choć wiele jej “przepowiedni” się nie spełniło i były po prostu nietrafione, jest rzecz, którą warto przypomnieć. W 2008 r. ukazała się jej książka „End of days”. Napisała tam, że w roku 2020 na cały świat rozprzestrzeni się choroba podobna do zapalenia płuc. Będzie atakować płuca i oskrzela i będzie trudna do wyleczenia. A potem nagle i nieoczekiwanie zniknie, aby równie nieoczekiwania powrócić 10 lat później.

Sylvia Browne przepowiednie-na-rok 2020 koronawirus epidemia
Okładka książki Sylvia Browne z 2008 roku, w której jest o światowej epidemii w 2020 roku

Pisarz Dean Koontz i chiński wirus z Wuhan

Gdy świat żyje pandemią śmiertelnego koronawirusa, przypomniano sobie o książce amerykańskiego pisarza, Deana Kuntza. Powieść “The eyes od darkness” (Oczy ciemności) została wydana w 1981 roku czyli 38 lat przed tym, jak w chińskim mieście Wuhan pojawił się koronawirus. W powieści chiński naukowiec ucieka z chińskiego Wuhan do USA z dyskietką, na której jest broń biologiczna o nazwie… Wuhan-400.
> Tu więcej

Zobaczył epidemię w Chinach i we Włoszech

Czy epidemię koronawirusa, która obecnie pochłania dziennie setki, a nawet tysiące ofiar na całym świecie, można było zobaczyć we śnie, na kilka miesięcy wcześniej zanim się pojawiła?

Zadziwiający sen miał Wojciech Glanc, polski wróżbita, tarocista, jasnowidz i hipnotyzer mieszkający w Berlinie. O swym śnie opowiedział w filmie, umieszczonym w sieci 27 lipca 2019 roku. Oto kilka fragmentów zarejestrowanych przez niego na nagraniu:

“Pierwszy najważniejszy obraz jaki widziałem, to grupa Chińczyków w dziwnych ubraniach, z dziwnymi, specyficznymi maskami na twarzy, jakby filtrującymi powietrze, którzy szli koło Koloseum, koło placu św. Piotra w Watykanie i pryskali czymś na ludzi, budynki. Miałem wrażenie, że ci ludzie zaczynają się dziwnie zachowywać, jakby byli chorzy”...

pierwszy koronawirus w Polsce ciekawostki Polska Wuhan epidemia
Epidemia w Chinach i Włoszech, zamknięte miasta, ludzie w maseczkach – teraz to rzeczywistość

“Słyszałem włoskie okrzyki. I wszędzie Chińczycy, którzy chodzili z takimi dziwnymi rozpryskiwaczami”…

“Miałem wrażenie, że powstają dziwne mury na granicach miast i państw. Widziałem pociągi, które przejeżdżają puste, albo stoją puste. Widziałem puste dworce. Za każdym razem, kiedy byłem przenoszony w śnie w różne okolice, pojawiał się dziwny bezruch, dziwna cisza, towarzyszyło temu poczucie strachu”…

“Cały czas mi chodzi po głowie obraz Chińczyków, którzy chodzą i pryskają, poruszają się w takich dziwnych maskach… Widzę kaszlącego, zwijającego się z bólu papieża. Do tego pojawia się też Angela Merkel zabrana przez Chińczyków w kombinezonach, kaszląca”.

Czy te wizje z snu nie są ponurą rzeczywistością, w której aktualnie żyjemy?

III wojna światowa armageddon przepowiednie 2020 rok świat
Takie kataklizmy chętnie oglądamy w filmach katastroficznych

Skąd biorą się przepowiednie?

Jak to możliwe, że są ludzie, którzy mają niezwykły dar widzenia przyszłości? Dlaczego “widzą” więcej, niż pozostali ludzie?

Angielski poeta William Blake (1757-1827) twierdził, że poematy tworzy pod wpływem czegoś, co jest z innego świata. Wiersze Portugalczyka Fernando Pessoa (1888-1935) powstawały w transie. Były pisane różnymi charakterami pisma. Pessoa twierdził, że nie jest prawdziwym autorem tych tekstów, a podczas pisania kontaktuje się z innym światem. Wspomniana wyżej Baba Wanga sprawiała wrażenie, jakby łączyła się z kimś (czymś), kto podpowiada jej informacje. Osób, które tak twierdziły, było więcej.

Niektórzy twierdzą, że istnieje “gdzieś” bank informacji na temat wszystkiego, także przyszłości. Trzeba tylko umieć się z nim połączyć, aby uzyskać potrzebne informacje.
> Tu więcej

Przepowiednie na rok 2020: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Ciekawostki o koronawirusie
> Największe epidemie w historii świata
> Koronawirus – najlepsze memy

alternator samochodowy Poprzedni post Alternator samochodowy – najważniejsze informacje
katedra gnieźnieńska Gniezno ciekawostki atrakcje zabytki stolice Polski ciekawostki dla dzieci Następny post Ciekawostki o Gnieźnie