Trójmiasto atrakcje na wesele Gdańsk event weselna atrakcja w Gdańsku

Trójmiasto atrakcje na wesele: karykaturzysta

Czas czytania:3 minut/y, 33 sekund/y

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice. Wśród wyjątkowych atrakcji weselnych Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz woj. pomorskiego – jest usługa rysowania karykatur na żywo. Dlaczego taka usługa w wykonaniu artysty nazywanego “jednym z najszybszych karykaturzystów świata” cieszy się coraz większą popularnością? Trójmiasto atrakcje na wesele

Płacisz za jedną atrakcję, otrzymujesz kilka

Goście wesela przyszli po to, aby radośnie spędzić czas, w miłym gronie. Organizatorzy wesela z Trójmiasta którzy chcą wywołać dużo uśmiechu na twarzach uczestników – już nie muszą liczyć tylko na znaną wszystkim fotobudkę i podobne znane atrakcje weselne. Goście wesela które miało miejsce w Trójmieście, radośnie spędzą czas podczas pozowania przed mistrzem kreski i szybko wrócą do weselnej zabawy ze swoim dowcipnym portretem. A potem jeszcze długo będą wspominać uroczystość, oglądając swoje podobizny, np. wiszące na ścianie, w ramce.

Trójmiasto atrakcje na wesele Sopot event
Znany karykaturzysta sfotografował swój rysunek w Sopocie. Trójmiasto atrakcje na wesele i event

Dlaczego najszybszy karykaturzysta na wesele?

Szczególnie przy firmowych eventach i weselach w Trójmieście, w których uczestniczy duża liczba gości, warto zadbać aby jak najwięcej osób (a może nawet wszystkie) otrzymała tę wyjątkową pamiątkę. To oznacza konieczność wynajęcia profesjonalnego karykaturzysty eventowego. Nie pierwszego z brzegu, ale takiego, który w tym fachu spędził wiele lat, więc obrazki spod jego ręki wychodzą w bardzo szybkim tempie.

Nieważne jest miejsce zamieszkania artysty, czy koszt dojazdu. Ponieważ honoraria zarówno amatorów, jak i znakomitych artystów profesjonalnych o dziwo są zbliżone, należy postawić na talent i szybkość rysowania. Obrazki mają być podobne do rysowanych osób oraz dowcipne, a równocześnie wykonane w ekspresowym tempie. To zapewnia artysta, którego podpis i rysunki znasz z prasy i TV. Szczepan Sadurski, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Trójmiasto atrakcje na wesele Gdynia event atrakcje weselne w Gdyni
Trójmiasto atrakcje na wesele w Gdyni? Już wiesz, kto!

Trójmiasto atrakcje na wesele i event

Wiele osób nie wierzy, że można stworzyć dowcipny portret zaledwie w 100 sekund. Nie tylko w Trójmieście pokutuje stereotyp, że na wykonanie jednej karykatury (jak u karykaturzystów ulicznych) artysta musi poświęcić co najmniej kwadrans czasu. Oczywiście nie można porównać efektownej karykatury na którą poświęcono kilka godzin czasu ze szkicem, na którego wykonanie artysta poświęcił 15 albo np. 8 minut albo 100 sekund. Ale też talentu artystów nie sposób porównywać. Szybki szkic znakomitego artysty może być znacznie lepszym artystycznie dziełem niż wielogodzinna praca amatora, prawda?

weselne karykatury na żywo karykaturzysta
Przykłady karykatur Sadurskiego, powstających w rekordowym czasie

Karykatury eventowe na weselach w Trójmieście powstają po to, aby były sympatycznym wspomnieniem do imprezie. A jak już zaprosić karykaturzystę na wesele w Trójmieście – to niech w kilka godzin narysuje nie 15 osób, ale np. setkę. Cena za usługę jaka będzie do zapłacenia, będzie podobna – bo płacisz za czas pracy karykaturzysty.

karykaturzysta Gdańsk Kartuzy województwo pomorskie
Województwo pomorskie. Sadurski sfotografował swój obrazek, gdy zapraszano go do Gdańska i Kartuz

Profesjonalny karykaturzysta W Gdańsku, Sopocie, Gdyni

Organizatorzy eventów i wesel w Trójmieście wielokrotnie zapraszali na imprezy mistrza kreski, Sadurskiego. To gwarancja jeszcze lepszej zabawy uczestników eventu – niezależnie czy jest to Gdańsk, Sopot, Gdynia, czy inne miejscowości województwa pomorskiego. Ten znany artysta eventowy był zapraszany na podobne imprezy do Nowego Jorku, do miast w Europie, a nawet do dalekiej Australii.

Dodajmy, że jego karykatury można oglądać w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie są częścią ekspozycji stałej karykatur powstałych w stanie wojennym. Rysował też na uroczystości urodzinowej, zorganizowanej dla Lecha Wałęsy. Bo Sadurski, to ceniony nie tylko w Polsce karykaturzysta, mający wieloletnie doświadczenie. To kolejny powód, aby na swoje wyjątkowe wesele w Trójmieście oraz planowany w Trójmieście event firmowy zaprosić specjalnego gościa, który w błyskawicznym tempie wyczaruje zabawne karykatury uczestników.

prezydent Lech Wałęsa Szczepan Sadurski karykaturzysta karykatury na żywo gwiazda na wesele
Karykatury Sadurskiego były atrakcją podczas uroczystości z okazji urodzin Lecha Wałęsy

Atrakcja weselna w Trójmieście – jak załatwić?

No właśnie, czy uda się zaprosić na event albo wesele w Trójmieście i w województwie pomorskim, tego znanego i rozchwytywanego artystę eventowego? Wprawdzie rezerwacje konkretnych terminów mają miejsce na wiele miesięcy przed planowaną imprezą – warto wysłać e-maila z zapytaniem. Część terminów jest wolnych niemal do ostatniej chwili.

Po prostu wyślij e-maila karykatury@onet.pl, podając podstawowe informacje niezbędne do potwierdzenia dostępności terminu oraz wyceny. Konkretnie: data, miejsce, rodzaj imprezy oraz orientacyjna liczba gości. Dodaj też swój numer telefonu. Pamiętaj także, że na anonimowe zapytania raczej nie otrzymasz odpowiedzi.

Uwaga. Ta oferta dotyczy nie tylko Trójmiasta i woj. pomorskiego. Jeśli planujesz uroczystość w innym miejscu Polski – zapraszamy do kontaktu.

> Więcej informacji i ofert: karykatury.com

Trójmiasto atrakcje na wesele w (c): Sadurski.com

kościół Witalisa Męczennika Tuszyn ciekawostki atrakcje zabytki woj. łódzkie Poprzedni post Zadziwiające ciekawostki o Tuszynie koło Łodzi
turbosprężarki regeneracja turbosprężarek Następny post Regeneracja turbosprężarek – tani sposób na awarię turbo