Władimir Putin ciekawostki Rosja

06.06.1966. Szatańska data i Putin?

Czas czytania:3 minut/y, 14 sekund/y

Władimir Putin ciekawostki

Gdy kilka lat temu wojska tzw. Państwa Islamskiego zdobywały kolejne ziemie na północy Afryki, bestialsko mordowały i zostawiały po sobie zgliszcza, wśród wielu ludzi odżył egzystencjalny strach. Zaczęto interesować się czymś, co nazywane jest “końcem świata”.

Dyktator. Władca absolutny

Przypomniano sobie wtedy słowa jednego ze znanych jasnowidzów. Odgrzebano informację sprzed lat. Podobno antychryst urodził się w jednym z krajów muzułmańskich i jest potomkiem faraona. Sugerowano, że w dacie jego urodzin są diabelskie liczby “6”. Zaczęto szukać osób, które urodziły się 6 czerwca 1966 roku. Niektórzy podawali datę 05.02.1962, ale jako mało “diabelska” była rzadziej podawana. W każdym razie coraz więcej poszlak prowadziło na Kreml.

Dawno temu podawano, że antychryst narodzi się w kraju, gdzie panuje prawosławie. Gdzieś miedzy Moskwą a Petersburgiem. Po tym gdy dojdzie do władzy, odbuduje imperium. Będzie władcą absolutnym, światowej sławy dyktatorem. Początkowo będzie niósł światu pokój, działał na rzecz pokoju. Władimir Putin wielokrotnie podkreśla, że jego interwencje zbrojne w kolejnych krajach służą temu, aby wszyscy żyli w pokoju i szczęściu. I zdarzało się już, że jego kandydaturę zgłaszano do Pokojowej Nagrody Nobla. Dopiero później pokazał światu swoje prawdziwe oblicze.

Diabelska data

Próbowano doszukiwać się złowróżbnych dat u Putina, osób z jego najbliższego otoczenia, generalnie osób z administracji Kremla. Podejrzewano, że może to być ktoś “z drugiej ligi”, który w odpowiedniej chwili z zaplecza stanie obok Putina, a może nawet go zastąpi.

W ostatnim roku, od inwazji rosyjskiej w Ukrainie coraz częściej słyszymy, że najprostszym sposobem położenia kresu tej inwazji, jest pozbycie się Putina, niekoniecznie w sposób demokratyczny. Przecież w ostatnim wieku przewroty pałacowe w ZSRR / Rosji były na porządku dziennym. A może to nie Putin jest antychrystem? Czy siłowe usunięcie Putina i przewrót pałacowy może doprowadzić Antychrysta na szczyty władzy mocarstwa atomowego? Może Putin przy następcy okaże się grzecznym chłopcem?

Władimir Putin antychryst szatan Rosja koniec świata wojna przepowiednie
Jeśli nie on, to kto jest antychrystem? Putin ciekawostki

Kto jest antychrystem?

Jeśli jednak będziemy się upierać przy dacie 06.06.1966 – może w przepowiedniach nie chodziło o datę narodzin antychrysta jako dzień jego przyjścia na świat, lecz o jego debiut, po którym rozpocznie swój marsz po władzę?

Pamiętajmy, że Borys Jelcyn zatrudnił na Kremlu agenta KGB Putina w 1966 roku. Którego konkretnie dnia? Ta data jest tajna nawet w oficjalnym, niezwykle szczegółowym życiorysie Putina, przygotowanym przez państwową rosyjską agencję TASS. Nie dowiemy się więc, czy przypadkiem Putin nie trafił na Kreml szóstego czerwca. Przynajmniej na razie.

Putin ciekawostki. Ilu jest Putinów?

Im więcej jasnowidzów kreślących mroczną przyszłość świata, tym więcej zaskakujących hipotez. Ponieważ antychryst wie, że ma śmiertelnych wrogów, robi wszystko aby nie zostać w porę zidentyfikowanym. Stąd próba zdezorientowania tropicieli, którzy chcą go unicestwić. Czyżby to dlatego co chwilę pojawiały się kolejne ślady, próbujące ich zmylić?

Rosja prezydent Władimir Putin ciekawostki sztuczna inteligencja
Ilu jest Putinów? Ile ma sobowtórów? Władimir Putin ciekawostki

Swojego czasu głośno było o tym, że Putin ma kilku sobowtórów. Osoby mające nieco inne (ale bardzo podobne) twarze i nieco inny głos, w tym samym pojawiały się na oficjalnych spotkaniach Putina. Ponieważ to niemożliwe, pisano że “prawdziwy” Putin ma sobowtóry. Jeden z nich może zostać zgładzony, ale to nie będzie znaczyć, że był tym prawdziwym. A gdyby jednak zgładzono prawdziwego – czy świat się o tym dowie? Jaki problem usadowić na Kremlu posłusznego człowieka, który jest do Putina jedynie podobny? Ile osób się o tym dowie?

To nie mój mąż! To nie Władimir!

Ludmiła Aleksandrowna Putina, pierwsza żona Putina, po rozstaniu z nim nie ma łatwego życia, ale też dodała do tego tematu swoją opinię. Osoba, która przeżyła z nim ileś lat życia jakiś czas temu stwierdziła, że osoba którą widzi w telewizji, nigdy nie była jej mężem. To inny człowiek, nie tylko w sensie mentalnym, ale też jeśli chodzi o szczegóły wyglądu twarzy. Było to jeszcze wtedy, zanim zaczęto mówić o operacjach plastycznych Putina i jego napuchniętej czymś twarzy.

Putin ciekawostki: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Czy Putin jest antychrystem?
> Przepowiednie dla Rosji i świata
> Dowcipy o Rosjanach

najem okazjonalny umowa ciekawostki wnioski nieruchomości Poprzedni post Najem okazjonalny – o jakich dokumentach musimy pamiętać?
produktywność praca sukces ciekawostki Następny post 5 łatwych (ale niezwykle efektywnych) porad na zwiększenie produktywności