Władimir Putin antychryst szatan Rosja koniec świata wojna przepowiednie

Antychryst Putin chce końca świata?

Czas czytania:3 minut/y, 16 sekund/y

Putin antychryst

Trwa rosyjska inwazja w Ukrainie. Bombardowane są miasta, szpitale, szkoły, ginie ludność cywilna. Liczba ofiar liczona jest w tysiącach, straty i koszta wojny w dziesiątkach miliardów dolarów.

Wszyscy na świecie, z wyjątkiem Putina i zależnych od niego potakiwaczy mówią, że ta wojna jest niepotrzebna. Nie było żadnego powodu, aby ją zacząć, bezlitośnie mordować ludność cywilną, burzyć wielkimi rakietami osiedla mieszkaniowe. Kilka dni po napaści na Ukrainę przedstawiciel Rumuńskiej Cerkwi Prawosławnej Vasil Banescu, nazwał Władimira Putina antychrystem.

Antychryst, zło wcielone

Zwariował, a może powiedział to, o czym od lat mówią jasnowidze przepowiadający przyszłość świata. Oraz ci, którzy z ciekawością ich słuchają uważając, że w każdej bajce jest nieco prawdy.

Według słowników antychryst, to syn Lucyfera. Przeciwieństwo Chrystusa. Czające się od zawsze zło w czystej postaci, które chce zawładnąć światem. I będzie istnieć zawsze, dopóki nie pokona dobra.

Zero-jedynkowe widzenie świata (zło kontra dobro) jest podstawą wszystkich religii, w tym chrześcijaństwa. Ci, którzy uważają, że to bzdury, z pewnością znają “Gwiezdne wojny” i lorda Vadera. Przeszedł na ciemną stronę mocy i za wszelką cenę chce zniszczyć tych, którzy chcą dobra. To symbolika, ale odnosi się do rzeczywistego świata.

Lucyfer diabeł Władimir Putin antychryst szatan Rosja koniec świata wojna przepowiednie
Putin antychryst? Wiele na to wskazuje, że obecny władca Rosji jest trzecim antychrystem

Co (kto) siedzi w głowie Putina?

Jeśli chodzi o inwazję na Ukrainę, Putin nie dba o straty własne. O tysiące zabitych i rannych żołnierzy swojej armii i ich zrozpaczone rodziny, o zniszczone samoloty, czołgi i sprzęt. Tym bardziej, nie interesuje się stratami Ukrainy. Bez mrugnięcia okiem kontynuuje ludobójstwo i artyleryjski ostrzał budynków mieszkalnych, szpitali, szkół. Nieważne są dla niego sankcje wolnego świata, coraz szybciej rujnujące rosyjską gospodarkę i zwiększają ubóstwo Rosjan, nawet przyszłość Rosji.

Władimir Putin wciąż powtarza, że nie spocznie, póki w 100% nie osiągnie swego celu czyli zdobycia i podporządkowania Ukrainy. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wampir żądny krwi nigdy nie przestanie jej pić, bo bez tego zginie. Wszyscy głośno mówią, że po Ukrainie Putin zaatakuje kolejne kraje, bez względu na konsekwencje dla kogokolwiek.

Wszyscy zastanawiamy się, co tak naprawdę siedzi w głowie Putina. A może odpowiedź na to pytanie jest prosta?

Władimira Putina antychrysta Rosja diabeł szatan Lucyfer piekło koniec świata przepowiednie
Od dawna jasnowidze mówili, że ON już się narodził. Zadawano tylko pytanie, kim jest i kiedy ukaże swe prawdziwe oblicze. Putin antychryst?

Szatan na Kremlu?

O tym, że antychryst “jest już” na ziemi i żyje między nami, mówiło wielu jasnowidzów od dawna. Aby nie został przedwcześnie zgładzony, a jego plan zagłady świata się powiódł, długo musiał siedzieć cicho i zdobywać pozycję, która pozwoli mu w przyszłości osiągnąć jego cel – pokonanie dobra i zniszczenie świata.

Wizjonerzy, szczególnie w ostatnich kilkudziesięciu latach, próbowali antychrysta zidentyfikować. Przekazywali innym wskazówki, które mogą w tym pomóc. Ale takie osoby oraz osoby, które im dają wiarę, uważane są za wariatów. Kto by się przejmował tym, co mówią wariaci?

Świat idzie do przodu, wszystkim żyje się coraz lepiej. Niby komu i dlaczego zależałoby wzniecać wojnę, która pochłonie miliony niewinnych ludzi i zrujnuje znany nam świat? Chyba tylko szaleńcowi. O ile będzie miał ku temu odpowiednie środki. Tymczasem każdy teraz mówi, że nie wie, co siedzi w głowie Putina, dysponującego największym arsenałem jądrowym świata. Nikt nie wie, do czego może się posunąć.

Z przekazów wiemy, jak zakończy się dzieło antychrysta – cokolwiek by to było, a on uzna, że osiągnął swój cel. Powie: “Dokonało się”, a jeśli niedokładnie to – to coś podobnego. Obyśmy świat nigdy tego nie usłyszał.

Putin antychryst: (c) Sadurski.com

Uwaga

Wkrótce opublikujemy podobne teksty. Dowiesz się m.in.:

  • – Co Nostradamus przepowiedział Rosji?
  • – Dlaczego szaman z Jakucji podpadł Putinowi?
  • – Czy diabelska data 06.06.1966 ma coś wspólnego z Putinem?
  • – Ilu jest Putinów i czy Putin to Putin?
  • – Jakie objawienie miał Jusup Terelia i które z nich już się sprawdziły?
  • – Kim był “Rosyjski anioł” oraz co strasznego przepowiedział Rosji i światu?
  • – Kiedy nastąpi koniec świata?

Te i mnóstwo innych tematów? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, wpisując szukane słowa.

Zobacz też:
> Kim był Nostradamus – ciekawostki
> Przepowiednie na 2020 rok i kolejne lata

psy pies szelki dla psa Poprzedni post Szelki dla psa – to warto wiedzieć
koniec świata przepowiednie Nostradamusa na 2022 rok Nostradamus 2020 Ojciec Pio Jackowski Następny post Przepowiednie Nostradamusa. Straszny rok 2022