Autentyczne historie ze słowem miłość

pocałunek miłość kobieta ciekawostki erotyczne o seksie erotyka seks prezerwatywy miłość

Julia, I love you!

• Świat wkroczył w XXI wiek, zaawansowane technologie stały się faktem. Kiedyś Romeo łkał z miłości stojąc po balkonem Julii, obecnie miłość wyznaje się, wysyłając z telefonów komórkowych SMS-y, czyli teksty wysyłane poprzez telefony komórkowe. Wkrótce przez taki SMS będziemy świadkami pierwszej sądowej sprawy rozwodowej! Pewna poznanianka znalazła w „komórce” męża SMS wysłany do kochanki: „Spotkajmy się tam, gdzie zawsze”. Teraz ten SMS będzie w sądzie koronnym dowodem jego zdrady.

Nieśmiały kochanek

• „Kocham cię” – usłyszała męski głos w słuchawce swojego telefonu pewna pani z południa Polski i od tej pory jej życie zmieniło się nie do poznania. Jej telefon dzwonił niczym karabin maszynowy o różnych porach, a łączenie odbywało się z różnych numerów. Zakochany (?) terrorysta-psychopata wciąż telefonował i SMS-ował, a gdy otrzymał niemiłą odpowiedź od znużonej kobiety, zagroził, że włączy program komputerowy, który sam wykręca numery. I faktycznie, do rana telefon bohaterki naszego tekstu odnotował niemal ćwierć tysiąca nieodebranych połączeń. Co w takim przypadku zrobić? Logika nakazuje załatwić sobie nowy numer, niestety ten telefon służy do działalności gospodarczej prowadzonej przez tę panią. Więc może zgłosić sprawę na policję? Niestety, w takich przypadkach policja jest bezradna – tym bardziej, że nikt właścicielce telefonu niczym nie groził. Należy czekać i liczyć na to, że szalony kochanek kiedyś się odkocha.

Różowa miłość

Miłość niektórym zakochanym spłaszcza mózg, o czym mieli okazję przekonać się mieszkańcy Zielonej Góry. Zakochany chłopak postanowił sprawić urodzinowy prezent dziewczynie. W nocy pomalował na różowo 2 przystanki autobusowe położone najbliżej jej domu. W MZK nie poznano się na uczuciach, więc przystanki przemalowano z powrotem na tradycyjne kolory.

Kolejne protesty?

• Pracownik profesjonalnego zakładu fotograficznego powiedział toruńskim „Nowościom”, że każdego lata co dziesiąty przyniesiony do wywoływania film przedstawia miłosne igraszki, w najróżniejszych konfiguracjach znanych z filmów dla dorosłych. Już widzimy te pikiety obrońców moralności żądające zamknięcia zakładów fotograficznych!

Wybrane teksty z rubryki Paranoja Polska, czasopismo Twój Dobry Humor 1999 – 2010 (c) Szczepan Sadurski / Sadurski.com

Zobacz też:
> Walentynki ciekawostki
> Krótkie wierszyki na Walentynki