obrzydliwe rekordy ciekawostki pierdzenie sikanie mocz sperma sranie

Najbardziej obrzydliwe ciekawostki i rekordy

Czas czytania:3 minut/y, 13 sekund/y

Najbardziej obrzydliwe rekordy i ciekawostki: największa ludzka kupa, rekord świata w pierdzeniu, najdłuższe włosy łonowe… Oto najbardziej ekstremale zestawienie tego typu

Kupa, kał, odchody, sraczka

• Zaszczytny rekord w wydaleniu najdłuższej kupy świata należy do pewnego Amerykanina. Jego efektowny brązowy stolec po dokładnym zmierzeniu miał długość 3,7 metra. Aby jego wyprodukować, Amerykanin spędził w pozycji kucznej 2 godziny i 12 minut. Ponieważ rekord padł w miejscu publicznym, jego autor otrzymał zakaz wstępu do 134. kibli w swoim stanie (niestety nie wiemy w jakim, ale czy to aż tak ważne?).

• Mikrobiolodzy po zbadaniu 500 próbek mydła z publicznych toalet w USA stwierdzili, że w 1/4 tych miejsc mydło do mycia rąk zawierało więcej bakterii kałowych niż woda w sedesie.

• W Internecie można kupić tabletki z brokatu. Po ich połknięciu, każdy wydala z siebie… srebrzystą kupę. Można być z siebie dumnym i zaraz wrzucić foto na Instagrama.

• Podobno największa ludzka kupa miała objętość 1 metra kwadratowego. A może chodziło o sraczkę, która się rozlała? Bardzo rzadki rekord…

Amoseli Park Narodowy Kenia Afryka atrakcje zwierzęta parki narodowe
Ciekawostki o kupie słonia

• Jeden z miłośników “tych rzeczy” sporządził zestawienie zawodów sportowych, podczas których sportowcy nie mogli się powstrzymać i zrobili kupę na oczach milionów (na trybunach i przed telewizorami) widzów. Zestawienie opiera się na filmach, które miały okazję to uwiecznić.

• Kupa zrobiona w toalecie samolotu Airbus A380 po spuszczeniu (zassaniu) leci przewodem do zbiornika znajdującego się w tyle samolotu, z prędkością 210 kilometrów na godzinę.

• W ciągu 24 godzin słoń wydala z siebie 100 kg odchodów, lub jak kto woli: kupy.

Mocz czyli siki

• Ponad tysiąc litrów moczu policjanci brytyjscy znaleźli na jednej z posesji w Newtown. Właściciel domu trzymał go w plastikowych pojemnikach. Nie wyjaśnił, po co mu tyle moczu.

• W 2010 r. w parku rozrywki Thorpe Park (hrabstwo Surrey, Wielka Brytania) odwiedzający mogli wziąć udział w oryginalnym konkursie. Plastikowy pojemniczek  należało napełnić swoim moczem i oddać. Zwycięzcą konkursu została osoba, której mocz był najbardziej śmierdzący, a w nagrodę otrzymała 500 funtów.
(rok 2010)

• Paruroza – to przypadłość objawiająca się niemożnością oddania moczu przy świadomości, że w pobliżu znajduje się ktoś inny. Cierpi na nią 7% ludzi.

ekstremalne ciekawostki

Rekordowe pierdzenie 

• Najdłuższym udokumentowanym pierdem naszej planety szczyci się pewien mieszkaniec Londynu. Pierdział nieprzerwanie przez 2 minuty i 42 sekundy.

• Swojego czasu był w sieci film o pierdzeniu waginą (czyli przez kobietę). Nie wiemy, dlaczego zniknął. Można natomiast obejrzeć autentyczne telewizyjne show, w którym roznegliżowane kobiety rywalizują w pierdzeniu. W pewnym momencie jedna z kobiet kładzie się na podłodze, rozszerza nogi, prowadzący do jej majtek zbliża mikrofon. Napina się i co chwilę pierdzi. Z każdą chwilą widać na twarzy coraz większy wysiłek. Aparatura odmierza czas i liczbę pierdów, zachwycona publika w studio klaszcze. Można też obejrzeć bicie rekordu świata w pierdzeniu, które odbyło się w Paryżu. Na pierwszym planie prowadzący trzyma komórkę rejestrującą czas, na drugim chudy facet w masce leży na łóżku, podnosi nogi, napina się i zaczyna nieprzerwanie pierdzieć. Zarejestrowany wynik: 59 sekund.

• Dorosły człowiek przeciętnie pierdzi 14 razy dziennie. Ponieważ każdy bąk (pierdnięcie) ma średnią objętość 538 ml, w ciągu życia wypierdzasz z siebie 14.727 litrów gazów.

Najdłuższe włosy łonowe

• Mieszkanka Kapsztadu (Cape Town, Republika Południowej Afryki), niejaka Maoni Vi, szczyci się najdłuższymi włosami w miejscach, w których niezbyt lubimy aby rosły. Jej włosy pod pachami mają 71 cm długości, a włosy łonowe 81 cm długości. Nie wiadomo, po co jej ta hodowla. Nawet trudno sobie wyobrazić, jak te włoski  są przechowywane. Może są pieczołowicie zawijane w rulony?

Sperma do picia

• Mężczyźni jednego z plemion afrykańskich w noc poślubną piją napój Khoona, co podobno pomaga w potencji. Ten napój to nic innego, jak cieplutka bycza sperma, która przed chwilą była we wnętrzu wiadomych narządów byka.

• Naukowcy zbadali, że jedna łyżka spermy ma tylko 5 kalorii. Czyżby idealna dieta?

Obrzydliwe rekordy: (c) Sadurski.com

Zobacz też: 
> Ciekawostki o piwie
> Tatuaże ciekawostki
> Nosacz sundajski ciekawostki

Kraków Partia Dobrego Humoru kultura satyra polski wieżowiec Poprzedni post Polskie wieżowce: Wesoły Wieżowiec
samsung QE55Q9FN elektronika ubezpieczenia ubezpieczenie Następny post Ubezpieczenie elektroniki