Niezwykła atrakcja na bal karnawałowy 2023

karnawał 2023 atrakcje na bal karnawałowy

Karnawał 2023 atrakcje

Trwa karnawał 2023. Nawet jeśli inflacja i ceny nie napawają Polaków optymizmem, nie znaczy to, że zapomnieli o balach karnawałowych. Od Bałtyku po Tatry, od Podlasia po dolnośląskie, zachodniopomorskie i Podkarpacie – ruszyliśmy do zabawy. Szaleństwa szampańskiej nocy sylwestrowej nie wszystkim wystarczyły, teraz pora na powtórkę!

Kolejny polski karnawał

Podstawą dobrej zabawy karnawałowej, oprócz gości przybyłych w dobrym humorze, są: sympatyczne miejsce, catering i alkohole oraz oczywiście muzyka. Bez DJ-a (czasem też zespołu muzycznego) bal karnawałowy się nie odbędzie. Przecież trzeba się wyszaleć na tanecznym parkiecie.

Organizatorzy bali sylwestrowych 2023 szukają też pomysłów na dodatkowe atrakcje. Takie, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza i jeszcze lepiej zapamiętana przez wszystkich. Można szukać sztampowych, od zawsze sprawdzonych, przez co niestety coraz bardziej nudnych atrakcji. Można jednak zorganizować coś, co zaskoczy i spodoba się wszystkim. Co powiesz na zaproszenie na karnawałowy bal artysty, jednego z najszybszych karykaturzystów świata?

gwiazda na wesele Szczepan Sadurski karykaturzysta karnawał 2023 atrakcje
Znany karykaturzysta Szczepan Sadurski. Karnawał 2023 atrakcje

Atrakcja balu karnawałowego: karykaturzysta

Nie piszemy tu o jakimkolwiek, pierwszym z brzegu plastyku rysującym podobizny. I nie o anonimowych karykaturzystach, którzy na stworzenie jednego wesołego portretu potrzebują aż kwadransa. Wyjątkowa atrakcja jest wtedy, gdy na bal przybędzie znany z mediów (w tym programów telewizyjnych) artysta, który na stworzenie jednej karykatury potrzebuje średnio… 100 sekund. Dzięki temu rysowanie karykatur na żywo na imprezie nie staje się atrakcją, wokół której wiele spraw się toczy. To nieinwazyjna atrakcja, więc niedługo po zaczęciu pozowania każdy wraca do zabawy, trzymając w ręce swoją karykaturę. Oczywiście nie musi za nią płacić. Jest już jego własnością i zabiera ją ze sobą do domu.

Zdarza się, że z takiej atrakcji na imprezie korzysta więcej osób niż np. ze znanej wszystkim fotobudki. Takie artystyczne spojrzenie doświadczonego karykaturzysty nie sposób też porównać do pstrykanych na imprezie pamiątkowych zdjęć.

Karnawał 2023 atrakcje w zasięgu ręki

Aby szybko otrzymać wycenę oraz informację o dostępności terminu, wystarczy wejść na karykatury.com i na e-maila który tam znajdziesz wysłać najważniejsze informacje, czyli: data i rodzaj imprezy, miejscowość, orientacyjna ilość uczestników.

I pamiętaj: karykatury nie rysują się same. To, czy uczestnicy balu karnawałowego 2023 będą z nich zadowoleni, zależy od talentu i doświadczenia artysty. Od tego czy umie rysować i robi to w bardzo szybkim tempie.

Karnawał 2023 atrakcje: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Ciekawostki o pralkach
> Maszynki do golenia ciekawostki