Niezwykła atrakcja na event w Kielcach

atrakcje na event Kielce atrakcja imprezy firmowe świętokrzyskie

Poszukiwane atrakcje na event Kielce i woj. świętokrzyskie? Ta wyjątkowa atrakcja eventowa w najlepszym wykonaniu sprawi, że wszyscy uczestnicy imprezy firmowej będą w jeszcze lepszym humorze. I na dodatek wrócą do domów z sympatyczną pamiątką

Najszybszy karykaturzysta na event w Kielcach

Do Szczepana Sadurskiego, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata, zatelefonowała pani z agencji eventowej.

– Poszukujemy bardzo szybkiego karykaturzysty, który przez 8 godzin narysuje 60, może nawet 70 osób.
– To zlecenie nie dla mnie – odpowiedział Sadurski.
– Dlaczego?
– Bo jak narysuję tych 70 osób, to co będę robić przez pozostałych 5 godzin?

Ta anegdota pokazuje, że nawet w agencjach eventowych panują stereotypy na temat pracy karykaturzystów. Od zawsze panuje opinia, że na wykonanie jednej karykatury, jej twórca potrzebuje średnio 15 minut. Wiele osób branży które organizują firmowe imprezy nie zdaje sobie sprawy, że jest w Polsce karykaturzysta eventowy, który jest szybszy niż inni. Nawet kilkukrotnie szybszy.

Sydney Australia Szczepan Sadurski Wesoły Wieżowiec atrakcje na event Kielce świętokrzyskie imprezy firmowe
Sadurski rysował karykatury w Australii, USA i krajach Europy. Ale najczęściej rysuje w Polsce. Jego karykatury, to atrakcje na event Kielce, woj. świętokrzyskie i cała Polska

To oznacza, że na firmowy event w Kielcach i w województwie świętokrzyskim nie musisz zapraszać kilku karykaturzystów. Możesz mieć jednego wyjątkowego artystę, którego dowcipne rysunki od lat publikuje polska prasa. I na pewno zapłacisz sporo mniej.

Imprezy firmowe w Kielcach i woj. świętokrzyskim

Oczywiście każda impreza w Kielcach oraz w innych miejscowościach województwa świętokrzyskim jest inna i ma swoje tempo. Co innego piknik rodzinny czy jubileusz firmy, co innego konferencja, targi branżowe, albo impreza prywatna, np. uroczyste wesele.

karykaturzysta na wesele event karykatury na żywo rysowanie karykatur karykaturzyści
Szczepan Sadurski popularyzuje rysowanie karykatur na imprezach firmowych, w czasopismach branży eventowej, hotelarskiej i weselnej

Doświadczony karykaturzysta, szczególnie jeśli zna swój potencjał, wie czego się spodziewać i jak powinna wyglądać jego praca, w zależności od rodzaju eventu. Inaczej wszystko wygląda na sympozjum czy konferencji, gdzie zwykle są osoby wykształcone, doświadczone życiowo i elegancko ubrane. Inna atmosfera panuje podczas wieczornej firmowej imprezy rozrywkowej z muzyką i drinkami. Piknik rodzinny, to ogólny harmider i mnóstwo osób tłoczących się, aby zostać narysowanym przez karykaturzystę. Wesele, to z kolei impreza rodzinna, na której każdy ma się świetnie bawić.

Niby sprawy oczywiste, choć w pierwszej chwili o tym nie myślimy. Jednak jeśli pada pomysł, aby na firmowy event w Kielcach zaprosić karykaturzystę (najlepiej karykaturzystę eventowego, a tych w Polsce jest bardzo mało), warto zastanowić się nad kilkoma sprawami. Mają one sprawić, że organizator kieleckiego / świętokrzyskiego eventu firmowego wybierze artystę, który będzie najbardziej odpowiedni.

karykatury atrakcje na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie dowcipy o weselu kawały weselne żarty
Błyskawicznie rysowane karykatury powstają na imprezach firmowych nie tylko w Kielcach

Województwo świętokrzyskie. Szybkie karykatury na eventach

Jeśli chodzi o duże imprezy firmowe czyli takie, w których ma być duża liczba uczestników (powiedzmy od 100 wzwyż), organizator eventu lub zatrudniona przez niego agencja eventowa, na pewno winna brać pod uwagę karykaturzystów, którzy dowcipne portrety rysują jak najszybciej. Bo to oznacza, że dużo osób wybuchnie śmiechem na widok swojego dowcipnego portretu i wróci z taką pamiątką do domu.

Przy bardzo małej liczbie karykaturzystów eventowych w Polsce świadczących takie usługi artystyczne, należałoby o tej atrakcji pomyśleć jak najwcześniej. Ponieważ w Polsce (szczególnie w weekendy) organizowanych jest spora liczba firmowych imprez, nie licz na to, że wszyscy najlepsi karykaturzyści których chciałbyś zaprosić, mają jeszcze wolny termin.

Na przykład wspomniany już Szczepan Sadurski, który w minionej dekadzie uświetnił ponad pół tysiąca imprez w całej Polsce (do tego imprezy w innych krajach), swój kalendarz ma zapełniony na wiele miesięcy przed terminem imprez. Warto jednak pytać, gdyż szereg terminów ma wolnych nawet na kilka tygodni przed eventem. To oznacza, że jest szansa, aby na twój firmowy event w Kielcach, woj. świętokrzyskim lub innym miejscu Polski, przybył Sadurski i uwiecznił uczestników tego eventu.

atrakcje na event Kielce karykatury karykaturzysta na wesele event atrakcje weselne Śląsk 2022
Atrakcje na event Kielce i woj. świętokrzyskie: wesołe portrety w wykonaniu mistrza kreski

Karykatury na żywo w Kielcach na imprezy firmowe

Oczywiście w Kielcach i woj. świętokrzyskim organizowane są nie tylko duże imprezy. Także na mniejszych, nawet mniej niż 50-osobowych, świetnie sprawdza się atrakcja rysowania karykatur na żywo, w wykonaniu znanego karykaturzysty z Karykatury.com. Zwykle najważniejsza jest wysokość budżetu. Choć zdarza się, że znakomity karykaturzysta specjalnie przyjeżdża do Kielc, aby zaprezentować swój talent przed mniejszymi grupami osób. Choć trzeba przyznać, że gdy podzielimy wysokość honorarium przez liczbę osób, cena jest wtedy mniej korzystna.

W minionych latach Sadurski kilkukrotnie rysował na imprezach targowych, organizowanych w Kielcach. Także dwu-trzydniowych. W zależności od rodzaju targów, nie zawsze jest to praca non stop. Ale gdy przy stoisku targowym pojawia się szereg osób chętnych na dowcipny portret, wtedy trzeba narysować wszystkich. A z tym karykaturzysta rysujący przez 10-15 minut jedną karykaturę, na pewno sobie nie poradzi, wiec wielu chętnych zrezygnuje.

ślub wesele prezent atrakcje weselne Kielce świętokrzyskie karykatura atrakcje na event Kielce
Atrakcje na event Kielce i woj świętokrzyskie – karykatury na żywo. Niektórzy zamawiają też wykonanie karykatury na prezent, z przesłanych e-mailem zdjęć

Jak załatwić taką atrakcję na event w Kielcach i okolicach?

Wystarczy wejść na stronę Karykatury.com i przeczytać kilka informacji. Choć jest ich tam tyle, że nie każdy chce poświęcać na to dużo czasu. Niektórzy od razu wchodzą na stronę „Kontakt” i w e-mailu, odpowiadają na kilka pytań. Wystarczy, że podasz datę planowanej imprezy, miejscowość oraz liczbę planowanych uczestników. Ewentualnie też inne informacje, które uznasz za istotne.

Jeśli znany z mediów karykaturzysta będzie miał wolny termin, bardzo szybko otrzymasz odpowiedź wraz z wyceną wycenę. Gdy zaakceptujesz standardową ofertę, pozostanie załatwienie formalności, a potem już spotkanie na evencie i dużo śmiechu z karykatur.

Atrakcje na event Kielce, świętokrzyskie: (c) Sadurski.com

karykatury karykatura karykaturzysta atrakcje na event Kielce
Karykatury na żywo – atrakcje na event Kielce, woj. świętokrzyskie i cała Polska

Zobacz też:
> Atrakcje na wesele w Warszawie
> Atrakcje weselne Białystok