Lody z mleka kobiety i Lady Gaga

lody baby-gaga Lady-Gaga

Lody z mleka kobiety

Poliżesz czy posmokczesz? Lody Baby Gaga są do nabycia na razie tylko w Londynie

Dotychczas do produkcji lodów używano mleka od krowy. Ale od teraz w pewnej londyńskiej lodziarni można kupić ekologiczne lody, o nazwie Baby Gaga. Te cytrynowo-waniliowe lody zrobione są na bazie… ludzkiego mleka, a jedna porcja, w przeliczeniu na złotówki kosztuje aż 70 złotych.

Na ogłoszenie producenta lodów umieszczone na internetowym forum dla młodych matek, odpowiedziało piętnaście kobiet, które niedawno rodziły dzieci, a więc w swych piersiach mają mleko. Czy oryginalny przepis na lody przyjmie się na rynku? Zobaczymy…
2011-02-26

Lady GaGa nie lubi lodów Baby GaGa     

Piosenkarka Lady Gaga chce podać do sądu producenta lodów Baby GaGa, robionych z mleka piersi kobiet

Czy może coś zaszkodzić skandalizującemu wizerunkowi Lady Gagi, na który solidnie zapracowała? Tryskająca na scenie krew, sukienka uszyta z mięsa zabitej krowy – to tylko przykłady. Tymczasem według niej i i jej prawników, mogą jej zaszkodzić kontrowersyjne lody produkowane z mleka kobiet, o nazwie Baby Gaga.

Zanim przedstawiciele piosenkarki zgłosili zastrzeżenia do podobieństwa nazwy lodów do jej pseudonimu, producent lodów zgłosił do urzędu patentowego znak towarowy Baby Gaga. Twierdzi też, że „gaga” – to jedne z pierwszych słów wypowiadanych przez gaworzące dzieci, więc nie może mieć do nich prawa wyłącznie Lady Gaga. A podobieństwo kobiety na reklamie lodów do Lady Gagi? (na zdjęciu powyżej) Szpiczasty biustonosz nawiązuje do stanika piosenkarki Madonny z roku 1990, zaprojektowanego przez Jean-Paul Gaultier, który inspirował się innym biustonoszem, z roku 1950. Dopiero niedawno podobny biustonosz włożyła na siebie Lady GaGa.

Niezależnie od tego co będzie dalej, zapowiedź sprawy sądowej na pewno przysporzy popularności lodom Baby GaGa.
2011-03-06

Zobacz też: 
> Ciekawostki o lodach
> Ekstremalne ciekawostki
> Szminka ciekawostki