panna młoda dzień ślubu wesele ślub

4 rzeczy, o których panna młoda zapomina w dniu ślubu

Czas czytania:1 minut/y, 58 sekund/y

Organizacja ślubu to piękny, ale jednocześnie bardzo emocjonujący okres. Gdy w końcu nadchodzi upragniony i długo wyczekiwany dzień wesela, emocje sięgają zenitu. W tak dużym stresie łatwo o drobne potknięcia, które mogą zepsuć weselny nastrój. Zdarza się, że w emocjach zapominamy o podstawowych rzeczach. Są jednak czynności mniej oczywiste, na które panny młode nawet nie wpadną. Co powinna zrobić każda panna młoda, aby dzień ślubu był opanowany do perfekcji?

Wyczyszczenie pierścionka zaręczynowego

Podczas ślubu i wesela parze młodej nieustannie towarzyszą obiektywy. Zdjęcia robią nie tylko wynajęci przez nich profesjonaliści, ale także członkowie rodziny i przyjaciele. Nie jest to nic dziwnego, w końcu tego dnia to oni są w centrum uwagi. Zdarzają się fotografie, szczególnie w kościele, na których autor dokonuje zbliżenia na dłonie.

Warto pomyśleć o tym wcześniej i porządnie wyczyścić pierścionek zaręczynowy. Nie ma znaczenia, czy panna młoda zdecyduje się skorzystać z profesjonalnych usług, czy zadba o biżuterię domowymi sposobami. Pierścionek może wydawać się na pierwszy rzut oka czysty, jednak błysk fleszy szybko obnaży każdą smugę i drobne mankamenty. Takie defekty zepsują urok nawet najpiękniejszego zdjęcia.

Odcięcie pasków służących do zawieszenia sukni na wieszaku

Kolejny drobiazg, który potrafi zepsuć fotografię. Taki pasek potrafi wysunąć się spod ubrania w najmniej oczekiwanym momencie. Nie jest to oczywiście nic strasznego, ale nie wygląda to estetycznie. Aby uniknąć tej drobnej wpadki, utnij paski przed założeniem sukni.

Makijażowy zestaw ratunkowy

Większość panien młodych decyduje się na profesjonalny makijaż w dniu ślubu. Z reguły jest on bardzo trwały i trudno go zniszczyć. Nie jest to jednak regułą, bowiem zdarza się, że wykonana usługa znacznie odbiega od oczekiwań. Dzień ślubu jest również bardzo emocjonujący, nieraz po policzkach spływają łzy wzruszenia. Aby być przygotowanym na każdą ewentualność, sporządź mały zestaw kosmetyków. Do małej kosmetyczki zapakuj ulubiony korektor, puder i tusz do rzęs. Te trzy przedmioty pomogą ci uratować makijaż.

Mała apteczka

Każdy inaczej reaguje na stres. Niektórzy potrafią stłumić emocje, inni natomiast mierzą się z różnymi dolegliwościami. Często ich nadmiar skutkuje przykrym i kłopotliwym skutkiem, jakim jest biegunka. A gdy emocje już opadną, organizm odreagowuje bólem głowy. Aby być w pełni sił i spełnić ten wymarzony dzień tak, jak zaplanowałaś, weź ze sobą leki.

Ślub to piękny dzień, który pozostaje w pamięci do końca życia. Warto przewidzieć wszelkie scenariusze, aby mieć możliwość zapobieżenia negatywnym skutkom.

Panna młoda (c): GT / Sadurski.com

Zobacz też:
> Plan stołów weselnych
> Wesele na słodko
> Atrakcje weselne

pozycjonowanie stron www Poprzedni post Pozycjonowanie stron www, czyli jak promować firmę w internecie
Słowenia ciekawostki atrakcje zabytki Następny post Słowenia – 31 niezwykłych ciekawostek