Niezwykłe ciekawostki z życia

niezwykłe ciekawostki z życia fascynujące fakty śmieszne zaskakujące

Fascynujące ciekawostki z życia, o których nie miałeś pojęcia! Niezwykłe, zaskakujące fakty, w które czasem trudno uwierzyć. Niesamowite, bardzo dziwne wydarzenia, o których nie miałeś pojęcia

Niesamowity pech

1) 80-letni Brytyjczyk zawsze skreślał w loterii te same numery w loterii, licząc na wielką wygraną. Niedawno zapomniał wziąć okularów i zakreślił przypadkowe numery. Wygrał 116 tys. funtów.

Penisy droższe niż narkotyki

2) 7221 penisów męskich ciemnego koloru przechwycili chińscy celnicy. Były transportowane statkiem, w słoiczkach w schłodzonych kontynentach. Statek płynął z Lagos (Nigeria) do Chin. Najbardziej okazałe członki kosztują na czarnym rynku po 160 tysięcy dolarów czyli są droższe od narkotyków. Trafiają do klinik oferujących ich „nowym właścicielom” i ich partnerkom większe doznania podczas seksu.

> Ciekawostki o penisach

penis ciekawostki fallus kutas członek męski fiut
Ciekawostki z życia: chyba ten banan coś przypomina 😉

Szczęście w nieszczęściu

3) 4 października 2021 r. z nieba spadł meteoryt. Jest to dosyć rzadkie, to miejsce lądowania warto odnotować. Kanada, prowincja Kolumbia Brytyjska, miejscowość Golden. Po przebiciu przez dach domu, meteoryt z ogromną prędkością spadł na poduszkę na łóżku kobiety imieniem Ruth. Gdyby spadł kilka cm dalej, kobieta zakończyłaby swoje życie w środku snu.

Gangster i jego restauracja

4) Na przedmieściach Rzymu w 2021 r. swoją restaurację otworzył dawny gangster, który przesiedział wiele lat w więzieniu za zabójstwo i nie tylko. Otwierając lokal, na serio poinformował, ze w jego lokalu przestępcy będą mieć zniżki, prokuratorzy będą płacili 2 razy więcej niż wynika to z cennika, a prokuratorzy 3 razy więcej.

> Dowcipy o restauracjach

Kara za plecak

5) Wstrzymanie ruchu pociągów na dworcu głównym w Norymberdze (Niemcy) i zakrojone na szeroką skalę działania policji – to wynik znalezienia na dworcu plecaka, w którym coś brzęczało. Sprawę potencjalnego zamachu terrorystycznego szybko wyjaśniono. Okazało się, że to brzęczy włączona elektryczna golarka. 85-letni właściciel plecaka zapłaci wysoką karę.

niezwykłe ciekawostki z życia fascynujące fakty śmieszne zaskakujące
Niezwykłe ciekawostki z życia. Zaskakujące fakty!

Irańska cenzura

6) Piłkarski mecz angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem i Manchesterem United, został przez irańską telewizję ocenzurowany. Ilekroć w kadrze kamery znalazła się 35-letnia sędzia piłkarska, widzowie z Iranu oglądający mecz w telewizorach, oglądali widoki Londynu. Tych krótkich chwil pokazujących Londyn było ponad 100. Skąd w irańskiej TV niechęć do pokazywania pani sędzi piłkarskiej? Występowała w krótkich spodenkach, co w Iranie jest zakazane.

> Piłka nożna ciekawostki

Całkiem stare zwłoki

7) Niedawno na torfowisku obok posesji w hrabstwie Cheshire (zachodnia Anglia) odnaleziono dobrze zakonserwowane ciało kobiety. Wtedy policja powróciła do sprawy sprzed kilkudziesięciu lat. Zaginęła wtedy żona mieszkającego tu mężczyzny. Na wieść o odnalezieniu ciała, skruszony mężczyzna przyznał się do zamordowania swej żony. Wtedy okazało się, że odkopane ciało ma… 1600 lat.

> Ciekawostki o śmierci

cmentarz śmierć zombie pogrzeb tafefobia
Ciekawostki z życia zombie

Uwaga na córkę (syna)?

8) Sąd w Kanadzie skazał na karę wiezienia ojca kilkunastoletniej córki. Powód? Zwracał się do niej w formie żeńskiej, tymczasem ona jako osoba transpłciowa nie czuła się kobietą. Zwracanie się do niej (niego) w formie żeńskiej, traktowała (traktował) jako zniewagę.

> Ciekawostki o Kanadzie

Hit 84-letniej Japonki

9) Najstarszą programistką na świecie jest 84-letnia Japonka, Masako Wakamiya. 3 lata temu tworzyła aplikację na smartfona Hinadan, która w Japonii stała się hitem. Gra polega na ubieraniu wirtualnych lalek w japońskie stroje.

> Ciekawostki o Japonii

Rekompensata dla żony

10) Sąd w Chinach po rozwodzie nakazał zapłacić mężczyźnie rekompensatę byłej żonie za wykonywane przez nią prace domowe podczas ich pięcioletniego małżeństwa.

Niezwykłe znalezisko

11) Mieszkający na północy Włoch grzybiarz wybrał się do lasu. Jednak zamiast grzybów, znalazł… 19 paczek, w których był narkotyk – haszysz. Znalezisko zgłoszone policji miało wartość ok. 10 tys. euro.

Ciekawostki z życia wyszperał i napisał: (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Niezwykłe ciekawostki z życia zwierząt
> Fakty o orzeszkach ziemnych