atrakcje weselne Rzeszów wesele podkarpackie

Atrakcje na wesele w Rzeszowie, woj. podkarpackie

Czas czytania:3 minut/y, 45 sekund/y

Atrakcje weselne Rzeszów, woj. podkarpackie

Jakie atrakcje można zamówić na swoje wesele organizowane na terenie Rzeszowa oraz w woj. podkarpackim? Zestaw atrakcje weselnych – Rzeszów i Podkarpacie

Nieśmiertelna fotobudka

Popularną atrakcją jest lubiana przez wiele osób fotobudka oraz jej różne odmiany (fotolustro, gifbudka). Wesele, to czas ma zabawę, a ponieważ każdy lubi śmieszne zdjęcia, amatorów na zdjęcia z fotobudki zamówionej na wesele w Rzeszowie nie brakuje.

atrakcje na wesele Rzeszów atrakcje weselne w Rzeszowie podkarpackie
Wśród atrakcji na wesele w Rzeszowie i woj. podkarpackim jest najszybszy karykaturzysta świata

Znakomity karykaturzysta na weselu w Rzeszowie

Podobną, lecz bardziej artystyczną formą uwiecznienia twarzy osób przybyłych na wesele, jest rysowanie karykatur na żywo. Atrakcja bardzo oryginalna i lubiana – pod warunkiem, że wykonawcą będzie znakomity karykaturzysta, rysujący jedną osobę w zaledwie 100 sekund! W Polsce potrafi to tylko jeden fachowiec, którego w Nowym Jorku prasa okrzyknęła mianem “jednego z najszybszych karykaturzystów świata”. Co ciekawe, cena jest w zasięgu przeciętnego organizatora wesela organizowanego w Rzeszowie i woj. podkarpackim.

Ile to kosztuje i czy termin który cię interesuje ma jeszcze wolny?

> Tu więcej informacji

karykatury na żywo wesele karykaturzysta event atrakcje weselne Rzeszów
Karykatury na żywo – unikalna atrakcja na wesele Rzeszów i woj. podkarpackie

Wystrój weselnej sali w Rzeszowie

Organizatorze wesela w Rzeszowie zwracają uwagę na wystrój sali, na której wszyscy będą tańczyć. Można ją udekorować np. balonami, kwiatami (samemu lub z pomocą florystki), są też dekoracje ruchome światłem. Na sali, gdzie odbywają się tańce, można także ustawić podświetlany napis okolicznościowy LOVE (lub inne napisy).

Pierwszy taniec pary młodej z pewnością będzie efektowniejszy, jeśli nad parkietem przez kilka minut będzie utrzymywał się biały dym. Taka atrakcja weselna nazywana jest “taniec w chmurach” i świetnie wygląda na zdjęciach z wesela nie tylko w Rzeszowie, ale w całym woj. podkarpackim.

barman pokaz barmański drinki wesele atrakcje weselne
Barman na wesele w Rzeszowie. Atrakcje weselne Rzeszów

Tajskie lody i smakołyki na wesele

Wszyscy lubimy lody, a na wesela i inne imprezy okolicznościowe w Rzeszowie zapraszani są specjaliści od przygotowania lodów tajskich, wyglądających inaczej niż lody gałkowane lub włoskie.

Wesele w Rzeszowie nie może się odbyć bez weselnego tortu. Ślubne torty wykonują w Rzeszowie cukiernie artystyczne, wyczarowujące różne kształty tortów. Jakiego rodzaju ma to być tort – wszystko jest do uzgodnienia z cukiernią.

Oczywiście wesele, to także wypieki – weselne ciasta oraz inne słodkości. Często są stawiane w specjalnym miejscu. Wypieki ustawione na sweet table (choć wolimy chyba używać polskiego określenia “słodki stół“) uwielbiają nie tylko dzieci. Ale to głównie dzieci kochają atrakcję weselną, nazywaną czekoladową fontanną.

stół wiejski na wesele ciekawostki atrakcje weselne
Stół wiejski na wesele, to popularna atrakcja weselna nie tylko w Rzeszowie

Wesele w Rzeszowie nie tylko na słodko

Organizatory wesel w woj. podkarpackim chętnie zamawiają wiejski stół. Różnorodne wędliny i kiełbasy, ogórki kiszone, chleb, często stojąca obok swojska gorzałka. Na samą myśl cieknie ślinka!

Piwoszy, którzy przybędą na wesele ucieszy mobilny bar piwny czyli samoobsługowy bufet z odpowiednio oziębionym piwem. Lub alkobufet czyli kącik z różnymi rodzajami wysokoprocentowych alkoholi oraz piwa. Alkohole i drinki mogą serwować na oczach gości wesela barmani. Niektórzy opanowali umiejętność żonglerki, więc zanim drink trafi do zamawiającego, butelki z alkoholem będą śmigać w powietrzu, ku uciesze zgromadzonych podziwiających barmański show.

ciasto weselne rodzaje ciast sale sala weselna para młoda ślub
Sweet table – ciasta i inne słodkie smakołyki weselne

Artystyczne atrakcje na wesele w Rzeszowie

Bardzo efektowną, ale też drogą atrakcją weselną są fajerwerki czyli pokaz sztucznych ogni. Na weselu pokaz swoich umiejętności mogą zaprezentować magicy (iluzjoniści). Niektórzy zapraszają na swoje wesele (szczególnie, jeśli ma styl staropolski) panów przebranych za szlachciców, uzbrojonych w szable. Teatr ognia czyli fireshow, to atrakcja, która pokazywana jest o zmroku, na świeżym powietrzu, obok sali weselnej. Efektowny pokaz podkreśla umiejętnie dobrany podkład muzyczny.

Na koniec weselnych atrakcji artystycznych wspomnimy o wodzireju, choć powinien być wymieniony wcześniej. To ważna osoba na każdym weselu (o ile zostanie zaproszona), która jest w stanie rozruszać największych sztywniaków.

wodzirej na wesele wesela wodzireje mfotografia
Wodzirej na wesele. Foto: mfotografia

Muzyka na wesele, fotograf…

Oczywiście na wesele koniecznie należy zaprosić zespół muzyczny lub DJ-a oraz jak najlepszego fotografa, który uwieczni ten wyjątkowy wieczór. Co ciekawe, ostatnio coraz rzadziej wynajmowani są kamerzyści. Weselna księga gości, do której pamiątkowe wpisy i życzenia dla pary młodej mogą wpisywać osoby zaproszone, to bardzo częsta atrakcja, dzięki której ten niezwykły dzień można będzie dłużej wspominać w kolejnych latach.

Coraz częściej na wesele w Rzeszowie zapraszane są też nianie, animatorki, opiekunki do dzieci. Różne określenia, ale najważniejsze jest to, aby dzieci przybyłe na wesele nie nudziły się i miały swoje miejsce do zabaw. I co nie mniej ważne, aby ich rodzice, mogli zapomnieć o pociechach oraz beztrosko mogli rzucić się w wir weselnej zabawy.

Atrakcje weselne Rzeszów, podkarpackie: Weselny Bywalec z (c) Sadurski.com

Zobacz też:
> Popularne atrakcje weselne
> Atrakcje na wesele Białystok
> Ciekawostki o Rzeszowie

Platforma Obywatelska satyra polityczna humor PiS polityka politycy żarty Poprzedni post Granice satyry i prawo
portal sadurski.com kontakt Następny post Jeśli chcesz umieścić linka lub tekst promocyjny